Back to Question Center
0

Semtal akcijas SEO konsultācijas, lai uzlabotu mobilās vietnes veiktspēju

1 answers:

Mobilie tālruņi lēnām aizstāj galddatorus kā galveno interneta līdzeklipiekļuvi. Pētījumi liecina, ka mobilā interneta piekļuve līdz 2017. gadam ir palielinājusies vairāk nekā 36,54%. Telefoni aptver vairāk nekā 4% no lielākās vietnes satiksmes - telefono braun oral b.Turklāt Google ir paziņojusi, ka tīmekļa vietņu mobilās vietnes atbilde ietekmēs ranking pēc Google"Mobilegeddon" atjauninājums 2017.

Lielākā daļa mobilo tālruņu pārlūku var nebūt saderīgi ar Java vai vietņu sīkdatnēm.Tādējādi šo ierobežojumu dēĜ mobilā pieredze, visticamāk, būs tālu no iespaidīga. Ņemot vērā mobilo tālruņu izmantošanu kāinterneta tirgotājiem ir īpaša niša, kas ietver viedo tālruņu lietotājus. Tie, kas vēlas iegūt šo datplūsmas segmentuir jāveido mobilajām ierīcēm piemērotas vietnes, kuras tālruņus ielādē ātrāk nekā galddatoriem.

Semalt Digitālie pakalpojumi, Jason Adler iesaka šādus padomus, kā uzlabot mobilo vietņu izstrādi .

1. Mobilās vietnes integrācija nevajadzētu būt aizmirstība

Būtu jāveido vietne, kas reaģē uz mobilajām ierīcēmmērķis. Šis darbs jāsāk, tiklīdz tīmekļa izstrāde sāk iekļaut pēc iespējas vairāk situāciju. Atcerieties, kaapmeklētāji no viedtālruņa, visticamāk, būs lielāki par galda datora lietotājiem .

2. Izstrādāt vienkāršu vietni

Jūsu mobilā tīmekļa vietnei jādarbojas nevainojami, bez pieskāriena vairākiem mobilajiem tālruņiemplatformas un pārlūkprogrammas. Vienkāršība ir reklāmguvuma atslēga..Tas ir pietiekami gudrs, lai apmeklētāji varētu atrast saturu, ko viņi meklētiklīdz viņi ielādē jūsu vietni. Neaizmirstiet arī uzlabot drošību. Lielākā daļa kiberuzbrukumu attiecas uz neaizsargātām personām, kurasvarētu būt šajās mobilajās vietnēs.

3. Ievietojiet prioritāro saturu augšā

Ritināšana mobilajā ierīcē bieži ir drudžains, īpaši lēna savienojuma gadījumāātrumi. Augšpusē var ievietot sensitīvu informāciju, lai lietotājs veiktu aicinājumus uz rīcību vai noklātu atbilstošu informāciju.Sākot ar zemas prioritātes saturu, viens var zaudēt apmeklētājus, nevis pārveidot tos klientiem .

4. Uzdod savus lietotājus par viņu atsauksmēm

Regulārs savienojums ar cilvēkiem, kuri izmanto jūsu vietni, ir labs ieradums.Vietne, kas izveidota cilvēkiem, ir atkarīga no viņu atsauksmēm, kas jāuzlabo dažādās nozarēs.

5. Optimizēt joslas platumu

Izstrādātājiem ir jāoptimizē mobilās vietnes, lai ātri reaģētu uz piešķirtojoslas platums. Mobilajam portālam pieejamiem resursiem jābūt minimālai uzglabāšanas vietai, lai atvieglotu lapu ielādi.Atcerieties, ka lielākā daļa klientu izmanto mobilā tālruņa internetu mobilā tīkla plānā, kas ir ļoti nestabils .

6. Esiet atvērti uzlabojumiem

Laba lietotāja saskarne no nulles ir grūti. Tas ir radošs, lai veicinātu vidinepārtrauktā eksperimentēšana un pašreizējo un jauno funkciju uzlabošana. Regulāro uzlabojumu veikšana var palīdzēt novērstkļūdas, kā arī tīmekļa vietnes atbildes uzlabošana .

Mobilās vietnes veiktspējas optimizācija ir izšķirošs faktors, kas jāņem vērāizstrādājot vietni. Laba mobilā vietne ne tikai ietekmē rangu, bet arī nodrošina klientiem iespaidīgu pārlūkošanutādējādi veicinot pārveidi. Ņemot vērā iepriekš minētos padomus, ir iespējams izveidot reaģējošu tīmekļa vietni ar mobilo tālruniviedtālruņu lietotāju saskarne. Mobilās vietnes uzlabošana pozitīvi ietekmē vietnes kopējo veiktspēju un varpalīdzēt sasniegt mērķus .

November 27, 2017