Back to Question Center
0

Pietura WordPress surogātpastu ar šiem Pro Tips no Semalt

1 answers:

Reģistrēšanās mēstules un komentāru surogātpasts ir divas būtiskas problēmas WordPress emuāriem un vietnēm. Augsta profila vietnēs ir bieži sastopamas simtiem tūkstošu surogātpasta komentāru un viltus reģistrācijas nedēļā. Šie surogātpasta veidi var sabojāt vai iznīcināt jūsu reputāciju meklētājprogrammās un lasītājos, ja jūs to nepareizi neizmantojat. Tādēļ jums ir jāsaskaras ar surogātpasta izplatītājiem un jāpārtrauc jūsu vietnes vai emuāra surogātpasta mēģinājumi. Par laimi, ir daži padomi, kā rīkoties ar komentētāju surogātpasta izplatītājiem un reģistrētiem surogātpasta izplatītājiem.

Ja esat pareizi konfigurējat WordPress vietni, jūs varat sekot šīm padomēm, lai nodrošinātu jūsu vietnes drošību un aizsardzību internetā, Frank Abagnale, vadošais Semalt eksperts.

Padoms # 1: Konfigurējiet WordPress diskusiju iestatījumus:

Lai gan jūs varat instalēt lielu skaitu WordPress spraudņu, lai risinātu komentāru surogātpastu un reģistrācijas surogātpastu, varat konfigurēt WordPress diskusiju iestatījumus. Tie atrodas administratora apgabala sadaļā Iestatījumi, piemēram, www.abc.com /wp-admin/options-discussion.php. Visvienkāršākais un pilnīgākais veids, kā pārtraukt surogātpasta komentārus un reģistrācijas surogātpastu, ir apstiprināt jūsu komentārus un pagaidām manuāli pagriezt reģistrācijas. Praktiskāk, tomēr, ir instalēt spraudņus, kas ļauj pārskatīt komentētāju un apstiprināt to automātiski..Komentāri, kas izskatās nelegāli, jūsu vietnē netiek publicēti. Tāpat lietotāji, kuru IP tika iekļauts melnajā sarakstā, nevarēs reģistrēt vai parakstīties uz jūsu jaunumiem .

Padoms # 2: vienmēr apskatiet diskusijas iestatījumus:

Lai novērstu komentāru mēstules vai reģistrācijas surogātpastu, pirms tīmekĜa vietnes apstiprināšanas jums jāpārbauda un jāpārskata diskusiju iestatījumi. Tas ir lielisks veids, kā katru dienu samazināt surogātpasta komentāru un reģistrāciju skaitu, kas nāk uz jūsu vietni .

Padoms # 3: instalējiet Captcha veidlapas:

Captcha veidlapas uzstāda liels skaits cilvēku un darbojas kā spēcīgi spiegprogrammatūras rīki. Tie palīdz mazināt surogātpastu komentāru skaitu un novērš reģistrācijas surogātpastu. Jums tūlīt jāinstalē captcha veidlapa jūsu vietnē un turpiniet noņemt komentārus, kas neizskatās likumīgi. Turklāt jums nevajadzētu apstiprināt autoru vai redaktoru, uz kuru neuzticaties .

Padoms # 4: Akismet spraudnis:

Akismet ir tik lielisks un spēcīgs spraudnis, ko izveidojis Automattic. Tas ietver jūsu komentāru kopijas savā datubāzē un palīdz jums atbrīvoties no surogātpasta komentāriem un surogātpasta reģistrēšanas. Šis spraudnis aizsargā jūsu vietni no surogātpasta izplatītājiem un pārbauda katru komentāru un reģistrāciju autentiskumam, pirms to apstiprina. Tomēr šis spraudnis ne vienmēr apstiprina likumīgus komentārus un nespēj pārbaudīt, kuri komentāri ir labie un kuri ir slikti.

Padoms # 5: atspējot komentārus par vecajām ziņām:

Vēl viena lieliska stratēģija ir atspējot komentārus par jūsu vecākām ziņām un novērst surogātpasta izplatītāju reģistrēšanu automātiski, kad jūsu vietne pieaug. Surogātpasta izplatītāji nevarēs komentēt, ja esat atspējojis savas vietnes funkcijas. Lai to paveiktu, dodieties uz sadaļu Iestatījumi> Diskusija un meklējiet pogu Automātiski aizvērt komentārus. Noklikšķiniet uz šīs pogas un restartējiet logu / operētājsistēmu .

Padoms # 6: pieprasīt moderāciju:

Atveriet sadaļu Iestatījumi> Diskusija, kur varat redzēt dažādas iespējas, kuras jūsu WordPress vietnē piedāvā, lai samazinātu komentāru surogātpastu un reģistrētu surogātpastu Source .

November 30, 2017