Back to Question Center
0

Semtal akcijas Vital padomi un instrumenti, lai apkarotu WordPress komentēt Spam

1 answers:

Ja jums ir populāra ziņu vietne vai emuārs, iespējams, jūs saņemsiet daudz surogātpasta komentāru katru dienu. Par laimi mēs esam iemācījušies apkarot surogātpasta komentārus vietnē WordPress, un ar laiku tiek ieviesti daudzi paņēmieni. Ja esat iesācējs un nezināt, kā sākt darbu, jums ir jāpatur prātā šie būtiski padomi un instrumenti, lai apkarotu surogātpasta komentārus WordPress, kā paskaidroja labs eksperts no Semalt Igor Gamanenko. 12)

1. Aktivizējiet Akismet spraudni:

Ir droši pieminēt, ka Akismet ir viens no slavenākajiem un vērtīgākajiem WordPress vietņu un emuāra spraudņiem. Jums nav nepieciešams to lejupielādēt, jo šis spraudnis ir iepriekš instalēts katrā WordPress kontā. Bet jums vajadzētu manuāli pielāgot iestatījumus atbilstoši savām prasībām. Akismet ir visuzticamākais līdzeklis, lai atbrīvotos no surogātpasta komentāriem. Tas automātiski noņem nevajadzīgus komentārus un neļauj jums publicēt surogātpastu jūsu blogā .

2. Nofollow Komentārs Saites:

Jaunie emuāru autori un tīmekļa pārziņi uzskata, ka, izmantojot spraudņus, lai noņemtu nofollow atribūtus no komentētāja autora saites, tas ir drošs, bet tie ir nepareizi. Faktiski gan nofollow un dofollow saites ir būtiski, lai uzlabotu meklētājprogrammu klasifikāciju jūsu mājas lapā..Pat komentārus, kas nav surogātpastu, iesniedz reāli cilvēki, tāpēc jūs nevarat tos novērst ar parastajiem spraudņiem. Tā vietā jums vajadzētu manuāli noņemt tos komentārus, kas jums izskatās nelikumīgi. Ja šajā sakarā neizmantojat kādu spraudni, pārejiet pie mūsu trešā padoma .

3. Samaziniet komentāru mēstules ar sīkdatnēm:

Šī metode ir noderīga tikai tad, ja jūs zināt, kā darbojas sīkdatnes un kā tās aktivizēt. Komentāru sīkfailu spraudnis ir viens no stilīgākajiem un viegli paveicams. Lielākā daļa surogātpasta un roboti ir automātiski skripti, un jūs varat saglabāt savu vietni no viņiem, samazinot surogātpasta komentāru skaitu, izmantojot sīkfailus .

4. Bloķēt surogātpasta komentāru botus ar honeypot:

Honeypot tehnoloģija ir viena no visefektīvākajām, ja runa ir par surogātpasta krāpšanu tiešsaistē. Pirmkārt, jums ir jāinstalē un jāaktivizē WP-Spam Fighter spraudnis. Kad tas ir aktivizēts, dodieties uz sadaļu Settings »WP-Spam Fighter un neaizmirstiet aktivizēt honeypot aizsardzību. Tas noteikti aizsargās jūsu vietni no surogātpasta komentāriem un robotprogrammatūras ikdienā.

5. Pievienojiet Captcha Verification:

Lai pievienotu captcha pārbaudi, labākais līdzeklis ir WP-reCAPTCHA. Izmantojot šo programmu, jūs varat viegli iespējot komentāru veidlapās esošās CAPTCHA problēmas, novēršot to, ka hakeriem un surogātpasta izplatītājiem jūs katru dienu sajūsmināt ar surogātpasta komentāriem. Ļaujiet man šeit pateikt, ka cilvēki un robotprogrammatūras var ievietot tikai šo captcha, pat nevar atpazīt vārdus, kas minēti captcha; tādējādi jūs būsiet drošs, ka jūsu vietne ir aizsargāta pret nevajadzīgiem un surogātpasta komentāriem .

6. Atspējot komentārus par multivides pielikumiem:

Vislabākā WordPress sastāvdaļa ir tā, ka tā automātiski izveidos attēlu pielikumus un lapas, kurās jūsu apmeklētāji var redzēt attēlus un atstāt komentārus pēc viņu vēlmēm. Tas automātiski novērsīs jūs, ka saņemat surogātpasta komentārus, jo reāli cilvēki sazināsies ar jūsu vietni. Varat atspējot komentārus saviem multivides failiem, saturam un attiecīgajiem pielikumiem. Šo komentāru izslēgšana ietaupīs jūsu WordPress vietni no surogātpasta izplatītājiem un hakeriem Source .

November 30, 2017