Back to Question Center
0

Semalt izskaidro, kāpēc jums vajadzētu izvairīties no Noklikšķinot uz "Anulēt abonementu" mapē Mēstules

1 answers:

Mēs visi katru dienu saņemam daudz nevēlamu un kaitinošu e-pasta ziņojumu, un to tīrīšana vai filtrēšana, noklikšķinot uz pogas Atteikties no abonēšanas, nepietiek. Daži saņemtie e-pasta ziņojumi var saturēt aizdomīgas saites, kas drīz kļūs par lielu problēmu jums. Iespējams, ka jūs nonāksiet, sniedzot surogātpasta izplatītājiem daudz informācijas par tevi, piemēram, jūsu kredītkartes informāciju, PayPal ID, lietotājvārdu, paroli, mājas adresi, kontaktpersonas numuru un uzņēmuma adresi. Tāpat jūs varat viņiem piedāvāt iespējas inficēt jūsu sistēmu ar ļaunprogrammatūru un vīrusiem. Protams, ne katrs, kas sūta jums e-pastu, ir scammer vai hacker. Ja jūs personīgi zināt sūtītāju un ticat, ka viņš / viņa ir uzticams, jūs varat droši atvērt un lasīt viņa e-pastus regulāri .

Šeit Max Bell, Semalt Klientu Success Manager, ir minējis iemeslus, kādēļ atsaukšana no jaunumiem vai reklāmas e-pasta ziņojumiem var būt kaitīga jums:

1. Jūs esat apstiprinājis savu e-pasta adresi hacker:

Lielākā daļa cilvēku nezina, ka, noklikšķinot uz šīs pogas Atteikties no abonēšanas, tie var būt bīstami, jo viņi apstiprina hakeriem, ka viņu e-pasta adreses ir gan aktīva, gan derīga. Piemēram, ja sūtītājs ir iesaistīts ļaundabīgo programmu izplatīšanā internetā un esat kļūdaini noklikšķinājis uz viņa saiti, viņš / viņa uzzina, ka jūsu ID ir aktīvs, un jūs regulāri pārbaudāt savus e-pastus. Sliktākā daļa ir tā, ka tagad jūs saņemsiet daudz e-pasta ziņojumu no surogātpasta izplatītājiem, kuri vēlas viltus..

2. Jūs izrāda interesi par saviem piedāvājumiem:

Kad jūs noklikšķināsit uz pogas Atteikties no abonēšanas, jūs ļausiet surogātpasta izplatītājiem uzzināt, ka esat izlasījis savus e-pasta ziņojumus un interesē viņu piedāvājumus. Tādā gadījumā viņi turpinās sūtīt jums vairāk un vairāk ziņu ar vairāk piedāvājumu. Tiks nepieciešama jūsu e-pasta ziņojumu lasīšana un pielikumu atvēršana. Pretējā gadījumā viņi draud jums izplatīt jūsu privāto informāciju internetā. Tas, kas viņiem ir svarīgs, ir jūsu nauda, ​​un viņi pat var izlikties par ārzemju princesi un lūgt jums palīdzību .

3. Jūs nedrīkstat saņemt e-pastus no saviem draugiem un ģimenes locekļiem:

Hackers vai surogātpasta izplatītāji var ierobežot jūsu e-pasta adreses savām ziņām; tas nozīmē, ka jūs nevarēsit saņemt e-pastus no saviem draugiem, klientiem un ģimenes locekļiem. Tāpēc jums ir jādomā trīsreiz, pirms noklikšķini uz šīs pogas Atcelt abonēšanu, jo ir liela iespēja, ka viņi sūtīs jums ļaunprātīgu programmatūru, ļaunprātīgi izmantos jūsu e-pasta ID, lai visu laiku saņemtu savus e-pasta ziņojumus un novērstu e-pasta ziņojumu ierakstīšanu no jūsu lokiem .

Secinājums

Ļaujiet man šeit pateikt, ka, noklikšķinot uz pogas Atteikties no abonēšanas, var būt krāpnieciska un jūsu e-pasta adrese netiks noņemta no surogātpasta izplatītāju saraksta. Tomēr jūs varat izpildīt šīs darbības, lai turpmāk neļautu tām e-pasta ziņām kairināt jūs: pārbaudiet surogātpasta izplatītāja e-pasta adresi un neklikšķiniet uz šīs pogas Atcelt abonēšanu, ja e-pasts ir ieradies mapē Mēstules. Nekavējoties veiciet pasākumus un instalējiet pret ļaunprātīgas programmatūras programmu. Šādas programmas lejupielāde no interneta ir ļoti vienkārša Source .

November 30, 2017