Back to Question Center
0

Neļaujiet ikvienam manipulēt datora ierīci! - Pietura ar botānisko tīklu Semalt

1 answers:

Robotu tīkls vai robottīkls ir zombiju datoru vai robotu grupa, ko kontrolē surogātpasta izplatītāji un manipulē ar vairākām ierīcēm. Iespējams, ka robottīkliem ir leģitīms datoru ierīču tīkls, kas apstrādā tās pašas programmas vai datoru grupu, kas ir inficēti ar vīrusiem un ļaunprātīgu programmatūru. Kad tas ir instalēts datora ierīcēs, lielākoties bez lietotāju zināšanām, jūsu dators nekļūst par zombiju, dronu vai datoru. Tas nedarbosies pareizi un nebūs pretstatā bootkontrolleru kontrolei. Frank Abagnale Semalt Klientu sekmju menedžeris skaidro, ka šādos apstākļos pēc iespējas ātrāk jāiespējas novērst ļaundabīgo programmu vai pretvīrusu programmatūru .

Botnet izmērs

Botnets atšķiras sarežģītības un lieluma dēļ, daži no tiem ir lieli, bet pārējie ir mazi. Lielajiem robottīkliem ir tūkstošiem atsevišķu zombiju, un mazajiem robottīkliem varētu būt tikai daži simti dronu vai zombiju. Botnets tika atklāti 2010. gada jūlijā, kad FIB aizturēja jaunu slovēņu valodu. Viņu vainoja par ļaunprātīgas lietas izplatīšanu tūkstošiem datoru ierīču. Kopumā ar botnetēm tika inficēti 12 miljoni datoru. Ir dažādi ļaunprātīgo robotu veidi, no kuriem daži var inficēt datoru ierīces tāpat kā vīrusi vai ļaunprātīga programmatūra .

Botnets tiek izmantots dažādos veidos, no kuriem daži ir aprakstīti zemāk:

Atteikšanās no uzbrukumiem:

Botnets tiek izmantots, lai uzsāktu uzbrukumus konkrētai datora ierīcei vai tīklam, un pārtraukt pakalpojumus, uzlauzot savienojumus. Turklāt tie patērē tīkla joslas platumu un pārsūta sistēmas resursus. Konkurenta vietnes iznīcināšanai parasti tiek izmantots pakalpojumu atteikums (DoS) .

Spam un satiksmes uzraudzība:

Botnet tiek izmantots arī, lai inficētu datora ierīces TCP / IP protokolu un pielietotu tam specifiskas lietojumprogrammas. Botnets tiek plaši izmantots konjugācijā ar vairākiem zombijiem un vīrusiem un ražas e-pasta adreses. Viņi nosūta lielu daudzumu surogātpasta datu un pikšķerēšanas e-pasta ziņojumu upuriem. Parasti zombiji un robotprogrammatūras tiek izmantotas, lai vilinātu lietotāja lietotājvārdu un paroli, lai robottīkls varētu kontrolēt savas funkcijas un izmantot to .

Keylogging

Jūsu datorā esošās šifrēšanas programmas tika izstrādātas, lai noteiktu robotprogrammatūras un novērstu to no jebkura veida informācijas sagūstīšanu. Ir ļoti žēl, ka robottīklus ir pielāgojuši, lai sagrautos drošību un instalētu keylogger programmas inficētajās iekārtās. Keyloggers palīdz robotprogrammām kontrolēt un filtrēt datora ierīces programmas, kuras pēc tam tiek izmantotas, lai aizskartu savu PayPal ID vai kredītkartes informāciju .

Maksājuma par klikšķi pārkāpumi:

Botnets tiek izmantots arī, lai izplatītu un izplatītu dažāda tipa vīrusus un robottīklus tīklā. Tās slazdo lietotājus ļaunprātīgās darbībās un izpilda viņu datora ierīces, kā arī e-pasta ID. Ja jūs noklikšķiniet uz maksas par klikšķi sistēmu, robottīkliem var piekļūt jūsu finanšu informācijai. Zombiji tiek plaši izmantoti, lai manipulētu ar lietotāja informāciju, lai nopelnītu naudu no maksas par klikšķi sistēmām Source .

November 29, 2017