Back to Question Center
0

Kādi ir resursi, lai izveidotu atpakaļsaistes veidošanas stratēģijas?

1 answers:

Sāciet ar saites veidošanas stratēģijas definīciju. Ja jūs izmantojat šo terminu Google, jūs saņemsit taktiku sarakstu, kas var palīdzēt jums nodrošināt saites, bet neveicina vispārēju saiknes veidošanas stratēģiju.

Vispārīgi runājot, šīs stratēģijas apraksta jēdzienu radīt vērtīgu saturu, lai citi interneta avoti varētu būt saistīti ar jums. Vēl viens jēdziens, kas var arī palīdzēt izveidot saikni, ir: veidot attiecības un partnerības tiešsaistē; mudināt klientus saistīt; koplietot avotu savā kopienā; piedalīties tiešsaistes un kopienas pasākumos.

backlink building strategies

Visi šie jēdzieni ir derīgi un vērtīgi backlink veidošanas stratēģijām. Tomēr tie mums tikai parāda iespējamos iemeslus, kāpēc citi tīmekļa avoti var piesaistīt jūsu domēnu. Tie nesniedz pilnīgu atbildi uz jūsu jautājumu, nodrošinot tikai pusi no stratēģijas.

Saiknes veidošanas stratēģija ir biznesa mērķu sasniegšanas process, izmantojot pieejamos tīmekļa avotus. Saite uzbūves procesu uzskata par taktiku, jo jūsu gala mērķis šeit ir tieši atkarīgs no izpildes. Tomēr nav iespējams sasniegt rezultātu bez pareizas pieejas. Pretējā gadījumā saites, kuras jūs aizsargājat, var vai nevar būt jūsu patiesie biznesa mērķi.

Šis raksts ir veltīts pareizai pieejai SEO saišu veidošanas stratēģijām. Ļaujiet mums sākt ar to, kas jums vajadzētu izskatīties kā galvenajam saites veidošanas kampaņas mērķim.

Iemesli, kādēļ jūsu vietnei nepieciešama atgriezeniskās saites izveides stratēģija

  • Izveido savienojumus starp kvalitatīviem tīmekļa avotiem

katrai vietnei, neraugoties uz tā virzienu un izmēru, ir vajadzīgas atpakaļsaišu. Ir būtiska interneta struktūras sastāvdaļa. Tomēr kāpēc mums ir vajadzīgas ārējās saites?

Ir divi galvenie iemesli, kādēļ jums nepieciešams atpakaļsaišu:

  1. Lai sazinātos ar autoritatīvām tiešsaistes kopienām, vietnēm un platformām savā nozarē;
  2. Novērtēt atbilstošus un liela apjoma meklēšanas vienumus.

Google vērtē tīmekļa vietnes, izmantojot PageRank algoritmu. Šis Google algoritms izmanto atpakaļ saites no citiem autoritatīviem avotiem, lai noteiktu tīmekļa lapas popularitāti, autoritāti un atbilstību. Šis algoritms tieši ietekmē vietnes pozīciju meklēšanas rezultātu lapā un paaugstina tīmekļa avota reputāciju Google acīs.

backlink building seo

  • Iegūt mērķauditoriju

Skaidra stratēģija ir nozīmīga tiem, kas vēlas ieguldīt saiti ēka. Jums ir jāvirza mērķis ārpus katras aizmugurējās saites. Pretējā gadījumā visa šī kampaņa un centieni, ko jūs tajā ievietojat, būs bezjēdzīgi. Tātad, uzdodiet jums jautājumu, kādam nolūkam jums ir nepieciešama saite? Visbiežāk un saprātīgākā atbilde uz šo jautājumu ir satiksmes gūšana. Satiksme nozīmē, ka jūsu potenciālie klienti noklikšķinās uz jūsu vietnes un, iespējams, pārvērsīsies maksājumu klientiem. Jūsu mērķa noteikšanai vajadzētu sākt ar iespēju izpētīt. Jums ir jāizpēta, kādas ir jūsu nišas iespējas un kā no tām gūt labumu.

Analizējot pašreizējo vietnes veiktspēju, jums pieejamos tīmekļa avotus un izveidojiet plānu, lai to uzlabotu. Tādā veidā jūs varēsit attīstīt savu saišu izveides stratēģiju Source .

December 22, 2017