Back to Question Center
0

Semāla eksperts: WordPress surogātpasta komentāri - 5 vienkāršas metodes, ar kurām jāsazinās

1 answers:

Ja jūsu WordPress vietne vai emuārs saņem arī surogātpasta komentārus, jums vajadzētu iemācīties un pielāgot šos paņēmienus, kurus ir noteicis Jack Miller, vadošais speciālists no Semalt digitālajiem pakalpojumiem.

1. Manuāli izdzēst surogātpastu komentārus:

Ir svarīgi raudzīties uz jūsu komentāriem un no kurienes viņi nāk. Izmantojot Akismet vai citus līdzīgus spraudņus, var iegūt daudz priekšrocību, taču nav alternatīvu manuālajai dzēšanai. Jums bieži vajadzētu pārbaudīt un dzēst komentārus, kas izskatās nelikumīgi vai satur dažus atslēgvārdus vai aizdomīgus atpakaļsaiņojumus. Pārliecinieties, ka esat iztukšojis atkritni, kad ļaunprātīgās komentāri ir izdzēstas no emuāra .

2. Turiet komentārus par moderāciju:

Tas ir atkarīgs no jums, cik daudz laika jums ir nepieciešams pārbaudīt, apstiprināt vai noraidīt komentārus. Tajā pašā laikā jūs varat turēt tos moderācijai un neļaut kādam tieši publicēt komentārus savos emuāra ziņojumos. Es labprāt vēlētos komentēt laiku, nevis Akismet. Es pārbaudu katru komentāru un pārliecinies, ka to nav radījis surogātpasta izplatītājs vai robots. Komentārus, kas satur ļaunprātīgas saites, atslēgvārdus vai neatbilstošas ​​diskusijas, nevajadzētu apstiprināt, bet svītrot no vietnes. Vienkārši sakot, mēs varam teikt, ka jums vajadzētu atzīmēt komentārus, kad uzticaties jebkuram lasītājam, un ļaut viņam ievietot savus komentārus tieši un bez mērenības .

3. Modificējiet .htaccess failu, lai novērstu komentārus par WordPress surogātpastu:

Jūsu .htaccess fails palīdzēs zināmā mērā pastiprināt WordPress emuāra drošību. Īsas koda līnijas ir daudz labākas par garajām līnijām un samazina surogātpasta komentāru skaitu. Kad esat piekļuvis .htaccess failam savā WordPress kontā, jums jāatsakās no šiem robotprogrammatūras ar šādu kodu:

# Aizsargāt no surogātpastu un botiem

RewriteEngine On

RewriteCond% {REQUEST_METHOD} POST

RewriteCond% {REQUEST_URI}..wp-comments-post \ .php *

RewriteCond% {HTTP_REFERER}! .yourwebsite.com. * [OR]

RewriteCond% {HTTP_USER_AGENT} ^ $

RewriteRule (. *) ^ Http: //% {REMOTE_ADDR} / $ [R = 301, L]

Boti un zirnekļi ir visvairāk kairinošie kaitēkļi, tādējādi novēršot to ar šo kodu, ir ļoti viegli un efektīvi .

4. Surogātpasta sūtītāju IP adreses aizliegums:

Kad kāda persona komentē jūsu emuāru, viņa IP adrese tiek ierakstīta jūsu WordPress kontā. Jums vajadzētu pārbaudīt visas IP adreses nejauši un bloķēt IP, kas izskatās aizdomīgi un dīvaini. Jūs varat bloķēt pēc iespējas vairāk IP adreses vai izmantot WordPress spraudni, lai pastāvīgi bloķētu visus aizdomīgos IP. Varat arī pievienot šo kodu root .htaccess failam, lai bloķētu aizdomīgas IP adreses.

# bloķēt ip

pasūtījums atļaut, noliegt

noliedz no 192.168.44.211

noliedz no 224.39.163.11

noliedz no 172.16.7.91

5. Instalējiet anti-spam spraudni:

Ir simtiem tūkstošu spraudņu, kurus varat izmantot, lai atbrīvotos no surogātpasta komentāriem. Kā jau es tev teicu, ka neizmantoju Akismet, bet es reiz izmēģināju viktorīnu. Šis spraudnis atrodas WordPress Plugin direktorijā, un to var instalēt bez maksas. Šis spraudnis palīdz novērst WordPress surogātpastu un troļļu komentārus, lūdzot komentētāju atbildēt uz pāris jautājumiem Source .

November 30, 2017