Back to Question Center
0

Semalt: WordPress spraudņi - Cik daudz vajadzētu lietot?

1 answers:

WordPress kalpo lielam pasaules iedzīvotāju skaitam par tā pielietojumu. Tas ir viens no labākajiem CMS tur. Daudzi emuāru autori un e-komercijas izplatīšanas uzņēmumi, uzskata, ka WordPress ir uzticams, ko tā nodrošina. Turklāt WordPress tīmekļa vietnēs ir dažādas tēmas un pielāgojumi, lai tie atbilstu jūsu vietnes vajadzībām. Vienkāršs pielāgošanas triks ir, izmantojot spraudņus. Spraudņi ir jūsu WordPress tēmas elementi, kas var papildināt jūsu vietnes reputāciju.

Plugins palīdz daudzos veidos, it īpaši, ja jums ir nepieciešama pielāgota funkcija. Jāņem vērā, ka lielākā daļa WordPress spraudņu ir tēmu daļas. Izmaiņas var pazust, mainot vai mainot tēmu. Tomēr dažos vietņu WordPress spraudņi šajos gadījumos var saglabāt dažus koda fragmentus. Alexander Peresunko, vadošais Semalt eksperts, norāda, ka spraudņu izmantošana var ietekmēt jūsu tēmas veiktspēju .

Cik daudz WordPress spraudņu ir "pārāk daudz"?

Kā redzams iepriekš, spraudņi ir PHP koda fragmenti, kas pievieno funkcionalitāti jūsu pašreizējai WordPress vietnei. Tomēr, turpinot mainīt savu vietni, sistēmas atbildes laiks var sākt palēnināties. Ļoti modificētas vietnes ir pārāk lēnas, negatīvi ietekmējot meklētājprogrammu klasifikāciju. Kā redzams iepriekš, fragmenti darbojas tāpat kā pievienojot koda rindas kopējai vietnei. Šajā sakarā, tā kā vietne palielina kodu, tā mēdz kļūt lēna..Google vietnes atsaucību kā vērtēšanas faktoru izmanto savā izlaiduma dokumentācijā .

Praktiskā piemērā, ja jūs izmantojat vairāk nekā 30 vienkāršus spraudņus, tie var nemainīt jūsu vietnes atsaucību. Citos gadījumos vietnes ievietošana pārāk daudz kodu ir tas, kas nosaka jūsu reakcijas laiku. Pluginam ar pārāk daudziem fragmentiem var būt līdzīga ietekme uz vietni, izmantojot daudzus spraudņus. Tāpat kā vietnes kods, jums jāpatur prātā kods, kurai darbojas vietne.

Kādi ir labākie spraudņi, kurus izmantot?

Lēmums izmantot WordPress spraudni ir atkarīgs no jums. Jūs varētu vēlēties sasniegt unikālu efektu. Šajā gadījumā var būt svarīgi izveidot pielāgotu PHP spraudni. Iepriekšējos rakstos ir vairāki veidi, kā izveidot vienkāršus spraudņus. Jums vienkārši ir nepieciešamas WordPress faila struktūras tehniskās zināšanas. Tāpat jums var būt nepieciešams rediģēt PHP failu, izmantojot vienkāršu notepad .

Plugins nav obligāta iespēja. Tomēr ir daži būtiski spraudņi, kas var padarīt jūsu vietni labāku. Daži no obligātajiem WordPress spraudņiem ir šādi:

WordPress SEO ar Yoast:

Cilvēkiem, kuri vēlas optimizēt savu vietni meklētājprogrammu redzamībai, šis spraudnis satur visus būtiskos SEO aspektus. No atslēgvārdu meklēšanas līdz meta apraksta optimizācijai ir daudz gadījumu, kad cilvēki padara noderīgus spraudņus .

WP-DBManager:

Tas ir viss vienā spraudņā, kas palīdz personai pārvaldīt svarīgākos jūsu datubāzes aspektus. Piemēram, jūs varat pievienot vai labot datubāzi. Jūs varat arī dublēt savu vietni, lai atsāktu izmaiņas gadījumā, ja kaut kas notiks nepareizi .

W3 Kopējā kešatmiņa:

Šis spraudnis var palīdzēt jūsu vietnei izveidot datplūsmu. Tas palīdz saglabāt lietotāju, kurš kādreiz ir apmeklējis, dodot viņiem vairāk reklāmu savā vietnē Source .

November 29, 2017