Back to Question Center
0

Semalt Eksperts: WordPress spraudņu vadlīnijas

1 answers:

Plugins ir šie PHP koda fragmenti, kas pievieno funkcionalitāti jūsu mājas lapā. Amatieru coders, cilvēki izmanto šos kodus, lai pievienotu funkcijas t savu pašreizējo tēmu, nemainot tēmas galveno kodu. Spraudņi palīdz veidot pielāgotas ziņas, pārvaldīt datu bāzes ierakstus, izsekot savus rakstus, kā arī pievienot vienumu mapes uz CDN serveri. Piemēram, personas, kas darbojas Amazon Affiliate e-komercijas tīmekļa vietnēs, var gūt labumu no šīm funkcijām. Dažās situācijās jums var būt nepieciešams personiskais spraudnis, lai jūs atrisinātu unikālu vajadzību pēc jūsu vietnes .

Kā motīvs maina vietnes izkārtojumu un izskatu, spraudņi uzlabo funkciju funkcionalitāti. Tēmas veic funkcijas mapē functions.php. Izmantojot spraudņus, varat ievietot vienu savā spraudņu mapē. Persona ar pamatzināšanām par WordPress failu sistēmu un PHP kodēšanu var izveidot pielāgotu spraudni. Šajā SEO rakstā varat uzzināt, kā padarīt spraudni.

Andrew Dyhan, vadošais Semalt speciālists, apliecina, ka, lai izmantotu spraudni, vispirms ir jā augšupielādē un aktivizē to.

Kā darbojas WordPress spraudņi

Spraudņi ir vienkārši PHP fragmenti. Tāpat kā motīvi, tie ir PHP faili, kas atrodas kaut kur jūsu vietnes direktorijā. Lai izveidotu spraudni, jums ir jābrauc uz mapi wp-content / plugins. No šejienes izveidojiet mapes nosaukumu un ievietojiet tajā PHP failu. Visiem šiem priekšmetiem jābūt līdzīgam nosaukumam. No šejienes jūs varat izveidot savu pirmo WordPress spraudni .

Pluginam nepieciešams galvenes. Galvenais ir spraudņa pirmā daļa. Tas satur īpašu informāciju, piemēram, spraudņa autora vārdu, versiju, nosaukumu un aprakstu. Izmantojot teksta redaktoru, jūs varat pievienot kodus un fragmentus savai WordPress vietnei. Piemēram, pieņemot, ka mūsu spraudnis ir nosaukums "Mūsu parauga spraudnis", jūs varat izmantot kodu:

spraudņa nosaukums: mūsu parauga spraudnis

Plugin URI: http: // Our-Sample-Plugin.com

Apraksts: spraudnis, lai pārbaudītu, kā tas ir paveikts

Versija: 1..2

Autors: Mr Plugin

Autora URI: https://oursampleplugin.com

Licence: GPL2

Šis spraudnis ir pabeigts. Var aktivizēt to savā tīmekļa vietnes datu bāzē. Tomēr tajā nav nekādas funkcijas. Līdz ar to tas nevar sasniegt kādu funkciju. Lai tas darbotos, jums ir jāpievieno šī spraudņa funkcijas līnijas. Savā aizmugures programmā jūs varat pievienot koda fragmentus savam ķermenim un padarīt šo spraudni jūsu vietnē īpašu lomu. Piemēram, jūs varētu vēlēties, lai šis spraudnis varētu izgūt skatījumus. Šajā gadījumā spraudnis var izskatīties šādi:

/ *

spraudņa nosaukums: mūsu parauga spraudnis

Plugin URI: http: // Our-Sample-Plugin.com

Apraksts: spraudnis, lai pārbaudītu, kā tas ir paveikts

Versija: 1,2

Autors: Mr Plugin

Autora URI: https://oursampleplugin.com

Licence: GPL2

* / funkcija awepop_get_view_count {

globāls $ post;

$ current_views = get_post_meta ($ post-> ID, "awepop_views", taisnība);

ja (! Isset ($ current_views) VAI tukšs ($ current_views) VAI is_numeric ($ current_views)) {

$ current_views = 0;

}

atgriezties $ current_views;

}>

Šis ir pilnīgs WordPress spraudnis, kuru var iegūt un parādīt lapas skatījumus. Nav funkciju, kuras jūs varat pievienot spraudnim, komandu ierobežojums. Visbeidzot, jums ir nepieciešams augšupielādēt un instalēt spraudni vietnē WordPress. No šejienes jūs varat aktivizēt savu WordPress spraudni Source .

November 29, 2017