Back to Question Center
0

Semalt atklāj noslēpumus, kā saglabāt lielos uzņēmumus ar SEO palīdzību

1 answers:

Runājot par organisko meklētājprogrammu satiksmi, jūs ievērosiet, ka googleatbalsta lielos zīmolus. Šie zīmoli pavada desmitiem tūkstošu dolāru bez vatelīns. To pašu nevar teikt par mazuuzņēmumi: tie ir izlīdzināti ar budžetu un darbiniekiem. Tomēr tie (mazie uzņēmumi) var iegūt kādu kūku bioloģiskajos tirgosatnes arī Google - 2gb windows vps instant.

Klientu sekmju vadītājs Semalt Digitālie pakalpojumi, Nik Chaykovskiy piekrīt noslēpumiem, lai sasniegtu top reitingu meklētājprogrammu, kas palīdzēs jums konkurētar liela mēroga uzņēmumiem.

# 1: veiciet inventāra uzskaiti par jūsu SEO aktīviem

Ja esat kādu laiku strādājis (un jums pieder domēns, kas ietatpakaļ uz 2000. gadu sākumu vai pat 90. gadu), tad jūs sēžat uz zelta raktuves. Nevilciniet atteikties no vecā domēna par labu URLvai SEO taktika. Tas var izraisīt negatīvu ietekmi. Ticiet vai nē, Google dod priekšroku veciem domēniem, jo ​​tas parāda, ka uzņēmums ir stabils unuzticams. Izmantojiet Google Analytics, lai identificētu retas izejas lappuses, lapas, kas skatītas 3 minūtes vai ilgāk, lapas un emuārus, kuriem ir daudzbioloģiska satiksme. Tā kā tas tā ir, tie ir vērtīgi jūsu tīmekļa apmeklētājiem, lai tie jums labu sākotnējo SEO mērķi.

# 2: iegūstiet savu vietni formā

Pirms sākat tērēt naudu savā SEO kampaņā, veicietpārliecinieties, ka jūsu vietne savieno ar Google pareizi. Google tīmekļa pārziņa rīki ir noderīgi šeit. Viņi palīdzēs jums identificēt toir jānosaka.

# 3: definējiet stratēģiju ar ilgtermiņa atslēgvārdu

Nemēģiniet konkurēt ar lieliem zīmoliem liela apjoma atslēgvārdiem.Tu zaudēsi. Tā vietā izmēģiniet ilgtermiņa atslēgvārdus (garākas frāzes, kurām ir liela konvertēšanas iespējamība). Vai nav prātā, ka izejvielassatiksmes skaitļi ir zemāki salīdzinājumā ar to, ko nodrošina "lielie" atslēgvārdi, jums ir lielākas iespējas pārveidot savu datplūsmu par pārdošanu.Uzturiet attiecības. Izmantojiet ienākošās saites, lai novirzītu satiksmi uz tīmekļa lapām ar lieliskiem konversijas elementiem. Šeit piedāvājiet savus apmeklētājusnevar pretoties vai aizpildīt veidlapu un ievietot pasūtījumu. Tas darbosies burvju.

# 4: veidot SEO kampaņu par satura mārketingu

Ir viena joma, kurā mazie zīmoli var pārspēt milži - saturumārketings. Augstas kvalitātes vietnes satura izveide ir uzdevums, ko parasti deleģē lielie zīmoli. Kad rakstāt par savu biznesu,saturs acīmredzami būs autoritatīvs, un tas ir kaut kas emuāriem un citām vietnēm jūsu niša mīlestībā. Nebrīnietiesja tie pievieno ienākošās saites (uz jūsu vietni), tādējādi palielinot jūsu datplūsmu.

Plānojiet un plānojiet laiku, lai izveidotu ziņas, kas rezonē ar jūsumērķa tirgus. Pielāgojiet savas idejas, un jūs, iespējams, radīsiet interesi. Pārliecinieties, vai esat iekļāvis aktīvās saites, kas novirzasatiksme uz jūsu vietni. Ar laiku Google atpazīs jūsu pūles un atlīdzinās jums lielāku redzamību.

Liela satura rakstīšana un piķings prasa laiku, bet pūlesir vērts pavadīts laiks. Pa to laiku pārliecinieties, ka jūsu vietne ir labi optimizēta. Optimizācija ir laba ne tikai SEO, bet arīpalīdz piecelt savus potenciālos un aktuālos klientus. Piemēram, strauji ielādējot tīmekļa lapas un navigējamās lapas, tiks samazināts atlēcienu līmenis. Uzturēt labu SEO prakse nevis izveidot vietni un uzturēt to jau esošu.

November 27, 2017