Back to Question Center
0

Kādi ir iespējamie veidi, kā iegūt atpakaļsaiņus nākamajā gadā?

1 answers:

Visiem, kas strādā digitālajā tirgū, ir zināms, ka saikne ar ēkām ir būtiska panākumiem, kad runa ir par vietnes autoritātes paaugstināšanu un SERP augstākā ranga iegūšanu. Ja jūs vēlaties paaugstināt augstumu SERP, jums ir nepieciešams vairāk atpakaļsaišu. Jūsu potenciālie lasītāji jūsu kvalitāti un perfekti izstrādāto saturu neredzēs, ja tam nav saišu. Tātad, kvalitātes atpakaļsaišu šodien ir viens no svarīgākajiem meklētājprogrammu optimizācijas faktoriem. Visiem augstākā ranga rakstiem un ziņojumiem ir vairākas saites no citiem kvalitātes avotiem, kas uz tiem norāda. Saites ir balsojumi par lapām, kuras Google uzskata par autoritatīvām. Google uzskata, ka lapas ar tūkstošiem saitēm ir tik cienījamas kā lapa ar desmit atpakaļsaiņām. Tomēr, ja šīs saites nāk no uzticamiem pazīstamiem interneta avotiem, tie maksās tūkstošus vidējas kvalitātes ārējās saites.

how to get backlinks 2018

Mēs dzīvojam pasaulē, kurā visiem uzņēmumiem ir atpakaļsaišu. Mārketinga speciālisti tos katru dienu meklē, un ir grūti palikt augšā šajā spēlē. Daudzi tirgotāji vienkārši pārtrauc savas saites veidošanas kampaņas, jo viņi to uzskata par kaitinošu, bezjēdzīgu un necieņu. Tomēr tas nav veids, kā pamest. Lai palielinātu dabisko datplūsmu, jums ir jāizveido kvalitātes atpakaļsaistes profils. Tāpēc prioritāras būs saišu saites 2017., 2018. un turpmākajos gados. Lai iegūtu redzamu rezultātu, jūsu saišu izveides kampaņā ir dažas nemainīgas metodes. Šajā rakstā mēs tuvāk iepazīsimies ar šīm metodēm un saišu veidošanas kampaņas padomiem, kas joprojām darbojas 2018. gadā.

Kā saņemt atpakaļsaišu 2018. Gadā?

  • Viesu blogošana

Viesu blogošana ir lieliska iespēja vadīt jaunu un mērķtiecīgu datplūsmu uz jūsu vietni. Tas ir būtisks un īpašs veids, kā izveidot kvalitatīvu saišu sulu. Turklāt tas dod iespēju ieņemt sevi kā nozares ekspertu un parādīt lietotājiem savu iestādi.

Ideāla pieeja iekšējo atpakaļsaišu izveidei ir izveidot vietnes emuāru. Tomēr, ievietojot viesa vietnēs, kurās jau ir augsta autoritāte un laba lietotāju reputācija, rodas satiksme, kuru citādi nevarēja piekļūt. Katrā viesa ziņā jums ir jāizmanto pielāgota autoru veidne, kas atsaucas uz jūsu vietni. Tas kalpo jums kā bezmaksas reklāma un jūsu zīmola autoritātes uzlabošana. Jūs uzrakstiet lielu rakstu, kas balstīts uz pētījumu, un, apmaiņā pret savu darbu, jūs saņemat vērtīgu abonenta saiti. Viss šķiet taisnīgs, vai ne? Tātad galvenais mērķis šeit ir tikai viesu ziņa par kvalitatīvām, augsta profila vietnēm. Es iesaku jums netērēt, izveidojot rakstus par sliktas kvalitātes surogātpasta tīmekļa vietnēm.

how to get backlinks

  • Pieminēt ietekmētājus jūsu amatos

Es esmu vairāk nekā pārliecināts, ka jums ir jāsaskaras ar rakstus, kas saistīti ar augstākās pārvaldes personas un jūsu nišas ietekmētāji. Viņi iesaistās un padara lietotājus par viņiem noklikšķina. Šādi raksti gūst ievērojamu nozīmi īsā laika posmā, kad tie iegūst un ietver kādu pētniecisku informāciju. Tie, kas publicē šādus rakstus, to dara ļoti konkrēta iemesla dēļ. Viņi vēlas iegūt vairāk kvalitātes atpakaļsaišu, izmantojot šos pantus. Tātad, kad jūs savos rakstos pieminat slavenu cilvēku, visticamāk saņemsit mērķtiecīgākas saites uz jūsu vietni. Vēl viens no tiem ir tas, ka prāta ietekmētāji, kurus minējāt, var kopīgot šos rakstus ar saviem daudzajiem sekotājiem Source .

December 22, 2017