Back to Question Center
0

Semalt: Atteikšanās no pakalpojuma (DoS) uzbrukumu kategorijas

1 answers:

DoS uzbrukumi ir ļaunprātīgs mēģinājums padarīt jūsu serverus vai tīkla resursus īslaicīgi vai pastāvīgi nepieejamam. Hackers šo uzdevumu izpilda, veicot dažādus pakalpojumus. Rezultātā viņi var apturēt vai pārtraukt jūsu kontus mūža garumā. Pakalpojuma "Atteikšanās pakalpojumu" uzbrukumi parasti ietver vairākas kompromitētās ierīces, ko izmanto, lai mērķētu jaunus datorus un mobilās ierīces. Šīs mašīnas rada dažādas neaizsargātības un pārpludina mērķa resursus ar nepārtrauktiem pieprasījumiem, vaicājumiem un nevēlamiem ziņojumiem. DoS uzbrukumi var ievērojami ietekmēt jūsu ierīces un bieži tiek izpildītas kā robottīklu tīkli .

Andrew Dyhan, Semalt Klientu Success Manager, saka, ka DoS uzbrukumi ir sadalīti divās dažādās kategorijās:

1. Pieteikumu slāņa DoS uzbrukums

Šāda veida DoS uzbrukums ietver HTTP plūdus, nulles zaļas uzbrukumus vai lēnu uzbrukumu (Slowloris vai RUDY). Šī DoS uzbrukuma mērķis ir radīt problēmas daudzām operētājsistēmām, sakaru protokoliem un tīmekļa lietojumprogrammām. Tie, šķiet, ir nevainīgi un likumīgi, un pieprasījumi izskatās uzticami, bet to apjoms tiek mērīts pieprasījumu formā sekundē..Šī DoS uzbrukuma mērķis ir pārspēt mērķa pieteikumus ar daudz pieprasījumu, kas izraisa lielu atmiņu un CPU izmantošanu. Tas galu galā roku vai crash datora lietojumprogrammas.

2. Tīkla slānis DoS uzbrukums

Tīkla slāņa DoS uzbrukums sastāv no UDP plūdiem, SYN plūdiem, NTP pastiprināšanas, DNS pastiprināšanas, SSDP pastiprināšanas un IP fragmentācijas. Tie ir visi augstākās klases aizsprosti un mēra gigabitus sekundē. Tās mēra arī iepakojumu veidā sekundē, un tos vienmēr izpilda zombiju datori vai robottīklīti .

Kā DoS uzbrukumi izplatās?

Kibernoziedznieki cenšas inficēt un kontrolēt simtiem tūkstošiem, pat miljonus viedtālruņu un datoru. Viņi vēlas darboties kā zombiju vai robottīklu tīklu meistari un piegādā Distributed Denial of Service (DDoS) uzbrukumus, lielas surogātpasta kampaņas un citus kiberuzbrukumus. Dažos gadījumos kibernoziedznieki izveido milzīgu zombiju un inficētu ierīču tīklu, lai piekļūtu jauniem tīkliem un ierīcēm, vai nu kā tiešu pārdošanu, vai arī pēc īres maksas. Surogātpasta izplatītāji varētu īrēt un nopirkt tīklus, lai darbotos liela izmēra surogātpasta kampaņās .

DoS botnets un to instrumenti:

Robota veidotāju sauc par bot herder vai bootmaster. Viņš vai viņa kontrolē DoS robotus no attālinātām vietām un katru dienu viņiem uzdod dažus uzdevumus. Botmasters sazinās ar DoS serveri, izmantojot slēptos kanālus, piemēram, nekaitīgus protokolus, HTTP vietnes un IRC tīklus. Viņš / viņa var arī izmantot tādas sociālo mediju vietnes kā Twitter, Facebook un LinkedIn, lai sazinātos ar citiem .

Botnet serveri var viegli sazināties vai sadarboties ar DoS tīkliem un citiem botnet serveriem, izveidojot efektīvu P2P tīklu, ko kontrolē viens vai vairāki bot eksperti. Tas nozīmē, ka ikviens nevar dot norādījumus DoS tīklam, jo ​​uzbrukumiem ir vairākas izcelsmes vietas un tikai hakeriem ir zināms, kā viņi iegūst. DoS robotprogrammas paliek slēptas aiz neskaidriem pakalpojumiem un izliekas par to, ka tās klientiem sniedz augsta līmeņa instrumentus, kas patiesībā ir neko labu Source .

November 29, 2017