Back to Question Center
0

5 Secrets par Blog Traffic palielināšanu no Semalt

1 answers:

Visu, kas ir sācis emuāru, galvenā prioritāte ir radīt rakstus, kas ir vīrusu avoti. Patiesībā,tā prasa pārdomātas konsekventas darbības, kuras vienmēr ir savstarpēji saistītas. No kvalitatīvassaturs, lai izstrādātu pareizo sociālo mediju stratēģiju, katrs solis ir neaizstājams. Ivans Konovalovs Semalt digitālie pakalpojumi Klientu sekmju menedžerim ir noderīgi padomi, kā palielināt emuāru datplūsmu .

1 - best moisture content for corn. Izveidot vīrusu saturu

Uzrakstiet interesantus, aizraujošus rakstus, kas piesaistīs lasītāju uzmanību. Jūsu raksta virsrakstsir vissvarīgākā lieta rakstot vīrusu saturu. Nāc pie pievilcīgiem nosaukumiem, kas būsuzņemt apmeklētāju uzmanību internetā. Ja jūsu nosaukums ir satraucošs, tad jūs visvairākIespējams, iegūstiet maksimālos trāpījumus savā ziņā. Izveidojot labus nosaukumus, uzrakstiet ilgi informatīvus rakstus.Iegūstiet informāciju par savu tēmu un izskaidrojiet savus punktus interesantā veidā. Izstrādātspasts ļaus jūsu emuāra apmeklētājiem lasīt visu rakstu. Ievietojiet labus meklējamus attēlus savāpastu, lai palīdzētu lasītājiem skaidrāk saprast jūsu rakstu. Tātad, jūsu lasītāji būsAtkārtoti apmeklējiet savu emuāru, lai lasītu nākamo rakstu.

2. Dalieties jūsu rakstā vairāk nekā vienu reizi

Ja vēlaties palielināt datplūsmu uz savu emuāru, jums ir jāpiesaista vairāk apmeklētāju. Daži lasītāju piekļuvediennakts internets un citi nakts laikā. Veicot koplietošanu, palieliniet datplūsmu uz savu emuārusavu rakstu vairākas reizes dienā vai mēnesī. Galvenās sociālo mediju platformas, kas var palīdzētjūs to izdarāt ir Facebook, Twitter, Pinterest un Google+. Pievienojieties grupām un kopienāmkas ir saistīti ar jūsu nozari un dalīties ar jūsu plūsmu..

3. Instalējiet labo tēmu

Tirgū ir tūkstošiem tēmu. Tomēr daudzi no tiem nebūs saderīgi ar jūsuemuārs. Tas nozīmē, ka jums ir jāizvēlas saprātīgi un jāinstalē pareizais. Labai tēmai vajadzētu būt pilnīgaikas nodrošina jūsu emuāra pieejamību dažādās ierīcēs, tostarp darbvirsmāun mobilie displeji. Jums vajadzētu arī izvēlēties ātru ielādes tēmu. Kad tēma tiek strauji noslogota,tas padara apmeklētājus ap jūsu emuāru un lasīt vairāk ziņu. Turklāt izvēlieties tēmu, kas irskaists un pievilcīgs dizains.

4. Pievienot koplietošanas pogu

Kopīgošanas poga palīdz jums piesaistīt sociālo mediju platformu spēju sasniegt plašāku auditoriju.Lasītāji vienmēr ir gatavi dalīties ar interesantu ziņu. Tāpēc pievienojiet ziņai kopīgošanas pogulai ļautu jūsu saturam nokļūt vīrusu. Tas nozīmē, ka jūsu lasītāji varēs kopīgot jūsu emuāra ziņas arviņu draugi un fani. Šī kopīgošanas rezultātā jūsu emuārs saņems lielāku datplūsmu .

5. Komentārs citos Blogos

Komentāri ir kļuvuši par spēcīgu rīku, kas palīdz jums iegūt atpakaļsaišu un satiksmi. Pievērsiet uzmanībupopulāri emuāri un komentāri par viņu tēmām un forumiem. Nozīmīgas piezīmes piesaista uzmanību,un visticamāk, jūs saņemsiet atbildes, kas dod jums atpakaļsaišu. Komentāri jūs izveidos kāeksperts un palīdzēs jums piesaistīt daudz emuāra datplūsmas.

Semalta speciālists Ivans Konovalovs pierāda, ka tiek konsekventi īstenota iepriekšminēto stratēģiju rezultātāpalielināt emuāra datplūsmu. Šāda prakse tika veiksmīgi pieņemta mūsu klientiem un apstiprinātatās efektivitāte. No šī brīža jūs varat izmantot šos padomus, kā arī profesionālus pakalpojumus Semalt , lai ņemtu emuāru uz nākamo līmeni .

November 27, 2017