Back to Question Center
0

Semalt: padomi par to, kā novērst komentāru surogātpastu jūsu WordPress

1 answers:

Mārketinga jomā vislielākā nozīme ir jūsu auditorijas uzmanības piesaistīšanai un lietotāju piesaistīšanai. Komentāru sadaļas svarīgumu jūsu vietnē nevar ignorēt. Ar komentāru sadaļu jūs varat ātri sākt tiešsaistes sarunas un analizēt klientu atsauksmes reāllaikā .

Andrew Dyhan, vadošais eksperts Semalt , šeit norāda, kas jums jāzina par Askmek.

Pēc WordPress instalēšanas tīmekļa vietnēs klienti saņem Askimet kā vienu no standarta funkcijām. Daudzi mārketinga konsultanti instalē WordPress, bet nespēj aktivizēt Askimet funkciju. Spambots bloķēšana un novēršana ir uzdevums, ko jūs varat ātri izpildīt vietējā datorā .

Tīmekļa vietnes komentāru surogātpasta saskaršanās nav jautri. Askmek izstrādāja un izstrādāja WordPress dibinātāji. Askmek palīdz mārketinga konsultantiem iezīmē un identificē mēstuļu komentārus. Pēc raksturīgo surogātpasta aprakstīšanas un identificēšanas Askimet tīmekļa pakalpojums publicē komentāru tirgotāju vārdā. Apsveriet savas lietojumprogrammu saskarnes (API) atslēgas iegūšanu un katru nedēļu analizējiet mēstuļu komentārus .

Antispāmā bišu

Antispam bite ir viens no top-ranked spraudņiem, kas palīdz novērst surogātpasta komentārus WordPress. Pēc Antispam bišu aktivizēšanas nav nepieciešama pierakstīšanās. Antispām bite izmanto anti-spam datus, lai analizētu komentārus. Antispām bite pārbauda arī intervālus, pēc kuriem apmeklētāji publicē komentārus. Ja potenciālais klients parāda komentāru tūlīt pēc tam, kad ziņa tika augšupielādēta, Antispam bee uzskata pagātni par WordPress surogātpasta komentāru..

ReCaptcha verifikācija

Pazīstams arī kā Google Captcha, ReCaptcha palīdz tirgotājiem Captcha pieteikties paroles, komentārus un reģistrācijas akreditācijas datus. Google Captcha prasa tiešajiem lietotājiem apstiprināt identitāti, pirms viņi var piekļūt vietnei. Tas ir viens no labākajiem risinājumiem, ko tirgotāji izmanto, lai novērstu un bloķētu WordPress surogātpastu .

Apsveriet iespēju instalēt un aktivizēt spraudni, lai turpinātu. Autentificējiet savu veidlapu, lai iegūtu noderīgus rezultātus. Lai pārbaudītu, vai komentārs tiek ielādēts jūsu WordPress vietnē, izrakstieties un mēģiniet iesniegt komentāru.

Atspējošanas atskaites jūsu WordPress

Pirms dažiem gadiem satura tirgotājiem un emuāru autoriem parasti tika izmantoti izsekošanas veidi. Mūsdienās surogātpasta sūtītāji izmanto atstarpes atskaites, lai ievietotu surogātpastu uz WordPress vietnēm. Lai risinātu šāda veida WordPress surogātpastu, apsveriet atspējošanas izsekošanu savā vietnē.

Lai atspējotu izsekošanas gadījumus savā WordPress vietnē, dodieties uz savu kontu "Iestatījumi" un noklikšķiniet uz opcijas "Diskusija". Noklikšķiniet uz opcijas "trackbacks un pingbacks", lai atspējotu pingbacks un trackbacks no jūsu vietnes rādīšanas. WordPress surogātpastu var arī atspējot manuāli pa pastu. Noklikšķiniet uz cilnes "Diskusijas", lai atspējotu atsevišķu ziņu pingbacks .

noņemt Nofollow saiti no komentāriem

Ja komentārus neizmantojat, apsveriet to noņemšanu. Lielākajā daļā gadījumu tīmekļa pārziņiem un tirgotājiem galu galā soda Google, jo tiek augšupielādēti zemas kvalitātes un komentāri par surogātpastu .

Komentāru izslēgšana no vecajām amata vietnēm

WordPress surogātpasts var būt ļoti satraucošs. Ja jums ir apkopoti iepriekšējie komentāri par jūsu vietni, apsveriet iespēju izslēgt komentārus par savām vecajām ziņām. Atveriet sadaļu "Iestatījumi" un zem sava vietnes komentāru iestatījumu noklikšķiniet uz "Diskusija", lai aizvērtu komentārus par saturu, kas tika publicēts pirms daudziem gadiem .

Pēdējos gados WordPress surogātpasts ir ievērojama problēma tīmekļa pārziņiem un emuāru autoriem. Neļaujiet komentāriem surogātpusi sagraut jūsu tiešsaistes kampaņu. Izmantojiet WordPress pielāgojumus un spraudņus, lai novērstu komentāru surogātpastu jūsu vietnē Source .

November 30, 2017