Back to Question Center
0

Kādas ir iespējas izsekot atpakaļsaišu?

1 answers:

Vispārīgi runājot, ārzemju saites ir jebkura aktīva vietne, kas nav jūsu vietne, lietotājs atgriezīsies jūsu vietnē, ja noklikšķināsit. Atbilžu profils šajā terminā ir visu pieminējumu kopēšana no tīmeklī, kas norāda uz jūsu domēnu. Kvalitāte un atbilstošas ​​jūsu tirgus nišas atpakaļsaišu var uzlabot jūsu mājas lapas klasifikāciju un dot mērķtiecīgu satiksmes uz jūsu lapām. Un otrādi, saites no sliktas kvalitātes surogātpasta tīmekļa vietnēm, kuras neievēro Google vadlīnijas, var izpostīt jūsu meklētājprogrammu optimizācijas centienus un izraisīt klasifikāciju kritumu.

Saskaņā ar nesen izveidoto Google pingvīnu filtru ir jānovērtē visas zemas kvalitātes atpakaļsaišu, kas nāk no surogātpasta tīmekļa vietnēm, un vietnēm, kas iesaistītas šajās krāpnieciskajās darbībās, ir jābūt sodītām. Google devalvē tikai tos atpakaļsaiņojumus, kas iegūti no surogātpasta, zemas kvalitātes vietnēm, precīza atbilstības enkura teksta, emuāra komentāru saitēm vai saites saimniecībām.

how to track backlinks

Kvalitatīvas ārzemju saites vietas

Brīvās opcijas parasti nodrošina vietņu īpašniekiem šādu datu lapu - atpakaļsaišu vietrāžu URL, šo saišu piestiprināšanas tekstu un viņu autoritātes vērtējums.

Tomēr, ja esat gatavs maksāt par saišu veidošanas analītiskajiem rīkiem, papildus iepriekšminētajiem rādītājiem jums tiks nodrošināti arī šādi pakalpojumi: sarežģīti un detalizēti ziņojumi, pastāvīgas atpakaļsaišu monitorings, atpakaļsaistes profila bagātināšana, enkura teksta sadalījums, kas norāda uz dažādām jūsu vietnes lapām, paziņojumi par iespējamām sliktām ārējām saitēm, daudzas papildu autoritātes metrikas un tā tālāk.

Ir daudz apmaksātu saišu izveides pakalpojumu, kas saviem klientiem nodrošina bezmaksas izmēģinājuma periodu (f. e. Semalt digitālais uzņēmums). Tas dod jums iespēju pārbaudīt savu pakalpojumu kvalitāti un izlemt, vai tas vērts jūsu uzmanību vai nē. Jūs varat izvēlēties pakalpojumus, kas apmierinās jūsu biznesa vajadzības un budžetu. Lielāko daļu izmaksāto saišu izveides pakalpojumi var sniegt jums daudz vērtīgu metriku un vienkāršot procesu, lai iegūtu kvalitatīvu saišu sulu jūsu domēnā.

Rīki, kas palīdzēs jums izsekot atpakaļsaišu

Backlink Profile Checker

Šis rīks nodrošina gan bezmaksas, gan maksas pakalpojumus. Bezmaksas pakalpojums neņem laiku, lai atpakaļsaišu varētu pop up. Tas pārbaudīs jūsu pirmo tūkstoš atpakaļsaišu. Ja jums nepieciešama plašāka izmeklēšana, jums vajadzētu meklēt citu veidu, kā redzēt visas jūsu atpakaļsaiņošanas iespējas. Šis pakalpojums sniegs jums provizorisku ziņojumu, kurā būs iekļauta tā vietnes URL adrese, kurā ir ievietota atpakaļsaite uz jūsu vietni, saites enkurs, citā nozīmīgā metrikā (PageRank un OBL). Funkcija "Visi ārējie atpakaļsaiti" parādīs visām vietnēm, kas norāda uz jūsu domēnu vai saturu. Turklāt jūs varat pārbaudīt vietas, kur tika pieminēts jūsu zīmols.

track backlinks

Semalt Auto SEO

Šis rīks arī nodrošina klientus ar izmēģinājuma programmām. Piemēram, saišu veidošanas pakalpojumu pirmais mēnesis maksās 0,99 ASV dolārus. Šajā izmēģinājuma mēnesī jūs saņemat iespēju izvēlēties atbilstošus atslēgvārdus SEO veicināšanai, uzsākt saišu veidošanas kampaņu un saņemt pārvaldnieku atbalstu. Ja vēlaties iegūt vairāk, nākamajiem mēnešiem jums jāmaksā 99 ASV dolāri. Par šo naudu jūs saņemsiet plašu pakalpojumu klāstu, kas ietver:

  • Atslēgvārdu saraksta optimizāciju un paplašināšanu, lai strauji palielinātu organisko satiksmi;
  • saišu veidošanas kampaņas jaunināšana, pamatojoties uz sasniegtajiem rezultātiem un uzlabotu meklēšanas vienumu sarakstu;
  • Ziņojumu ieteikumu īstenošana un visu pastāvošo kļūdu noteikšana tīmekļa vietnē Source .
December 22, 2017