Back to Question Center
0

Sākot savu emuāru: padomi no Semalt

1 answers:

Veicot emuāru savā vietnē vai personīgai lietošanai, jūs varat neticamiieguvumi, pat lielāki, nekā jūs varat iegūt no satura mārketinga. Tomēr ir daudz cilvēku, kuri jau ir veiksmīgiar emuāriem. Šeit rodas jautājums, vai ir svarīgi izveidot savu emuāru?

Atbilde ir "jā". Lisa Mitchell, klientu servisa menedžeris Semalt Digitālie pakalpojumi paskaidro iemeslus, kāpēc jums jāizvēlas blogošana, un kādi ir pasākumi, lai veidotu veiksmīgu emuāru.

Satura mārketings nenāk jebkurā vietā

Daudzi eksperti ir paredzējuši satura tirdzniecības nozīmes samazināšanosiegādāties jaudas izdegšanu, viltus satura ļaunprātīgu izmantošanu un labāku tehnoloģiju rašanos. Bet patiesība ir tā, ka cilvēki vienmēr būsbūt izsalcis par saturu. Neraugoties uz to, ka SEO un satura stratēģijas ir būtiski mainījušās, tomēr saturs joprojām būs svarīgs. Theizmaiņas ietekmēs veidu, kā tiek izstrādāts un patērēts saturs.

Bezgalīgs nišu saraksts

Daudzi cilvēki uztraucas, ka katra tirgus niša ir iepakota, tomēr tā ir jaunaEmuāri tiek parādīti gandrīz katru dienu. Jūs varat uztvert tematu, kas jau ir ietverts, un pārvērst to apakštēla mērķauditorijaiauditorija. Jūs varat arī pieteikties jaunai pieejai, lai radītu jaunu saturu. Izmantojot blogošana, nav ierobežojumu tam, ko jūs varat darīt.

Auditorijas pieaugums

Ar internetu kļūst arvien pieejamāka visā pasaulēSagaidāms, ka auditorija pieaugs arī. Tāpēc lasītāju skaits nepārtraukti palielināsies. Tajā pašā laikā ar jaunām tendencēmkatru dienu parādās auditorijas izvēles iespējas.

Vienkārša lietošana

Emuāra izveide ir ātra un vienkārša, jo īpaši ar bezmaksas satura pārvaldībusistēmas, piemēram, Joomla un WordPress. Lai sāktu darbu, jums nav jābūt tech-savvy geek. Jūs varat daudz uzzināt par jaunā emuāra sākšanustundu jautājums.

Kas jums jāuztraucas

Sākot jaunu satura mārketinga stratēģiju, jo ātrāk sākat darbulabāk. Pirmais solis ir vissmagāk, taču tas nedrīkst liegt jums sākt darbu. Izmantojiet šādus padomus:

Izstrādāt ideju

Iegūstiet pildspalvu un papīru un uzrakstiet, ko vēlaties ievietot emuārā un ko jūs esatkvalificēts rakstīt par. Neuztraucieties par labāko atbildi abiem, bet tikai uzrakstiet dažas idejas par turpmāko izmantošanu unizsmalcinātība

veiktu izpēti

Vai daži pētījumi, lai uzzinātu, kādi blogi pastāv jūsu niša, kaslasītāji saka par viņiem un ko jūs varat darīt savādāk. Ņemot noteiktu novērojumu daudzumu, jums būs pamatsnošķirot jūsu iespējamos konkurences apstākļus.

Reģistrēt domēnu

Kad jūs nokļūstat kādā tēmā un perfekti domājat par stratēģiju, iegūstietspēcīgs domēns no cienījama domēna vārdu sniedzēja, lai izvairītos no turpmākiem neērtībām.

veidot savu vietni

Nākamā lieta, kas jums jādara pēc domēna vārda iegūšanas, ir izvēleplatforma, lai izveidotu savu vietni. Priekšrocība ir tā, ka vismodernākajām platformām ir gatavs SEO, un jūs varat veikt izmaiņas vēlāk. Mind lapaslapu sasaiste, nosaukumi un URL.

Izveidojiet sociālās palīdzības profilus

Sociālo mediju profilu izveidošana ir lielisks veids, kā iegūt jaunus sekotājus,palielināt satiksmi un iesaistīt savu auditoriju.

Iestatiet savus mērķus un pieliekiet savam grafikam

Izstrādāt satura grafiku, kas jums jāpublicē, novērtējiet, cik ātrijūs plānojat augt un kādus kanālus par bulgs veicināšanu esat gatavs iesaistīt. Mēģiniet ievērot šo grafiku un palielināt savucentienus, kad jūs sāksit darbu.

uzrakstiet pirmo pastu

Kad esat pabeidzis rakstīt pirmo ziņu, viss jums būs viegli.Svarīgi ir regulāri turpināt mācīties un strādāt savā emuāra darbībā Source .

November 27, 2017