Back to Question Center
0

Semalt: Ghost novirzīšanas mēstule

1 answers:

Ryan Johnson Semalt eksperts Ryan Johnson skaidro, ka spoku nosūtīšanas / novirzīšanas surogātpasts ir surogātpasta veids, kas attiecas uz vietņu īpašnieku Google Analytics kontiem. Kad vietņu īpašnieki noklikšķina uz spoku novirzīšanas URL, viņi tiek nogādāti uz citu vietni, kas ļauj surogātpasta izplatītājam nopelnīt naudu no ļaunprātīgas datplūsmas. Ghost URL tiek ievadīti vietnes īpašnieka analītiskajos datos, izmantojot robotprogrammatūras vai tīmekļa zirnekļus, tādējādi atstājot viltotus vietrāžus URL. Surogātpasta izplatītāji mēdz izmantot īpašu atsauces domēnu, kas nosūta viltus e-pasta brīdinājumus un piedāvājumus.

Kā darbojas spoku surogātpasts

Ghost novirzīšanas mēstules uzbrūk mērķa tīmekļa pārziņiem, kuri izmanto Google Analytics. Tās mērķis ir padarīt jutīgu upuri vai tīmekļa vietnes īpašnieku vieglāk noklikšķināt uz viņu saitēm pakalpojumā Google Analytics, tādēļ, apmeklējot viņu lapu. Šie viltus tīmekļa apmeklējumi var padarīt tīklus tos ierakstīt kā likumīgas personas vizītes. Viņi saņem datplūsmu, izmantojot šo metodi, un tāpēc viņi pelna naudu.

Google Analytics ieraksta vietrādī URL vietrāžus URL analītikas datos, lai tad, kad jūs, vietnes īpašnieks, apskatītu savus analīzes datus, jūs saņemsit to vietņu sarakstu, kuras ir saistītas ar jūsu vietni. Surogātpasta izplatītājs izveido vietni, kas varētu būt paredzēta reklāmai, produktu pārdošanai vai novirzīšanai. Pārsūtīšana darbojas, izmantojot indekss lapu, kas novirza visu ienākošo datplūsmu uz konkrētu vietni, vienkārša HTML novirzīšana vietņu rādītāja lapā .

Dažos gadījumos spiegu novirzīšanas surogātpasts izmanto robotus, kas vērsti uz vietņu īpašniekiem..Cilvēkiem, kuru vietnēs ir vājš robots.txt fails, var būt saistīta spiegprogrammatūras novirzīšanas uzbrukums. Šādos gadījumos uzbrucēji var piederēt konkrētam saistītam produktam. Viņi vada viltus datplūsmu savās jomās, cerot veikt pārdošanu jūsu vietnē .

Kā spoža novirzīšanas surogātpasts ietekmē personu

Viens no galvenajiem surogātpasta novirzīšanas jautājumiem ir viltotas vietnes dati. Vairumā gadījumu surogātpasta novirzīšana no jūsu vietnes datiem. Piemēram, ja jūsu spraudnis ar vaimanu novirzīšanu uzbrūk jūsu GA kontam, var reģistrēt kādu datplūsmu, kas var vai neatbilst jūsu tīmekļa vietnes informācijas panelim. Šādos gadījumos jūsu vietnes sesijas ilgums parasti ir 0 sekundes. Uzbrucēji arī var nolemt izmantot viltus vietrāžus URL, lai novirzītu botu datplūsmu uz jūsu domēnu. Rezultāts ir vietnes sliktā izpilde gan tehniski, gan finansiāli .

Ja noklikšķināt uz saitēm no novirzīšanas surogātpasta vēstules, jūs, iespējams, novirzīsities uz ļaunprātīgiem URL. Citos gadījumos cilvēki šādā veidā kļūst par pikšķerēšanas uzbrukumiem. Ir gadījumi, kad surogātpasta izplatītāji e-pasta ziņojumos injicē ļaundabīgās programmas, trojānus un vīrusus. Izvairieties no visiem mēstuļu e-pasta ziņojumiem. Turklāt vienmēr izmantojiet drošu e-pasta pakalpojumu sniedzēju, piemēram, Google. Izvairieties no attēla priekšskatījumiem savos e-pasta ziņojumos. Nekad neatveriet pielikumus no surogātpasta vēstules. Tās var saturēt ļaunprogrammatūru!

Secinājums

Katram interneta lietotājam ir jāpaliek prom no novirzīšanas spam. Šī ir viltota satiksme, kas nāk no kopīgām surogātpasta domēnām, piemēram, Darodar. Šie vīrusi var radīt negatīvas sekas, piemēram, interneta krāpšanu. Citos gadījumos cilvēki iegūst viltotas vietnes apmeklējumus, kas izpaužas kā tīmekļa vietņu dati. Šajā SEO pamatnostādnē ir daži būtiski padomi, kas palīdzēs jums risināt jautājumu saistībā ar novirzītāju surogātpastu. Varat arī novērst, ka apmeklētāji tiek iesaistīti riskantās pārlūkošanas darbībās Source .

November 29, 2017