Back to Question Center
0

Semalt: pieci soļi, lai bloķētu novirzītāju. Spam satiksme WordPress, izmantojot spraudni

1 answers:

Ivans Konovalovs, Semalt Klientu sekmju menedžeris, saka, ka WordPress ir liels skaits spraudņu, kas palīdz novērst vai bloķēt novirzīšanas mēstules. Diemžēl novirzīšanas surogātpasts ir efektīvs veids, kā uzlabot vietnes rangu meklētājprogrammas rezultātos. Hackers un surogātpasta izplatītāji turpina meklēt veidus, kā palielināt vietnes apmeklējumu, meklētājprogrammu redzamību un uzņēmējdarbības uzticamību. Šim nolūkam viņi izmanto dažādas novirzītāju surogātpasta metodes. Par laimi mums ir daudz WordPress spraudņu, kas uz laiku vai pastāvīgi bloķē surogātpasta saturu. Tas nozīmē, ka jūsu WordPress vietne nesaņems viltus datplūsmu, un hakeri nevarēs ģenerēt ieņēmumus, izmantojot jūsu vietnes saites. Tāpat arī viņi nevarēs piekļūt jūsu lietotājvārdam un parolei un nevarēs izvilkt jūsu Google Analytics kontus .

Kā no WordPress mājas lapas noņemt ļaunprogrammatūru vai novirzītāju surogātpastu?

WordPress spraudņu direktorijā vairākus spraudņus var izmantot, lai bloķētu surogātpasta satiksmi. Visiem šiem novirzīšanas spam WordPress spraudņiem ir īpaša datu bāze, īpašības un funkcijas. Tie palīdz bloķēt aizdomīgus domēna vārdus lielā skaitā. Webmasters var aktīvi uzraudzīt visas novirzīšanas spam vietnes un uzlabot to atlēcienu līmeni .

veidi, kā bloķēt novirzīšanas surogātpasta vai surogātpasta sūtījumu novirzīšanu, izmantojot spraudņus:

1. solis: pielāgojiet iestatījumus sava informācijas paneļa panelī:

Ja esat izveidojis vietni, izmantojot WordPress, jums jādodas uz sadaļu" Administrācija "un atrodiet" Instalēto spraudņu "apgabalu, lai bloķētu referrera mēstules. Pārliecinieties, ka esat izvēlējies spraudni, kuram ir laba reputācija. un to ir pārskatījis liels skaits cilvēku .

2. darbība: uzstādīt un aktivizēt:

Kad spraudnis ir instalēts jūsu WordPress vietnē, tas jāaktivizē, izmantojot iestatījumus -> Surogātpasta meklētāju bloka iestatījumu opcija, un neaizmirstiet konfigurēt to atbilstoši jūsu prasībām un vietnes dabai .

3. darbība: spraudņa konfigurēšana

WordPress tīmekļa vietnes administratora sadaļā jūs redzēsiet dažas iespējas, kā konfigurēt savus spraudņus. Šīs opcijas ļauj bloķēt surogātpasta izplatītāju IP, un viņu apmeklējumi vai hits tiks novirzīti uz pielāgotajiem URL .

4. solis: izveidojiet pielāgotos domēnus:

WordPress apgabala konfigurēšana spraudnis dos iespēju izveidot pielāgotos domēnus. Ja uzskatāt, ka spraudnis nevar pareizi bloķēt dažus novirzīšanas mēstules un aizdomīgus domēnus, varat manuāli pievienot vietrādi URL, lai nodrošinātu jūsu vietnes drošību. Jūs varat atrast pilnīgu aizdomīgu vietu sarakstu Google Analytics kontā vai tiešsaistes forumos .

5. solis: detalizēts mēstuļu saraksts:

Spraudņu iestatījumu apgabalā jūs varat redzēt detalizētu sarakstu ar mēstuļu nosaukumiem un visus tos bloķēt vienlaikus, ietaupot daudz laika. Atjauninātos sarakstus var lejupielādēt arī no interneta vai jūsu servera. Ja vēlaties palīdzēt un kopīgot sarakstu tiešsaistē, vispirms vispirms ir jāiesaista melnajā sarakstā visi šie domēni, lai tie netiktu sūtīt jums viltus apmeklējumus no interneta kopienām. Noklikšķiniet uz pogas Augšupielādēt serveri un saglabājiet spraudņa iestatījumus .

Kāds spraudnis jums piemērots?

Bloķēto novirzīšanas spam plugin ir labākais un viens no stilīgākajiem WordPress spraudņiem. Jūs varat to instalēt no WordPress spraudņu direktorijas un saņemt to tūlītēji aktivizēt. Tās automātiskās saglabāšanas vai automātiskās atjaunināšanas opcija ļauj automātiski atjaunināt surogātpasta domēna nosaukumus Source .

November 30, 2017