Back to Question Center
0

Semalt Eksperts apliecina, ka jums ir nepieciešams integrēt Google AMP mārketinga stratēģijā - lūk, kāpēc

1 answers:

Paātrinātās mobilās lapas (AMP) ir Google atklātā pirmkoda projekts, kas paredz izveidot mobilizētu saturu. Izdevēji ir galvenie šī projekta ieguvēji, jo tā būtībā ir vērsta uz mobilo ierīču vietņu ielādes ātruma palielināšanu. Universāla patiesība ir tas, ka iekraušanas ātrums ir neatņemama meklētājprogrammu ranga koeficients, un šobrīd tā ir nenovēršama problēma tiešsaistes tirdzniecībā.

Ivans Konovalovs, Semalt klientu sekmju menedžeris, paskaidro, kā Google AMP ietekmē tiešsaistes mārketingu - blue book machinery.

Vietne, kas ir AMP iespējota, ir divi galvenie ieguvumi SEO.

Pirmkārt, AMP tieši ietekmē vienu no Google augstākajiem ranking faktoriem: optimizētu mobilo saturu. Faktiski ir spekulācijas, ka AMP var kļūt par rangu faktoru, bet tas vēl nav redzams.

Ignorējot mobilo ierīci, šodien ir nāvējošs cēlonis, jo lielākā daļa jūsu vietnes apmeklētāju izmanto mobilās ierīces vairāk, nekā to izmanto galddatoros. Bet jūs varētu apgalvot, ka AMP nav vienīgais veids, kā padarīt saturu mobilizētu optimizēt. Tomēr jāatceras, ka, neizmantojot AMP, jūsu konkurentiem, kuri izmanto AMP, ir jānostiprina kāju.

Otrkārt, vietnē meklētājprogrammu rezultātu lapā (SERP) vietnē tiek parādīts "Ātrs" marķējums. Kad lasītājs kaut ko meklē, Google velk karuseli uz SERP augšdaļu. Šajā karuselē ir saturs no AMP iespējotajām vietnēm. Pēc tam lasītājs var viegli noklikšķināt uz jebkura raksta.

Tas izpaužas kā palielināts lapu skatījums, lielāks reklāmu skatījums un kopīgošana, un galu galā uzlabojas lasītāja / izdevēju attiecības. Pieaugošais karuseļa skats ietekmē tiešsaistes tirdzniecību:

  • Lielāks klikšķu skaits:

Saturs, kas tiek rādīts karuselī, ir daudz lielāks redzamība un varbūtība, ka lasītājs noklikšķinās uz tīmekļa vietnes. Tas nozīmē, ka puse cīņas, lai jūsu vietnes apmeklētāji tiktu uzvarēti.

  • Palielināta zīmola autoritāte:

Lasītājiem ir pārsteidzošs saturs, kas iekļauts karuselē, jo viņi domā, ka tas ir kvalitatīvs (kādēļ Google to vietā jebkurā gadījumā to ievietotu savā vietā)?

Lielāks klikšķu skaits un lielāka zīmola autoritāte rada augstāku reklāmu klikšķu skaitu. Tā kā AMP iespējotajai vietnei ir vairāk skatījumu un šķiet uzticamāka nekā ārpus AMP lapām, lasītāji visdrīzāk noklikšķinās uz reklāmām.

  • Uzlabota lietotāju pieredze:

Lietotāju pieredze būtiski ietekmē tiešsaistes mārketinga pasākumu panākumus vai neveiksmi. Cilvēki, kuri pārlūko internetu, izmantojot savas mobilās ierīces, nepatīk vietnes, kas lēni ielādējas vai apēd savus datus. Pētījumi rāda, ka lielākā daļa apmeklētāju neuzgaida vairāk par dažām sekundēm, lai vietne ielādētu.

AMP samazina uzlādēšanas laiku līdz mazāk kā pus sekundi, kas ir četras reizes ātrāk nekā non-AMP vietnes ielādes ātrums. Tas arī ļauj lietotājiem apskatīt saturu bez apmeklējuma vietnē (ar karuseļa palīdzību). Lietotājs apmeklē tikai faktisko vietni, ja viņam patīk tas, kas tiek rādīts karuselī. Tas ļauj lietotājam saglabāt mobilos datus un akumulatora darbības laiku.

Protams, AMP nerada negatīvu ietekmi uz tiešsaistes mārketingu. Tas nedarbojas izdevēju vietnēs. Tāpat ir nepieciešama CMS, kas atbalsta AMP, kas varētu nozīmēt palielinātu budžetu. Visbeidzot, pašlaik AMP saturā nav formu, tādēļ jūs nevarat ģenerēt potenciālos pirkumus, izmantojot abonementus. Šo problēmu var atrisināt ar jaunināšanu, kas ļauj izdevējiem izmantot veidlapas savam AMP optimizētajam saturam, par ko Google varētu strādāt.

AMP ir diezgan jutīga ietekme uz tiešsaistes mārketingu šodien un, šķiet, iegūst vilkumu katru dawn. Ir prātīgāk apsvērt, kā to integrēt savā stratēģijā, nevis nožēlot vēlāk, ka to neizmantojāt, kamēr visi jūsu konkurenti.

November 27, 2017