Back to Question Center
0

Kādi ir rīki, kas var sniegt jums vērtīgākus atpakaļsaiņojumus?

1 answers:

Ja izveidojat vietni un vēlaties to nospiest uz meklētājprogrammu TOP, jums ne tikai jāizgatavo kvalitatīvs saturs, bet jāpievērš uzmanība un jācenšas izveidot izdomātu saikņu veidošanas stratēģiju. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties iegūt tikai dabiskas atpakaļsaišu uz jūsu vietni, nozagt jūsu konkurenta atpakaļsaišu vai saņemt samaksātos atpakaļsaiņojumus, jums ir nepieciešams pārdomāts rīcības plāns. Būtiskais jūsu plāna aspekts ir kvalitatīva satura izveide. Jo vairāk saturu jūs publicēsit, jo lielākas būs jūsu ienākošās saites. Tomēr patiesībā tas nevar dot jums garantiju, ka jūs izveidosit labu saikni ar ēkas profilu. Timi, kad surogātpasta, zemas kvalitātes atpakaļsaišu varētu veicināt jūsu SEO centienus un paaugstināt jūsu vietnes pozīciju meklēšanas rezultātu lapā, bija pagājis. Tā kā Google ir atjauninājis savu rangu algoritmu, spammy atpakaļsaišu rada vairāk kaitējumu nekā laba vietnes optimizācijas kampaņa. Mūsdienās ļoti svarīga ir tikai ienākošo saišu kvalitāte. Tā kā atpakaļsaišu joprojām ir nozīmīgs ranga faktors, jums ir jāievieš efektīvas saites veidošanas stratēģijas jūsu vietnei. Apbūves kampaņas saikne ir atkarīga no jūsu vietnes veida un uzņēmējdarbības mērķiem. Neatkarīgi no tā, kur jūs stāvat, ir svarīgi pavadīt laiku, lai uzzinātu vairāk par atpakaļsaiņām (backlink rīki), kas ir paredzēti, lai palīdzētu jums radīt pozitīvus rezultātus meklētājprogrammu klasifikāciju.

backlinker

Šajā rakstā jūs atradīsiet dažus profesionālus rīkus, kas var palīdzēt jums izveidot uzvarošo saišu veidošanas kampaņu un uzlabot jūsu zīmola izpratni.

Kvalitātes saite celtniecības instrumenti

  • Semalt Auto SEO

Semalt Auto SEO ir unikāls meklētājprogrammu optimizācijas rīks mājas lapā veicināšanu. Tas ir paredzēts tiem tiešsaistes tirgotājiem, kas vēlas nepārtraukti iegūt jaunas atbilstošas ​​atpakaļsaišu, neiegādājot pārāk daudz naudas šajā ārpussavienojuma optimizācijas jomā.Šis rīks nodrošina lietotājus ar dažādu optimizācijas pakalpojumu kompleksu, kas ietver atslēgvārdu izpēti, vietņu analīzi, vietņu izpēti, vietņu kļūdu labošanu, saišu izveidi, klasifikāciju un klientu atbalstu.Semalt Auto SEO palīdz iegūt bioloģisko saišu sulu no autoritatīvām un atbilstošām jūsu tirgus nišas vietnēm. To pamatā ir vairāk nekā 50000 augstas kvalitātes partneru vietnes dažādos priekšmetos, tāpēc šis rīks apmierinās visas biznesa vajadzības. Vēl viens ieguvums no šiem pakalpojumiem ir tas, ka visi atpakaļsaišu produkti ir integrēti unikālā un atbilstošā saturā, ko arī var veidot Semalta profesionālie copywriters. Link ēka tiek veikta pakāpeniski atbilstoši attiecībai: 40% - enkura saites; 50% - nesaistītas saites; 10% - zīmola saites.

  • Backlinker

BackLinker ir rīks, kas automātiski izveido tūkstošiem augstas kvalitātes atpakaļsaišu jūsu tīmekļa lapai. Šis rīks ģenerē ārējās saites uz labi izveidotajām cienījamām vietnēm, kuras bieži izlasa meklēšanas robotprogrammatūras. Ir divas pieejamās opcijas, ar kurām varat iesniegt vietnei pieejamās vietnes (2500+ augstas kvalitātes atpakaļsaišu) un premium vietnes (100 premium kvalitātes atpakaļsaišu).

quality link building

  • Pārbaudiet savas saites

Šis rīks tiek izmantots kā Google Chrome paplašinājums. Tāpēc jūsu meklētājprogrammu optimizācijas stratēģijai ir viegli izmantot "Pārbaudīt manas saites". Šis rīks palīdz ģenerēt kvalitatīvas ienākošās saites, palīdzot aizstāt šķelto saites citos tīmekļa avotos. Tas ļauj paātrināt procesu, darbojoties kā atpakaļskaitīšanas pārbaudītājs. Izmantojot šo paplašinājumu, jūs varat ātri skenēt jebkuru vietni par šķeltajiem saitēm Source .

December 22, 2017