Back to Question Center
0

Semalt Expert iepazīstina ar triku, kas pasargā jūs no interneta krāpšanas

1 answers:

Jums jāzina termini krāpšana internetā un izkrāpšana, vai ne? Abi ir savstarpēji aizstājami un faktiski attiecas uz vienu un to pašu. Scam parasti attiecas uz shēmu, kas paredzēta, lai apkaunotu nenojaušos cilvēkus par viņu naudu, bieži vien apsolot tādu lietu, kas nekad nenotiek, kad nauda maina rokas. Kā norāda nosaukums, interneta izkrāpšana ir vērsta uz tīmekļa sērfotājiem .

Klientu sekmju menedžeris no Semalt , Lisa Mitchell, sīkāk izklāsta krāpšanas gadījumus tiešsaistē, lai jūs varētu palikt drošībā.

Kurš ir pakļauts riskam?

Ikviens, kas izmanto tiešsaistes pakalpojumu jebkurā laikā un no jebkuras vietas pasaulē, ir uzņēmīgs. Nav svarīgi, vai jūs pārbaudāt sociālās mediju laika skalas ziņas, e-pastu vai čatā par iepazīšanās vietu. Kopš tā parādīšanās internets ir palīdzējis miljoniem skatīties filmas, saņemt ziņas, lasīt emuārus, strādāt mājās un vēl daudz vairāk. Diemžēl kibernoziegumu gadījumi ir palielinājušies.

Kā tas darbojas

2017. gadā ziņots, ka kibernoziegumu lietu skaits ir par 155% vairāk nekā iepriekšējā gadā (2016. gadā). Tas nav labi. Kā tas ir atļauts notikt? Protams, mums līdz šim vajadzētu būt informētiem par visiem izkrāpšanu, kas tiek izmantoti, vai ne? Nu, sliktie puiši ir gudra partija. Katru dienu viņi nāk klajā ar jauniem veidiem, kā gāžt, kur tie nav sējuši.

Ņemiet piemēru Nigērijas 419 scam..Tas parasti sākas ar e-pastu vai ziņu, kuru sūtījusi draudzīga jauna meitene. Viņa gribētu būt mantiniece, valdības amatpersona vai biznesa sieviete no Nigērijas vai Sjerraleones. Tagad šeit ir ēsma: sieviete gribētu, lai tu viņai palīdzētu saņemt savu naudu no vietējās bankas. Kā? Nosūtot kādu samaksu, ar kuru viņa maksā par bankas apstrādes maksu. Ko jūs saņemat atpakaļ? Liela naudas daļa. Tas nekad nenotiek. Kad naudu sūtīsit, dāma pazudīs gaisā. Citos gadījumos viņi var pieprasīt jūsu bankas rekvizītus ar prasību, ka viņi vēlas nosūtīt naudu savam kontam. Nelietojiet to darīt. Jūsu bankas konts tiks apdraudēts. Tik daudz, kā darījums izklausās pārāk labi, lai būtu patiesība, daži cilvēki piesardzīgi vada un spēlē .

Pikšķerēšanas scam

Tas neapšaubāmi ir visbiežāk sastopamā veida izkrāpšana. Šajā gadījumā jūs saņemat oficiālu e-pastu no sava bankas vai tiešsaistes maksājumu pakalpojumu, piemēram, Paypal. Viņi apgalvo, ka jūsu kontu nepieciešams atjaunināt. Šeit viņi uzaicina jūs noklikšķināt uz saites vai norādīt savus datus, lai tie jums to atjauninātu. Pikšķerēšanas scam tiek izmantots, lai nozagtu personas un finanšu datus .

Attēlo šo analoģiju: ja kāds nozaga jūsu kredītkarti no sava maka, jūs ātri zvanāt bankai, lai to informētu. Diemžēl kibernoziegumi ir sarežģīti, nevis tik vienkārši. Visu to pašu, jūs varat pasargāt sevi no visa šī, iepazīstoties ar visu veidu tiešsaistes krāpšanu. Tas dos jums mieru, jūsu personiskā informācija paliks droša, un neviens netiks pieskāries jūsu naudai bez jūsu atļaujas. Neizmantojiet tiešsaistē scammed. Izbaudiet interneta ērtības ar mieru Source .

November 28, 2017