Back to Question Center
0

Semalt padomi, veidojot e-pasta sarakstu un sākoties ar tiešsaistes mārketingu

1 answers:

Izmantojot e-pasta sarakstu, jūs varat sākt pelnīt naudu. Visstas ir viens e-pasts, kurā iesakot kādu jaunu produktu, kuru reklamējat, un jums varētu būtmilzīgs payday, bet tikai tad, ja jums ir izdevies izveidot lielu sarakstu. Semalt Digitālo pakalpojumu eksperts,Michael Brown piedāvā noderīgus padomus par to, kā sākt darbu ar tiešsaistes mārketingu.

Iedomājieties, ka jums ir informācija par jaunoprodukts, kas jums šķiet vērtīgs un noderīgs. Vienkāršs e-pasts nosūtīts uz 10000 cilvēku sarakstu arsarunu likme 5% apmērā sasniegtu 500 pārdošanas apjomus. Pieņemot, ka jūs nopelnāt 10 ASV dolārus par vienu pārdošanu,kas ir ļoti konservatīva aplēse, tas nopelna jums 5000 USD vienā dienā, mazāk pardarba stunda. Vai joprojām nezināt par e-pasta saraksta izveidi?

Protams, e-pasta saraksts ar 10 000 ir vidēja lielumakas prasīs vairākus mēnešus, lai jūs varētu sākt strādāt šodien, nevis rīt. Theātrāk sākat veidot savu sarakstu, jo ātrāk nokļūsit sēdēt, sūtiet e-pastu par jaunuproduktu, un nopelnīt vairāk šajā stundā nekā parasti mēnesī .

E-pasta saraksta priekšrocības

  • Tiešā mārketinga rentabilitāte
  • Spēja analizēt klikšķusun citi svarīgie stats, kas palīdz jums kniebiens e-pasta stratēģiju
  • Iestādes veidošana un uzticība, piedāvājot vērtību laika gaitā
  • Maksājumu apjoms ir lielākslai veidotu pastāvīgus sakarus ar savu e-pasta sarakstu

Viena no svarīgākajām e-pasta izveides daļāmsaraksts uztur jūsu abonenti. Saviem lasītājiem ļoti bieži ir jāparaksta viņu bezmaksas "stimuls"un pēc tam noņemiet sevi no sava e-pasta saraksta pēc tam. Jums ir jāspēj sniegt tiem vērtībukonsekventi visā e-pasta apmaiņas laikā, pretējā gadījumā atlaidiet savu smago darbu un nākotnes peļņu ..

Efektīvas e-pasta mārketinga kampaņas ir parpareizā pieeja. Padomājiet par visiem e-pasta ziņojumiem, kurus saņemat katru dienu, un kāpēc daži no viņiem nozvejasuzmanība un citi tika svītroti. Ir zinātne, kas ļauj iegūt abonentiem interesi un uzticībuvienkāršs e-pasts. Šī ir atšķirība starp saņemto "surogātpastu" un e-pastus, uz kuriem noklikšķinājāt, lai uzzinātu vairāk par to.

Galvenie momenti, kas jāatceras, veidojot savu sarakstu

  • Izveidot uzticību, sniedzot zināšanas un vērtību jūsu mērķa nišā
  • Palaidiet savas emocijas arradot stāstus, kas lasītājiem šķiet aizraujoši
  • Saglabājiet savu stāstu parakstu ar tādu reālu loģiku kāatsauksmes, lai viņus vēl interesē

Ir ļoti svarīgi runāt tieši saviem abonentiem.Jūs zināt, kāpēc viņi pierakstījās, tāpēc runājiet ar viņiem tā, lai viņu uzmanība tiktu pievērsta. Neviens nepatīk e-pastukas runā par nesvarīgiem punktiem, tādēļ ātri un tieši nokļūstiet jūsu vietā. Tad pasaki viņiem stāstu, kas viņiem irvar attiekties uz. Tas radīs emocijas, kas nonāk uz virsmas, tieši to, ko jūs meklējat .

Labākais veids, kā veidot e-pasta sarakstu, ir izmantotcienījama automātiskais atbildētājs. Jūs varat iestatīt automatizētus e-pasta ziņojumus, kas ilgst nedēļas, un pēc tam, kad tas ir izdarīts,jums nav jādara kaut kas. Ir daudz iespēju, bet Aweber, visticamāk, ir visvairāk uztverams. Turir stimuls atrast bezmaksas vai lētāku alternatīvu, bet problēma ar to ir jūsu e-pasta ziņojumi var būt ierobežotivienu reizi nedēļā, vai arī viņi nonāks jūsu abonenta mēstuļu lodziņā.

E-pasta priekšmetu rindām jābūt neatvairāmāmun iegūstiet labāku ikviena zinātkāri. Stāstu stāsti ir būtiski, lai attēlotu viņu prātus un iegūtu tos savai tēmaidomāšana. Plašāka informācija par copywriting palīdzēs jums izveidot vērtīgus e-pastus, kas jūsu abonentiem lasīs un vēlēsies.

Atcerieties, ka pirms tam izveidojiet uzticību savam e-pasta sarakstamjūs sākat pitching produktus un vēlas pārdošanas. Iestāde nāk no uzticības, un tas ir tas, kas ļauj jums veikt pārdošanu nākotnē .

Pārliecinieties, ka jūs pastāstat lasītājam, ko darīt. Tasvar izklausīties pretrunīgi, bet pētījumi ir pierādījuši, ka personai kaut ko kaut ko dara labāku atbildi, nekālūdzot viņiem kaut ko darīt. "Pierakstīties tūlīt uz 1-on-1 coaching" būtu efektīvāks nekā "Vai vēlaties reģistrēties 1-on-1 coaching?"

Cerams, ka šis raksts palīdzēs jums iemācītieslieta vai divas par e-pasta sarakstu veidošanu. Vissvarīgākais ir zināt, ka jūs nevarat gaidīt, lai sāktu darbu. Tas irĻoti svarīgi, lai jūs uzreiz sāktu šo uzdevumu. Ja jums ir kādas vilcināšanās, skatiet Semalt Digitālie pakalpojumitāpēc mēs jums darām skaidrību Source .

November 27, 2017