Back to Question Center
0

Semalt skaidro, kā vislabāk izmantot SEO un e-pasta mārketinga integrāciju

1 answers:

E-pasta mārketings ir rentabls kanāls zīmola izpratnes palielināšanai,un veidojot labākas attiecības ar klientiem, izveidojot pārliecinošu, noderīgu vai izklaidējošu saturu. Kad jūs varētu domātka SEO ir svarīgs tikai vietnes rangu rezultātu lapā, šķiet, ka tas ir daudz sarežģītāks un daudzveidīgāks .

Artem Abgarian, klientu klientu sekmju vadītājs Semalt Digital Services izskaidro saikni starp e-pasta mārketingu un SEO un piekrīt padomam par to, kā tos efektīvi integrēt.

e-pasta mārketinga optimizācija

E-pasta pakalpojumu sniedzēji piedāvā IP adreses un darbības uzraudzību.Saskaņā ar CAN-SPAM likumu vietņu uzticamība ar ISP palielinās - germany vps 1gbps. Neatbilstība rada mazāku piegādes līmeni vai melnā saraksta.Daži lasītāji izvēlas lasīt savus ziņojumus teksta formā, tāpēc ir prātīgi, ka HTML e-pastam ir teksta versija. Pakāpeniski progresē uzReklāmas ziņojumi, salīdzinot ar tiem, kas sākas ar tiem, samazina izredzes "atteikties no".

Saturam jābūt tiešai saitei uz galveno lapu, kurai irinformācija par produktu, pakalpojumiem un reklāmām un darbojas mērķtiecīgi atslēgvārdi. Satura personalizēšana, iekļaujot konkrētas tēmasinterese palielina iespēju skatīties un iesaistīties. Sadarbojoties ar lielāku mērķauditoriju, segmentējot demogrāfisko datu izmantošanu,intereses vai preferences, jo tas samazina atlēcienu līmeni. SEO vada satiksmi uz vietnēm, kurām ir redzamas pierakstīšanās kastes, tādējādi palīdzotaugt sarakstu. Visbeidzot, tostarp sociālo mediju saites ziņu veidos, tiek iesaistīti apmeklētāji un saņēmēji jebkuros reklāmās..

Integrēšana SEO un Email Marketing

Vienkārši veidi, kā optimizēt veidnes dizainu:

  • SEO labākā prakse, piemēram, optimizējot virsrakstus, nosaukumus,tēmas līnijas, ķermeņa kopija un enkurs teksts, kas saistīts ar konkrētām vietnes lapām. Attēlu lielums nedrīkst pārsniegt 600 pikseļuslasītāji tikai priekšskatītu tekstu ar izslēgtajiem attēliem. Attēlu teksta tagi attēlos ļauj tikai teksta lietotājiem izprast priekšmetu.Veidņu projektēšanā jāparādās funkcijai "Skatīt pārlūkprogrammā", ja lasītājiem rodas problēmas lasīt e-pastu.
  • Canonical Tags tiek izmantoti, ja vēlaties izmantot arhīvusemuārus vai informatīvos izdevumus tīmekļa vietnei, kurā meklētājprogrammām ir piekļuve. Viņi saka meklētājprogrammai, ka lapu uzskata par vēlamo vietrādi URL.un ka viss saturs atgriezīsies pie tā.
  • E-Newsletter Arhīvs ir visu publicēto informatīvo izdevumu bibliotēkaar visām attiecīgajām tēmām. Visi nosaukumi tiek optimizēti nosaukumu konvencijā, izmantojot atslēgas vārdus un atsevišķas saites uz katru biļetenu.
  • Mobilajam mārketingam ir nepieciešamas veidnes, kas piemērotas mobilajiem ekrāniemar pielāgojamu dizainu, kas pielāgojas konkrētajam mobilajam pārlūkam.
  • Tematu līnijas palīdz lasītājiem saprast e-pasta saturu pirms tampat to atverot. Viņiem vajadzētu būt nedaudz saistītiem ar SEO, un tiem būtu jāiejaucas saņēmēja interesēs
  • .
  • Video e-pasti. Iegultie videoklipi kā aicinājums uz darbību palīdz lasītājiemuzziniet vairāk un palīdz ar pārveidošanu.
  • Izsekošanas kampaņas, izmantojot Google Analytics

E-pasts neierobežo saturu tik ilgi, kamēr viņi ievēro CAN-SPAMprasības un saglabāt tās vienkārši un īsā laikā. Paturiet prātā, lai to izstrādātu atbilstoši mērķauditorijai, ņemot vērā SEO. ArUzņēmuma Google nākotnes uzlabojumi, e-pasta uztveršana būs nozīmīga uzņēmumiem, jo ​​lietotājiem nebūs jādodas uz šo vietniviņu darbības ir atspoguļotas .

November 27, 2017