Back to Question Center
0

Semalt Eksperts: kā izveidot vienkāršu WordPress spraudni

1 answers:

Pielāgotā WordPress spraudņa izveidošana ir vienkārša. Lielākajai daļai cilvēku šis aspekts var būt izdevīgs, lai apstrādātu viņu modifikācijas un daudzas vajadzības. Spraudņi ir PHP koda gabali, kas maina jūsu tīmekļa vietnes darbību. Ir iespējams izveidot šo kodu un pievienot to jūsu WordPress mājas lapā, nemainot galveno vietnes kodu. Dažos gadījumos jums var būt nepieciešams pievienot savai vietnei unikālu funkciju, kam nav gatavu komerciālu spraudni.

Šajā SEO rakstā, ko sniedzis Andrew Dyhan, vadošais eksperts no Semalt , jūs uzzināsit, kā izveidot savu pielāgoto WordPress spraudni .

WordPress spraudņa pamatstruktūra

Šajā SEO ceļvedī mēs koncentrēsies uz WordPress spraudņa izveidi. Šis ir vienkāršs PHP fails, kurā ir iekļauti daži norādījumi. Manā SEO atzinumā vienmēr ir labi izveidot mapi un ievietot PHP failu tajā. Šajā mapē ir jābūt līdzīgam nosaukumam ar spraudņa nosaukumu. Pēc šī faila izveidošanas ir svarīgi augšupielādēt to servera resursdatora mapē wp-content / plugins. Spraudnim ir daži pamati. Piemēram, ir galvene.

WordPress spraudņa galvene

Vienkāršā galvenē ir neliela funkcionāla struktūra, ko WordPress var atpazīt. Piemēram, tas ir:

Spraudnis Vārds: mūsu jaunais spraudnis

Tas ir vienkāršākais spraudņa galvenes formāts, kas ir saderīgs ar WordPress satura vadības sistēmu. Veicot šo darbību, jūs saņemat darba spraudni, kuru varat aktivizēt savā WordPress spraudņu apgabalā. Tomēr tajā nav funkciju. Tādējādi tas nemaina jūsu vietnes funkcionalitāti. Galvenē var būt arī cita informācija, piemēram, autors, apraksts, versija, utt. Dažas šīs informācijas var būt nepieciešamas turpmākajai attīstībai .

Pārējā spraudņa

Nav nekādu ierobežojumu instrukcijām, kuras varat ievietot spraudņā..Tomēr ir svarīgi ņemt vērā jūsu tīmekļa vietnes reakciju kā būvniecības stratēģiju. Izmantojot pārāk daudz kodu, jūsu vietne var tikt mainīta. Jūs varat mainīt savu spraudni tik daudz, cik jums nepieciešams. Tas ir vienkāršs PHP fails, kuru jūs varat mainīt tāpat kā jebkuru tēmu, visas izmaiņas, kuras varat veikt jūsu functions.php failā. No pamata viedokļa ir būtiski samazināt izmaiņas, kuras varat ievietot WordPress vietnē. Piemēram, es varu izmantot šo fragmentu, lai palīdzētu manam portālam novirzīt lapu uz citu, pat jaunajai vietnei .

funkcija my_custom_redirect {

globāls $ post;

ja (is_page || is_object ($ post)) {

ja ($ redirect = get_post_meta ($ post-> ID, "novirzīt", patiess)) {

wp_redirect ($ novirzīt);

izeja;

add_action ('get_header', 'my_custom_redirect');

Šim fragmentam ir viena vienkārša funkcija. Tas var ļaut jums pievienot pielāgotu meta uz jebkuru lapu. Turklāt tas var palīdzēt jums pievienot pielāgotu "novirzīšanu", izmantojot citu URL. Manā iepriekšējā galvenē visa veidne izskatās;

/ *

Spraudnis Vārds: mūsu jaunais spraudnis

funkcija my_custom_redirect {

globāls $ post;

ja (is_page || is_object ($ post)) {

ja ($ redirect = get_post_meta ($ post-> ID, "novirzīt", patiess))

wp_redirect ($ novirzīt);

izeja;

add_action ('get_header', 'my_custom_redirect');

Tas ir tik vienkārši izveidot pielāgotu WordPress spraudni. Tāpat kā iepriekš minētajā gadījumā, esam izveidojuši spraudni, kas var novirzīt lapas. Varat arī pievienot citu PHP koda rindu, lai veiktu dažādas funkcijas jūsu WordPress vietnē Source .

November 29, 2017