Back to Question Center
0

Vai mans bizness ir labs kandidāts atpakaļsaišu radīšanai?

1 answers:

Lielie tiešsaistes uzņēmumi, kuriem ir iekšējā SEO komandas budžets un kuri gatavi ieguldīt ievērojamas summas visos būtiskajos optimizācijas veidos, ir visas iespējas radīt atpakaļsaiņus. Tomēr maziem vai vietējiem uzņēmumiem, kas cenšas uzturēt pozitīvu naudas plūsmu, saikne ar ēku, šķiet, nav stratēģija, kas vērta ieguldījumiem.

Apspriedīsim, vai saites veidošana ir rentabla metode nesen izveidotai tiešsaistes biznessi, vai arī bezjēdzīgi uzsvērt ārējo saikņu radīšanu optimizācijas apakšā.

how to generate backlinks

Potenciālā atgriešanās jūs varat iegūt no link ēkas

Ļaujiet mums tuvāk apskatīt to, kas saite ēka un kā tā var veicināt mūsu mājas lapā meklētājprogrammu optimizācija. Šī ārējā optimizācijas metode tiek izmantota, lai meklēšanas sistēmām rādītu, cik vērtīga ir jūsu vietne. Kad meklētājprogrammas novērtē, kuri tīmekļa avoti pelnījuši augstāko rangu meklēšanas rezultātu lapā, tā pievērš īpašu uzmanību jautājumu svarīgumam un vietņu autoritātei. Tas palīdz Google lietotājiem nodrošināt visatbilstošāko meklēšanas vaicājumu meklēšanas rezultātus. Google novērtē vietnes autoritāti, izmantojot vairākus faktorus, no kuriem svarīgākais ir to ārējo saišu skaits un kvalitāte, kas norāda uz tīmekļa avotu.

Jo augstāka ir saites autoritāte, jo lielāka ir jūsu vietnes vērtība, ko tā var nodot. Atpakaļzinku autoritāti nosaka saites avota reputācija un uzticamība un tā satura atbilstība, kurā šī saite ir ievietota. Ja lietotāji izmanto īpašu atpakaļsaišu, to var uzskatīt par kvalitatīvu un augstu autoritatīvu.

Saikne ēka pati par sevi sniedz daudz labu mājas lapā. Nosauciet dažus no tiem:

  • Ranking raise

Ienākošās saites var palielināt jūsu vietnes domēnu autoritāti vai palielināt datplūsmu uz noteiktu tīmekļa avota lapu, lai kuru saite ir norādīta. Tā rezultātā Google uzskatīs jūsu vietni par cienījamu un sniegs jūsu vietnei augstāku rangu, kā arī nosūtīsim vairāk vietnes datplūsmas.

  • Referral traffic

Novietojot saites uz viesa ziņojumiem un citiem ārējiem satura veidiem, jūs novedat novirzīšanos uz vietni. Ja jūsu saites ir saistītas ar kvalitatīvu un uz pētniecību balstītu saturu, kas sniegs vērtību jūsu mērķauditorijai, jūs saņemsiet datplūsmu no lietotājiem, kas tieši noklikšķina uz jūsu atpakaļsaišu, lai iegūtu vairāk informācijas.

how to get backlinks

  • Zīmola izpratne

Ja jūs agrāk vai vēlāk turpināsiet pieminēt savu zīmola nosaukumu emuāra ziņās un rakstos citās tīmekļa vietnēs, lietotāji to iegaumēs. Un pat tad, ja šie lietotāji nenoklikšķina uz jūsu saitēm, jūs uzlabosit sava zīmola atpazīstamību.

  • IA (investīciju atdeve) Atpakaļsaišu var ilgt uz nenoteiktu laiku, tāpēc to vērtība laika gaitā var palielināties. Ja jūs ieguldāt savu naudu, lai izveidotu pastāvīgu saiti vienā no top ranking vietnēm, jūs saņemsiet augstu peļņu no šīs investīcijas pastāvīgas satiksmes plūsmas un konversijas veidā Source .


December 22, 2017