Back to Question Center
0

Semalt: Kāda ir atslēgvārdu nozīme, meklējot jaunu tīmekļa vietni

1 answers:

Ir iespējams sasniegt panākumus, neveicot jaunu atslēgvārdu izpētivietnēs, taču pastāv iespēja zaudēt dažas iespējas, piemēram, augsta līmeņa, lieliski konversijas rādītāji un iespēju nodrošinātvisnozīmīgākā informācija konkrētā tirgus nišā. Šo iespēju nozīme palielinās, kad jūs sākatjauna vietne, tiklīdz ir vieglāk pielāgot vietnes informatīvo arhitektūru no zemes uz augšu.

Ross Barber, klientu servisa vadītājs Semalt Digitālie pakalpojumi kopīgi izmanto mūsdienu atslēgvārdu pētījumu pamatnostādnes jaunizveidotajām tīmekļa vietnēm - vichy dercos neogenic bewertung.

Izvēlieties visaptverošus atslēgvārdus, kas nodrošina ātru uzvaru

Visiem, kas tos garantē, ir jāņem vērā augstas konkurences atslēgvārdiātri uzvar Sākumlapai un prioritārajām lapām ir lielākas izredzes rangu augstu ar konkurētspējīgiem atslēgvārdiem, jo ​​tie piesaista vislielākoienākošo saišu skaits atšķirībā no emuāra ziņām un produktu lapām. Jaunas vietnes struktūrai ir nepieciešama plašāka un vispārīgāka lietošananavigācijas izvēlnes, sākumlapas un galveno kategoriju atslēgvārdi. Labākā stratēģija ir iekļaut ilgtermiņa atslēgvārdus .

pievērsties ilgtermiņa asmeņu atslēgvārdiem un sāniem

Tā kā trūkst meklēšanas iestāžu, tiek izmantota vislabākā klasifikācijas stratēģijailgi asti atslēgvārdi. Īsi, vispārīgi atslēgvārdi padara praktiski neiespējamu rangu. Īstermiņa atslēgvārdi ietver visus tēmas leņķustie ir ļoti specifiski un adresēti konkrētiem jautājumiem. Viņiem ir daudz mazāk konkurences un lielāka konversijas likme..Domāšana uz sāniem palīdzēs izstrādāt un paplašināt tēmas.

optimizēt uz jautājumiem balstītas frāzes

Meklētājprogrammu struktūra atbilst attiecīgajam saturam ar organiskiem jautājumiemneatkarīgi no tā, vai tas ir atslēgvārds vai jautājums saskaņā ar Microsoft pētījumu. Abiem scenārijiem meklētājprogrammas veicTas pats attiecas arī uz rezultātu atbilstību. Tāpēc vietnei jākoncentrējas uz atbildēm uz jautājumiem, nodrošinot kvalitātiizpētītas nišas informāciju un neuztraucoties par jautājuma formulējumu .

Izmantojiet atslēgvārdu rīkus ideju aizdedzināšanai

Eksperti iesaka apvienot prāta vētras, automātiskās ierosināšanas funkcijaskā arī tradicionālos atslēgvārdu rīkus, lai nodrošinātu visaptverošu pārklājumu un padziļinātu informāciju par šo tēmu. Tradicionāls atslēgvārdsInstrumenti ir vislabākie dzirksteļojošās idejās, lai izdomātu senās frāzes. Automātiskā ieteikšana un automātiskās pabeigšanas funkcijas iezīmē jaunu atslēgvārduidejas gan garas, gan īsas.

Konkurētspējīgu atslēgvārdu izpēti

Attiecībā uz jaunākajām vietām, pavadītais laiks un piepūle nosaka konkurentu izmantošanas vērtībuatslēgvārdi. Google meklēšanas meklētājs John Wiley norādīja, ka katru dienu Google saņem 15% no tiem uzdotajiem jautājumiemnekad nav saskārusies. Ņemot to vērā, tas nenozīmē, ka konkurētspējīgam atslēgvārdu pētījumam nav vietas, kā tas irnozīmīga loma, nosakot, kas pretojas. Tas arī informē par to, cik sarežģīta ir konkurence un kas ir priekšā uzņēmumam.Tomēr urbšana, lai iegūtu dziļāku saturu ar ilgākiem, mazāk konkurētspējīgiem nišas atslēgvārdiem vietnes vietnei, aizņem mazāk laika un irlielāka atdeve.

Satura mārketings ir priekšrocības salīdzinājumā ar "vienas pret vienu" attiecībām starpatslēgvārdi un meklēšanas rezultāti. Atslēgvārdu pētījumos galveno uzmanību vajadzētu pievērst lietotāja nodoma noteikšanai un meklēšanas rezultātu klasifikācijai mazāk. Atslēgvārdspētniecība ir patiesa jauda jaunām vietnēm, tādēļ tai vajadzētu palīdzēt izprast lietotāja meklēšanas kontekstu.

November 27, 2017