Back to Question Center
0

Semalt: Kas ir e-pasta mēstule? Kāpēc valdība rūpējas par to?

1 answers:

E-pasta surogātpasts ir gan kaitinošs, gan bīstams jums. Igors Gamanenko Semalt eksperts Igors Gamanenko skaidro, ka tas notiek, kad surogātpasta izplatītāji tiešsaistē izplata ļaunprātīgus materiālus, un to galvenais mērķis ir jūsu e-pasta adrese. Pat tad, ja jūs ziņojat par daudziem dīvainajiem sūtītājiem pakalpojumos Gmail, Yahoo un Rediff, jūs nevarat pilnībā atbrīvoties no e-pasta surogātpasta, jo hackers izmanto dažādas metodes, lai mērķētu lietotājus .

Pēc definīcijas e-pasta surogātpasts ir tad, ja e-pasts atbilst kādam no šiem kritērijiem:

    Masu nosūtīšana: E-pastus sūta lielam skaitam cilvēku .

    Anonimitāte: Tas notiek, ja sūtītāja identitāte un adrese ir aizzīmogota, un jūs nevarat pārbaudīt, no kurienes viņš / tevis nosūtīja ziņojumu.

    Nevēlams: Saņēmējs nepieprasa e-pastu; Tomēr viņš gandrīz katru dienu saņem šos bezjēdzīgos vēstījumus..

Kāpēc valdības rūpējas par e-pasta surogātpastu?

ASV federālā valdība un Federālā tirdzniecības komisija (FTC) izteica bažas par e-pasta surogātpastu un 2003. gadā uzsāka kanālu spamu federālu aktu. Saskaņā ar šo tiesību aktu lietotāji var saņemt savus e-pasta ziņojumus, un FTC regulāri uzraudzīs aktivitātes viņu e-pasta adresēs. FTC primārais pienākums ir labāk aizsargāt patērētāju un lietotāju tiesības.

Pievērsiet uzmanību tam, ka e-pasta surogātpasts var radīt risku daudzos veidos. Daži no tiem ir apspriesti turpmāk:

Finanšu un privātuma apdraudējumi: Tā kā surogātpasta vēstules tiek veidotas un izstrādātas, lai pieprasītu finanšu informāciju un konfidenciālus datus, piemēram, PayPal ID, kredītkaršu numurus, kā arī privātus datus, piemēram, sociālās apdrošināšanas numuru no lietotājiem, šie dati tiek izmantoti identitātes zādzībām un dažādiem tiešsaistes noziegumu veidiem. Can-Spam darbība neaptur e-pastu no jūsu iesūtnes sasniegšanas, bet ierobežo surogātpasta izplatītāju skaitu, bloķējot to IP adreses uz mūžu .

Aizsardzība pret bērniem: Surogātpasts tika izstrādāts, lai novērstu lielu skaitu nepieprasītu e-pasta ziņojumu, kas reklamē mūsu bērniem nepiemērotus un bezjēdzīgus pieaugušo pakalpojumus. Nav īpaša veida, kā novērst to, ka mūsu bērni var kopīgot savas e-pasta adreses, bet mēs varam filtrēt sūtītāju skaitu, lai nodrošinātu viņu drošību tiešsaistē .

Kāpēc surogātpasta izplatītāji sūta surogātpasta vēstules?

Iespējams, ka surogātpasta izplatītāji vēlas nojaukt jūsu e-pasta adreses, vēlas piekļūt saviem datoriem, vēlas saņemt finansiālus labumus, izmantojot jūsu informāciju, un vēlas sadzīvot ar draugiem un ģimeni tiešsaistē, vienmēr nosūtot viņiem muļķīgus ziņojumus. Turklāt daži no viņiem sūta nevēlamus e-pasta ziņojumus, lai reklamētu savus produktus un mēģinātu lietotājiem vilkt savus pievilcīgos attēlus un videoklipus. Vienā vai otrā veidā surogātpasta vēstules ir bīstamas, un jums ir jāizveido filtri par aizdomīgiem e-pasta ID un sūtītājiem, nodrošinot jūsu aizsardzību un drošību internetā. Ja jums nozvejotas surogātpasta izplatītāji, jūs varat zaudēt daudz naudas un var redzēt, ka jūsu bizness kļūst iznīcināts to aizdomīgo un nelikumīgo darbību dēļ. Jūs nedrīkstat parakstīties uz dīvainajiem biļeteniem un nevajadzētu nopirkt neko no neuzticamiem tiešsaistes veikaliem Source .

November 30, 2017