Back to Question Center
0

Nevēlami lietotāji! Semāla ekspertu padomi par to, ko var darīt pret tiem

1 answers:

Vidusmēra cilvēks saņem gandrīz 100 e-pastu dienā; daži no tiem ir no tīmekļa pārziņiem, savukārt citi pieder uzņēmumiem vai plašsaziņas līdzekļu vietnēm, kas reklamē savus produktus un pakalpojumus. Tāpat jūsu vietne, iespējams, saņems daudz apmeklētāju dienā, no kuriem lielākā daļa nav saistīta vai interesē jūsu tīmekļa lapas. Kad viņi pārvietojas pa jūsu vietni, viņi tūlīt atstāj to un neuzrāda interesi par jūsu rakstiem. Tādējādi atlēcienu līmenis tiek palielināts līdz 100%. Lisa Mitchell Semalt Klientu Success Manager saka, ka ir svarīgi bloķēt visus nevēlamus lietotājus, lai jūs varētu nodrošināt savu un jūsu vietnes drošību un pilnīgu aizsardzību .

1. Bloķēt atsevišķus lietotājus:

Ir viegli bloķēt atsevišķus dalībniekus un liegt viņiem sazināties ar jums nākotnē. To var izdarīt, izmantojot savus profilus. Piemēram, ja kāds jūs kairina jūs pakalpojumā Facebook vai citā sociālā tīkla vietnē, jūs varat viegli to bloķēt, noklikšķinot uz opcijas Bloķēt savā Facebook ID. Tāpat jūs varat bloķēt nevēlamus lietotājus no e-pasta ziņojumiem un ziņot par saviem ID kā mēstules. Ja esat bloķējis lietotāju, viņš / viņa nevarēs jums nosūtīt ziņojumus, piemēram, jūsu ziņas, apmeklēt jūsu profilu iekšienē vai pārbaudīt ziņu plūsmas. Tomēr viņš / viņa varēs redzēt jūsu profila attēlu un ar jums sazināties ar citu ID .

2. Izslēgt konkrētas cilvēku grupas:

Ja esat noguris no cilvēku grupas, konfigurācijas sadaļā izvēlieties sadaļu Iestatījumi> Jaunas kontaktpersonas un turpmāk nevarat sazināties ar jums. Šeit jūs varat pievienot kontaktpersonas, piemēram, sociālās mediju ID vai e-pasta ID, lai tos nekavējoties bloķētu. Ja vēlaties, lai daži cilvēki neatbilstu jūsu profilam un sazinātos ar jums nejauši, varat izveidot filtrus savā Gmail kontā un pievienot šiem filtriem savus e-pasta ID.

3. Izveidojiet īslaicīgu e-pasta ID:

Viena no vienkāršākajām un vislabākajām lietām, ko varat darīt, lai pārtrauktu cilvēkus sazināties ar jums, ir izveidot pagaidu e-pasta ID. Tas neļaus nevēlamiem lietotājiem atkal un atkal sūtīt jums vienreizējas, viltus un pseidonīmi. Tas ir kopīgs novērojums, ka 90% cilvēku reģistrējas tiešsaistes kontiem ar oriģinālo nosaukumu un primāro e-pasta ID. Rezultātā viņi sāk saņemt ziņojumus no nezināmiem un aizdomīgiem cilvēkiem. Lielākā daļa e-pasta ziņojumu pēc noklusējuma tiek nosūtīti uz jūsu junk vai surogātpasta mapi, taču daudzi no tiem ir novirzīti uz jūsu iesūtni.

4. Atteikties no nezināmu biļetenu saņemšanas:

Ja esat parakstījis lielu skaitu informatīvo izdevumu vai reklāmas pakalpojumu, iespējams, ka katru dienu saņemsiet desmitiem e-pasta ziņojumu. Labākais veids, kā atbrīvoties no nevēlamiem lietotājiem tiešsaistē, ir atteikties no pakalpojumiem, kas jums nepatīk. Citiem vārdiem sakot, jums ir jāatsakās no jaunumiem vai reklāmas e-pasta ziņojumiem, kas jūs gandrīz ikdienas izmaina. Lai to izdarītu, noklikšķiniet uz pogas Atcelt abonēšanu un novērsiet, cik lielā mērā vietnes sūta jums kairinošus ziņojumus. Atteikšanās no abonēšanas ir viens no labākajiem veidiem, kā samazināt surogātpasta daudzumu, kas tiek ievadīts iesūtnē Source .

November 30, 2017