Back to Question Center
0

Semalt: Kā bloķēt vietni no rādīšanas dažos Google meklēšanas rezultātos

1 answers:

Parastā interneta pārlūkošanas pieredze parasti ir pilna ar daudzām surogātpasta saiti. Piemēram, vecāks varētu vēlēties bloķēt pieaugušajiem paredzētu saturu situācijās, kad bērni piekļūst internetam. Pārējos pārlūkošanas gadījumos jums var būt nepieciešams noņemt dažus kaitinošus rezultātus no jūsu meklēšanas rezultātiem. Daudzos gadījumos jums var nākties uzzināt, kā bloķēt dažu vietņu parādīšanos Google meklēšanas rezultātu lapās.

Maikls Brown, pieredzējis Semalt speciālists, apliecina, ka šīs vietnes ir iespējams manuāli novērst no Google konta preferencēm. Pēc dažiem atjauninājumiem Google pievienoja šo funkciju, lai atvieglotu jūsu kairinājumu. Varat filtrēt iepriekš apmeklētās lapas no meklēšanas rezultātu lapām .

Lai izmantotu šo funkciju, jums ir jāizveido Google konts. Novērtējot kontu, dodieties uz vietni, kas jums jāpārliek skatā. Sākotnēji jūs nevarat redzēt nevienu bloķēšanas opciju savā Google meklēšanas skatīšanas lapā. Tas ir tāpēc, ka Google negrib, lai tas būtu pirmais lietotāja iespaids. Google vēlas, lai jums būtu labāka pieredze, un tāpēc viņi izvēlas slēpt šo iespēju. Turklāt cilvēki var atgriezties savā slēptajā sarakstā, izmantojot savus Google konta iestatījumus .

Iet uz vietnes domēnu, kuru vēlaties no meklēšanas rezultātiem bloķēt. No šī bloķēšanas izvēlnes funkcijas varēsit pāriet uz Google un neļaut visam domēnam parādīties lietotāja meklēšanas rezultātos..Citos gadījumos var būt nepieciešams bloķēt visu vietni. Šajā gadījumā jūs varat pieteikties "bloķēt visas example.com" vietnes. Lai apskatītu šīs vietnes, varat arī pāriet uz rādīto bloķēto rezultātu rādīšanu. No šejienes jums ir iespēja kontrolēt vai pārvaldīt bloķētās vietnes.

Lai pārietu uz šo izvēlni, piesakieties savā Google kontā un meklējiet savu vaicājumu. Pārejiet uz pārvaldīto bloķēto vietņu pārvaldnieku, izmantojot meklēšanas iestatījumus. No šejienes varat doties uz iestatījumiem un pārvaldīt savas bloķētās vietnes. Jūs varat atbloķēt vietni no šejienes .

Daži lietotāji var izmantot pārlūkprogrammas paplašinājumus, lai kontrolētu vietnes datplūsmu . Šādos gadījumos cilvēki parasti izmanto tādus aspektus kā BlockSite paplašinājums, lai kontrolētu tā darbību. Turklāt var arī iestatīt paroli, lai kontrolētu, kā cilvēki izmanto pārlūku. Tas var liegt personai iestatīt citu konfigurāciju pārlūkprogrammā .

Secinājums

Dažos gadījumos ir svarīgi bloķēt dažus meklēšanas rezultātus, lai tie netiktu parādīti Google meklēšanas lapā. Šie meklēšanas rezultāti nonāk un padarīs visu interneta pārlūkošanas pieredzi nogurumu, it īpaši, ja jūs izmantojat vienus un tos pašus atslēgvārdus, lai kontrolētu meklēšanas rezultātus. Citos gadījumos cilvēkiem, iespējams, vajadzēs iekļaut vecāku kontroles funkcijas no datora pārlūkprogrammas. Šis SEO raksts var iemācīt jums, kā bloķēt vietni no Google meklēšanas rezultātiem. Varat novērst kaitinošos meklēšanas rezultātus, kas tiek atkārtoti dažādiem atslēgvārdiem, kas galvenokārt tiek izmantoti jūsu meklēšanā. Varat arī izveidot vietnes bloka sarakstu, kuru vēlaties neiekļaut savai Google meklēšanas konsolē Source .

November 30, 2017