Back to Question Center
0

Semalt Expert sniedz ērtas metodes, lai filtrētu novirzīšanas spamu un botu satiksmi

1 answers:

Iespējams, ka esat pierakstījies savā Google Analytics platformā, novērojat darodar.com, nozveju un neskaitāmus citus jūsu novirzīšanas pārskatā. Vai, no otras puses, jūs esat redzējis monstru smaile saskaņotā kustībā.

Oliver King, Semalt klientu sekmju menedžeris, šeit paskaidro, kāpēc surogātpasta filtrēšana ir svarīga .

Ir divu veidu surogātpasts, kas izveidojas jūsu analītiskajās platformās .

Pirmkārt, robotprogrammatūras, kas nepiedalās jūsu vietnē. Es saucu tos par "spoku botiem". Šie robotprogrammatūras ir neaizskarami nevēlami surogātpastu no e-pasta surogātpasta, piezīmes par surogātpastu un skrejlapām zem automašīnas vējstikla.

Otrkārt, robotprogrammatūras, kas ielauž jūsu vietni. Es saucu tos par "zombiju botiem", kas parasti rada dažādus mērķus, veicot pārbaudes spamu.

Kas to izpilda un kāpēc tas notiek?

Ghost roboti ir lietas, kas izmanto gandrīz brīvu pieeju, lai iegūtu cilvēku grupu .

Zombiju robotprogrammatūras ir neadekvāti vai negribīgi veidotas robotprogrammas. Boti, kas rodas šaubu gadījumā, ir lieliski un ir daļa no tīkla ietvariem..

Kā tas darbojas

Nav pilnīgu atbildi uz visiem botiem (bez Google palīdzības), tomēr ir pāris lietas, ko varat darīt, lai uzkopt analītiku.

Šajā jautājumā ir daudz ievērojamu ieteikumu. Satura novirzīšana no īpašuma tiek izmantota, ņemot vērā faktu, ka:

  • Tas nav visaptverošs risinājums.
  • Tas nav tikai precīzs.
  • Var vienkārši pārvietot apmeklējumu uz (nav) / koordinācijas vizīti.
  • Tas neļauj jums pārbaudīt kļūdaini pozitīvus datus ar pārbaudāmu informāciju.

Vietās ir daudz (ļoti uzticamu skaitīšana), kas liecina par servera puses specializētām izmaiņām, piemēram, .htaccess mainās. Tā ir arī šausmīga doma.

Visbeidzot, Google Analytics izvēles rūtiņa "Pazīstamu roboti un kļūdas kanālam" nav pretrunā ar spoku un zombiju robotiem.

Ghost referrers ir sesijas, kas parādās pārbaudē, kas nekad nav noticis. Bot nekad nav pieprasījis nevienu dokumentu no jūsu sistēmas. Tā izplatīja visu informāciju, kas tai bija nepieciešama, lai vienkārši nosūtītu jūsu Google Analytics platformu, pārtraucot pārbaudes kodu ar patvaļīgu UA kodu.

Zombiju robotprogrammatūras ļauj jums izmantot noteiktas alternatīvas, jo tās patiešām iejaucas un padarīs jūsu vietni. Iespējams, ka jums ir jāpārliecinās par servera puses pasākumiem, šo InMotion Hostingsolid mācību uzdevumu. Novēršot tos jūsu sistēmā, jūsu analītiskajai darbībai ne tikai pievieno tīrīšanas slāni, bet arī var samazināt kaudzi jūsu servera resursos.

Līdz monstriem veikt citu vienošanos, mēs esam iesprostoti pieņemšanas kanālus, kas evakuēt lielāko bot kustību bez ierakstīšanas melīgi pozitīvi Source .

November 28, 2017