Back to Question Center
0

Semalt: Vai Botnet ir vispieragākais cyberweapon?

1 answers:

Patlaban mārketinga nozarē saturošus robottīklus uzskata par visjaudīgākajiem kiberuzbrukumiem. Botnets izmanto datoru galalietotāju un piekļuves akreditācijas datus bez īpašnieku piekrišanas un zināšanām. Jason Adler Semalt Klientu veiksmes menedžeris skaidro, ka šis kiberuzbrukums var ietekmēt datorus, printerus vai reģistrētājus .

Kas jums jāzina par robottīkliem

Tīkla tīkli ir sīkrīku tīkls, ko vada ļaunprātīga programmatūra, lai klīstot vietnēs un ierīcēs. Botnet vada bot-herders, kibernoziegumi, kas kontrolē robotprogrammatūras, nevajadzīgi iekļūstot datorā. Bot-ganāmpulki darbojas ar komandu serveriem, kas tiem dod iespēju veikt uzbrukumus organizācijām .

Parasti tos izmanto, lai nozagtu un piekļūtu finanšu informācijai un parolēm. Sadalīta pakalpojuma atteikšanās ir vēl viena robottīklu izmantošana, kur robotprogrammatūra tiek kontrolēta, lai palielinātu datplūsmu vai nosūtītu fiktīvus pieprasījumus konkrētā vietnē. Ilgtermiņā mērķa vietne kļūst pārslogota, scenārijs, kas liek tiem slēgt. Nesen robotu tīklus plaši izmanto, lai nozagtu naudu labdarības kampaņās .

Robota tīklu pieaugums

Lai uzlabotu robottīklus, būtiska nozīme ir lietojumu interneta izaugsmei un paplašināšanai. Salīdzinājumā ar datoriem var viegli manipulēt un uzbrukt botnet tīkliem (IoT) ierīces. Shotan, kas ir IoT ierīču dzinējs, parasti izmanto bot-herders, lai identificētu un atklātu neaizsargātas ierīces un sīkrīkus internetā.

Izstrādātāji, kuri izstrādā robottīklu, ne tikai izmanto robotu tīklus savam finansiālajam ieguvumam, bet arī iznomā to citiem ļaundabīgiem uzbrucējiem. Uzbrucēji izmanto robottīklus, lai nozagtu un piekļūtu svarīgākajai informācijai tīmekļa vietnēs. Bredolab botnet ir piemērs robotu tīklam, kas tika iznomāts hakeriem. Savukārt uzbrucēji beigās maksāja attīstītājam ikmēneša aplēses par summu 120 000 ASV dolāru .

Mirai bija vēl viens izplatīts noliegums-of-service uzbrukums, kas nonāca vīrusu. Izstrādātāji, kuri izstrādāja robottīklu, piedāvāja kiberuzbrukumu vidējai samaksai USD 7,500 stundā.

Padomi, kā aizsargāt datoru no robottīkliem

Botnets tiek uzskatīts par bīstamu, jo uzbrukumi stājas spēkā bez datora lietotāju paziņojuma. Pēc tam, kad esat uzņemts, jūsu dators parāda satiksmes pieaugumu un lēnāku veiktspēju. Šeit ir triki par to, kā pasargāt jūsu ierīci no inficēšanās ar robottīklu tīklu .

  • Izslēdziet nevajadzīgas funkcijas, sākot no datora darbības. Hackers izmanto ierīces, izmantojot atvērtās funkcijas un ostas
  • .
  • Regulāri atjauniniet aparatūru un programmatūru savā ierīcē. Atjaunināšana jūsu programmu un programmatūras palīdz atklāt un bloķēt ļaunprātīgos failus un robotus no piekļuves datoram
  • .
  • Lai izvairītos no kompromitēšanas, izmantojiet spēcīgas paroles un mainiet datora noklusējuma iestatījumus. Malware un uzbrucēji skenē vājas paroles un rūpnīcas iestatījumus, lai piekļūtu jūsu ierīcei
  • .

Pašreizējā tirdzniecības sektorā robottīklus uzskata par visuzturīgākajiem kiberuzbrukumiem internetā. Neļaujiet botnet tīkliem apdraudēt jūsu tiešsaistes kampaņu. Esiet modri, īstenojot iepriekš minētos padomus Source .

November 29, 2017