Back to Question Center
0

Semalt: Kāpēc mācīties SEO internetā ir mulsinoši

1 answers:

SEO palīdz uzlabot vietņu klasifikāciju un datplūsmu.Lielākā daļa izglītības informācijas par SEO, ko jūs varat atrast internetā, nāk no augstākā līmeņa izdevējiem un viena speciālista.Šodienas konkurences tirgū ir svarīgi, lai biznesa līderi mazāk paļauties uz šādiem materiāliem un izprastu uzņēmuma būtībuSEO nozīme uzņēmuma turpmākajā attīstībā.

Igor Gamanenko, Klientu sekmju vadītājs Semalt ,skaidro, kāpēc izglītojošā informācija par SEO, kas atrodama internetā, jūsu SEO stratēģijā noved pie nepareiziem lēmumiem .

Mums nav jāignorē SEO padomu nozīmepilnīgi. Gluži pretēji, cilvēkiem vajadzētu būt piesardzīgiem,izmantojot šos ieteikumus:

  • 1 - vps 100 tb. Pirms ieviešanas verificējiet informāciju. Lauku sniegtie datiizdevēji mani atšķiras no tā, kas jums būs patiesībā.
  • 2. Saprast, ko patiešām šī informācija nozīmē jūsu uzņēmumam unkāpēc ir ļoti svarīgi izvairīties no padomu neprātīgi
  • 3. Izmēģiniet jaunas metodes, kas saistītas ar nenoteiktību, šķiet riskīgākas.Tomēr ieguvumi var pārsniegt izmēģinājuma pieejas trūkumus
  • .

Faktoru diferenciācija

SEO nav universāla, un tā atšķiras vairākās jomās, piemēram, algoritmos,konkurences apjomu un uzņēmējdarbībai raksturīgus mainīgos lielumus. Piemēram, vietējie un valsts algoritmi kontrastē..Persona, kas meklēraksti par vietējiem SEO atradīs valsts SEO konsultācijas, kas nav svarīgi. Uzņēmumi var izmantot unikālas konkurences stratēģijas, uz kurām balstās viņu lēmumiviņu uzņēmējdarbības modeļi. Tādēļ veiksmes faktori nav vienādi. Vienam uzņēmumam var rasties panākumi, izmantojot atslēgvārdus, bet neizdodascits, ja viņi izmanto līdzīgu pieeju. Visbeidzot, optimizācijas sarežģītības dēļ ir grūti izolēt konkrētā rezultāta cēloni.Iepriekš minētie iemesli padara sarežģītu uz konkrētu pieeju orientētu pieeju vēlamu veiksmīgāku SEO optimizāciju. Tieši tāpēc mūsuklienti uzticas mūsu pakalpojumiem.

Kļūdainas informācijas izplatīšana

Viena no galvenajām problēmām, kas šodien ietekmē SEO, ir nepareizas informācijas izplatīšana.Nevēlama dezinformācija ir tikai izdevēja vaina, bet pati nozare. Nozaru nepastāvība padara datus par datiempieejamība, kas optimizētājiem ir vērtīga lieta. Tādēļ profesionāļiem ir jāsaņem un jāinformē patērētājipat pirms apstiprināšanas. Ir viegli izveidot iespaidu no atsevišķa incidenta, nevis no plašākām tendencēm lasītājiem. Arpieaugot optimizētāju skaitam, nepatiesas informācijas izplatīšanas iespēja ir diezgan augsta. Mērena dezinformācija nāk no pašpasludinātajiemeksperti, kuru vienīgais mērķis ir gūt peļņu. Lielākā daļa no šiem informācijas bitiem nāk no zemas autoritātes emuāriem un forumiem .

Lietas unikalitāte

Zinātniskais pētījums norāda, ka cilvēkiem ir vieglāk mācīties, veicot pasākumusatšķirībā no tradicionālajām apmācības formām. Informācijas lasīšana un atgriešana nerada subjektīvu iedzimtu sajūtu par todarbi. Izmantojot vietnes optimizāciju pati par sevi, kļūst iespējams intuitīvi novērst problēmas un izdomātrisinājumus, kurus pat nozares līderi iepriekš neņēma vērā. Ignorējot padomu vai apšaubot to, novest pie novatoriskākaceļš Jebkuri ieteiktie ieteikumi būtu noderīgi, tikai apgūstot nozari vai radot jaunas idejas. Vislabākās stratēģijas nodrošināšananepieciešama kritiska domāšana par to, ko ir uzzinājis un pamatots pētījums par jūsu uzņēmuma specifiku .

November 27, 2017