Back to Question Center
0

Mastīgs Instagram Tipps Wie Kunden Ihre Marke Lieben - Semalt Perspektive

1 answers:

Par Instagram ir nepareiza izpratne, kas dažiem biznesa cilvēkiem ir jāiznīcina. Kurš teica, ka sociālās mediju platforma ir paredzēta tikai "jaunajiem cilvēkiem", kas piedāvā fantastiskus fotoattēlus un videoklipus? Ir pienācis laiks pārskatīt Instagram jaunā gaismā: ar bezprecedenta pieaugumu sociālo mediju mārketingā nekas nav jāuztver kā iespēja.

Citiem vārdiem sakot, pareizā Instagram stratēģija var uzlabot jūsu zīmolu.

Numuri nemelojas. Instagram lēnām pārņem sociālo mediju karali. Saskaņā ar Scott Galloway (tirgdarbības profesors NYU stendā), Instagram lepojas ar 50x vairāk iesaistīšanās ātrumu nekā Facebook un 20x no čivināt. Šogad (2017) 51,8% sociālo mediju mīļotāju būs Instagram, kas pirmo reizi pārsniegs 50% atzīmi. Nepalaidiet atpalikt, izmantojiet šo jauno tendenci.

Lai sāktu darbu, izmantojiet šos 6 padomus, ko ir norādījis Semalt digitālo pakalpojumu klientu menedžeru Frank Abagnale vadītājs Frank Abagnale.

1. Optimizējiet savu bio

Sāciet, pievienojot pievilcīgu bio ar Bitly saiti uz savu oficiālo mājas lapu. Ņemiet vērā, ka jūs varat pievienot šo saiti tikai savā bio. Šī saite "Like2Buy" novirza potenciālajiem klientiem uz galveno lapu ar visu informāciju par produktu - attēliem, cenām, izrakstīšanu uc

2. Līdzsvarojiet savu saturu ar "diētu"

Izvairieties no smagas pārdošanas. Tas nav labs ar jūsu auditoriju. Jūsu saturam ir jābūt saistītām ziņām, mazliet informācija par produktu un piedāvājumi / reklāma. Pircēji ziņo par spēcīgu sociālo mediju ietekmi, domājot par kaut ko iegādāšanos..Visos gadījumos skaitļu ietekme bija viņu draugu mediju kopīgošana. Otrais rindā nonāca zīmola sociālie mediji (tas ir, kur jūs nonākat) pie 38%. Citus 35%, uz kuriem atsaucas, ietekmē tas, ko mazumtirgotājiem bija jādomā par Instagram. Veikt Nike un Adidas piemēru - 2014. gadā Nike publicēja 60% no satura, pamatojoties uz cilvēku dzīvesveidu, bet Adidas - 32%. Ticiet vai nē, Nike saņēma 8x vairāk mijiedarbību nekā Adidas.

3. Uzskaita hashtags

Izveidojiet savu zīmolu atšķirīgu perspektīvu. Izmantojiet vizuāli patīkamas un unikālas fotogrāfijas, kā arī videoklipus, lai jūsu auditorija būtu saistīta. Izmantojiet tagus, kuriem ir tendence palielināt ekspozīciju. Tas var būt grūts uzdevums, bet jums vajadzētu izdomāt izeju.

4. Sekojiet mērķauditorijas iesaistīšanai

Ir daži rīki, kurus varat izmantot, lai izsekotu numurus. Crowdfire, SimplyMeasured, Iconosquare un citi analītiskie rīki palīdzēs jums novērtēt katra ziņojuma sasniegšanu, kā arī iesaistīšanos. Vienkārši nodrošiniet, ka jūs veicat rūpīgu meklēšanu pēc atslēgvārdiem, lai jūs iegūtu vairāk iesaistīšanās. Tas jums nekaitē, lai uzzinātu citus zīmolus, izmantojot vienu un to pašu mazumtirgotāju.

5. Izmantot tūkstošgades segmentu

Tūkstošgades vienkārši mīl Instagram. Jūsu zīmolam ir jāsazinās ar tūkstošgades segmentu, pēc kura viņi var izplatīt vārdu, izmantojot koplietotos fotoattēlus / videoklipus. Instagram stāsti ir ļoti populāri, tādēļ kāpēc ne domāt par auditorijas drausmēm vai sniegt tiem vienas dienas piedāvājumus.

6. Kā par zīmola vēstnieku?

Ja jums ir budžets un gribēsiet atrast ietekmes faktoru, tad ejiet uz priekšu un dariet to. Lai gan tajā ir jānodrošina, ka viņu profils ir tīrs, viņam / viņai ir liela nozīme. Nepalaidiet uzmanību aiz muguras. Nesen pētījumā tika pētīts miljons ziņu no 800 dažādiem zīmoliem. Tas ir tas, ko viņi uzzināja - 92% ir pieņēmuši Instagram, kur viņi ievieto vidēji 15 amatus nedēļā. Pievienojies līgavainim Source .

November 28, 2017