Back to Question Center
0

Vai jūs zināt, kā padarīt atpakaļsaišu SEO labākais veids, kā iespējams?

1 answers:

Nav nepieciešams teikt, ka katram tīmekļa pārziņa un tiešsaistes uzņēmuma īpašniekam būtu jāzina, kā veikt atpakaļsaišu SEO - lai sūknētu vairāk interneta satiksmes, un galu galā gūst labumu no augstākās pozīcijas SERPs. Bet kas padara SEO draudzīgu atzveltnes profilu par katru tīmekļa vietni vai emuāru? Piesardzīgi un zinoši monitorings, verifikācija un ātras labošanas procedūras, lai katra vērtīgā aizmugures sākotnējā iedarbība kļūtu pilnībā kontrolējama, lai tā vienmēr tiktu regulēta īsā laikā. Vienkāršā izteiksmē, kad aizmugure sāk zaudēt savu vērtību, tā ir vai nu jāpārstrādā uzreiz vai nekavējoties jānoņem. Tātad, kā veikt atpakaļsaišu SEO? Pieņemsimies, ka tas būs nepārtraukts process. Ņemot vērā mērogu, tas apvieno vispārējos saites veidošanas un pastāvīgas uzturēšanas līdzekļus ar regulāru pārbaudes grafiku.

how to do backlinks seo

Kas padara labu atpakaļsaiti

Pirms jebkas cits, katrai "labajai" saitei (pretējā gadījumā dabiska vai dabiska) jābūt no tikai reālajām vietnēm, emuāros , vai jebkuri citi tiešsaistes avoti. Tālāk labas atpakaļsaišu avotam vajadzētu būt saprātīgam rādītājam PR (PageRank), DA (domēna iestāde), kā arī PA (lapas autoritāte). Galu galā katram potenciālajam potenciālajam kandidātam, kas saistīts ar (vai nu tīmekļa vietni vai emuāru), būs drošs lapas saturs, kas nodrošina tiešo lietotāju faktisko vērtību.

Ideālā gadījumā šādam saturam jāsaka dalība sociālajā medijā. Es domāju, ka šie garlaicīgi vienkāršie tekstu raksti jāpārstrādā daudz viedāk - vismaz lai izvairītos no konkurences - uz dažiem pievilcīgiem un informatīviem grafikiem, diagrammām, infographijām, izklājlapām vai jebkādiem citiem vizualizācijas līdzekļiem, lai ilustrētu viss vienkāršākais un skaidrākajā veidā. Starp citu, jūsu parastā lapas satura pārveidošana par kaut ko lietotājam draudzīgu var arī kļūt par saprātīgu lēmumu jūsu vietnei vai emuāram. Tātad, ieguldot laiku un pūles, lai pārveidotu vismaz visilgāko saturu vai, iespējams, tā sliktākā daļa ir pārāk nogurdinoša lasīt un absorbēt. Tādā veidā, izmantojot dažus šī lietotājdraudzīgā un tik viegli "sagremojamā" satura gabalus, jūs varat ne tikai ģenerēt vairāk atpakaļsaišu, dalīties, pieminēt, novirzīt un abonēt, bet pēc tam visu laiku sūkāt vairāk tīmekļa trafiku.

backlinks seo

Kā veikt atpakaļsaišu SEO

  • paļauties uz labi izveidotu saikņu veidošanas stratēģiju;
  • mēģināt izmantot labāko digitālās mārketinga pieredzi;
  • ir bieži pārbaužu grafiks, lai uzraudzītu jūsu atpakaļsaišu - gan to daudzumu un saišu profila kvalitāti;
  • rakstīt viesa rakstus vai emuāra ziņas, lai tos publicētu dažos autoritatīvos trešo personu avotos;
  • nodarbojas tikai ar ļoti cienījamām tīmekļa vietnēm vai emuāriem, kuriem vajadzētu būt pilnībā saistītiem ar jūsu galveno uzņēmējdarbības tēmu, tirgus nišu vai vismaz ar to saistīto rūpniecības nozari.

Starp visdažādākajiem backlink pētījumu un ieteikumu rīkiem es testēju Semalt Analyzer (Semalt), Open Site Explorer (Moz) un Majestic SEO rīkkopa par manu nesen uzsākto e-komercijas tīmekļa vietni. Galu galā tikai jums ir jāizlemj, kā veikt atpakaļsaišu SEO, un kāds tiešsaistes rīks vispirms mēģina to izmēģināt. Visbeidzot, neaizmirstiet, ka jūsu nesen izveidotās saites var arī būt pilnīgi bezjēdzīgas. Protams, ņemot vērā to, ka jūs gatavojaties izveidot saiti uz vietni vai emuāru, kas faktiski ir mazāk piemērots SEO metrikas ziņā nekā tavs Source .

December 22, 2017