Back to Question Center
0

SEO padomi no Semalt uzņēmumiem, kas orientēti uz vairākām fiziskām atrašanās vietām

1 answers:

Jēdziens vietējā SEO ir ļoti vienkāršs. Jūs sēdējat un formulējat stratēģijusaistot savu zīmolu ar konkrētu ģeogrāfisko atrašanās vietu (parasti pilsētu vai reģionu), lai tas (jūsu zīmols) tiktu parādīts vietējos meklēšanas vaicājumos.Piemēram, ja jums ir veļas mazgātava, kas atrodas Teksasā, tad vietējais SEO nodrošina to, ka ikviens, kas meklē veļas mazgāšanas pakalpojumus vai apkārtTexas atrod tevi. Process var būt sarežģīts, taču jēdziens ir viegli saprotams.

Lietas kļūst sarežģītas, ja jūsu biznesam ir vairāk klātbūtnesnekā viena vieta. Tā kā jūs nevarat saistīt savu SEO stratēģiju ar vienu atrašanās vietu, ko jums vajadzētu darīt? Anrew Dyhan, Klientu veiksmeVadītājs Semalt piekrīt padomiem, kas palīdzēs jūsu zīmolam kļūt redzamākam vietējā SEO tīklā - umzugsfirma schwyz. Paturiet prātā, ka šie padomi ir domātiuzņēmumi ar vairākām vietām.

Vienam domēnam būtu jādara visās jūsu atrašanās vietās

Pārliecinieties, ka visas atrašanās vietas ir izvietotas vienā domēnā.Jums var rasties kārdinājums izveidot tīmekļa vietni katrai jūsu pakalpojumu atrašanās vietai, bet tas nav labi. Lūk, kāpēc: izveidot vairākas vietneskavē jūsu centienus izveidot ievērojamu domēna autoritāti. Viena dominējošā domēna vietā jums ir vairākas zemas autoritātes tīmekļa vietnes.Atpakaļ uz veļas mazumtirdzniecības biznesa piemēru - koncentrējoties uz vienu domēnu (piemēram, laundryservice.com), nevis ftworthlaundryservice.com,houstonlaundryservice.com un dallaslaundryservice..Com.

Piešķirt tīmekļa vietni katrai pakalpojuma atrašanās vietai

Tā kā visas jūsu pakalpojumu vietas tiek mitinātas vienā domēnā,katrai no tām ir jāpiešķir tīmekļa vietne. Labākais veids, kā to izdarīt, būtu, izveidojot cilni "Atrašanās vietas" jūsu galvenēuzskaitīt tos šeit. Noteikti iekļaujiet adresi, kontaktinformāciju un darba laiku. Tādā veidā Google un citas meklētājprogrammas varatrast un saistīt attiecīgo informāciju ar katru iestādi .

sakopt savus vietējos citātus

Tikai tāpēc, ka viss izskatās labi jūsu vietnē, nenozīmēviss ir labs tīmeklī. Vietējās pārska tīšanas vietnēs, piemēram, Yelp, tiks norādītas jūsu pakalpojumu atrašanās vietas ar individuāliem profiliem, lai to varētu sasniegtjūs pieprasāt un pārbaudiet, vai norādītā informācija ir pareiza. Jūs nevarat atļauties pat nevienu pretrunu, jo šīs burvestības jums ir bojātasSEO stratēģija. Ir pieejami rīki, kurus varat izmantot šo citātu tīrīšanai.

Izmantot īpašu saturu katrai pakalpojuma atrašanās vietai

Šeit nav īsceļu. Ja vēlaties optimizēt katramatrašanās vieta, tad jums ir jāpublicē ar atrašanās vietu saistīts saturs. Citiem vārdiem sakot, katrai pakalpojuma atrašanās vietai būtu jābūt sīki izveidotajam saturam unoptimizēta. Ja jūs domājat, ka nevarat to vienlaicīgi rīkoties, mēģiniet tos pagriezt. Publicējiet emuāru katrai vietai katru nedēļu. Izmantojiet vietējos atslēgvārdus.Papildus tam mudiniet savus klientus rakstīt atsauksmes. Lai atbildētu uz šīm atsauksmēm, ieceliet kādu personu no katras atrašanās vietas. Tasne tikai palielinās jūsu redzamību, bet arī palīdzēs jums izdarīt nepareizas kļūdas, tādējādi uzlabojot pakalpojumu sniegšanu.

Īstenojot šos padomus, jums būtu jāparedz veiksme.Lai palielinātu jūsu pūles, saglabājiet savu emuāru aktīvi ar svaigu saturu, iepazīstieties ar atsauksmēm un atbildiet uz tiem, izmantojiet izejošo unienākošās saites un organizē regulāras citātu pārbaudes.

November 27, 2017