Back to Question Center
0

Kur saņemt atpakaļsaišu no infographics?

1 answers:

Mūsdienās infographics arvien vairāk kļūst arvien populārāks. Faktiski šie uzkrītošie attēli, kuros ir noderīga informācija, tiek lēsts, ka lasītājs 30 reizes biežāk "sagremj", nevis ikdienas vienkāršus tekstus. Tieši tāpēc jautājums - kur iegūt atpakaļsaišu no infographics - padara perfektu sajūtu. Jā, tas ir taisnība, infographics var sniegt lieliskus rezultātus tiešsaistes bizness. Viss, kas jums jādodas pārliecinošāk, ir saprātīgi apvienot vērtīgus datus un vizuālo saturu - gan vizuāli pievilcīgu, gan piedāvāt interesantu un aizraujošu informāciju par pareizo tēmu pareizai mērķauditorijai.Vēl vairāk - labu un pārliecinošu infographiku kopums padara jūsu saturu par uztveri vīrusu. Tādā veidā labajai infographijai ir diezgan labs HQ atpakaļsaistes potenciāls, tajā pašā laikā uzlabojot vietnes vai emuāra progresu SEO mērogā.Tātad, kur iegūt atpakaļsaišu no infographics? Pirms es jums parādīšu šim mērķim pieejamo avotu sarakstu, sāksim ar dažām pamata definīcijām. Kādas ir ideālas infogrāfijas iespējas? Šeit ir trīs galvenie elementi, kas padara visu labu - pārsteidzošs dizains, veicināšana un izplatīšana, kā arī labi pētījumu statistika.

  1. Dizains acīmredzot ir pirmā lieta, kas vajadzīga katrai infografijai, lai sāktu darbu. Viss, kas jums ir nepieciešams, lai sasniegtu vīrusus ar infographiku, ir vizuāli pievilcīgs un piesaistīts profesionālam dizainam.
  1. Veicināšana un informācijas izplatīšana ir tikpat svarīga kā infographics kā pārsteidzošs dizains un to faktiskā vērtība, ko nodrošina labi izpētītas statistikas dati. Ņemot vērā to, ka infografisks netiek reklamēts pareizi (i. e. , ar pienācīgu plašsaziņas līdzekļu veicināšanu un, piemēram, saziņu pa e-pastu), pārējie pūles noteikti būs bezjēdzīgi.
  1. Izpētīta statistika nozīmē, ka ikvienam labajai infogrāfijai vajadzētu būt daži vērtīgi dati, piemēram, interesanti statistikas dati, retas fakti par konkrētu tēmu, izsmalcināts vizualizēts ieskats vai neierobežojoši izklājlapas vai diagrammas.

Un šeit ir, kur iegūt atpakaļsaišu no infographics - zemāk ir saraksts ar četriem visvairāk ieteicams tiešsaistes sistēmu, lai palīdzētu jums izstrādāt savu pirmo:

  • Piktochart ir viegli Lietošanas rīks, lai izveidotu HQ infographics augstas kvalitātes atpakaļsaišu. Padariet savu katru infographic iet vilnu ar vieglumu. Viss, kas jums nepieciešams, ir ieguldīt kādu laiku, lai izveidotu pārliecinošu infografiju, kas teiktu "welcome", lai dalītos. Piktochart bezmaksas plāns sniedz īsu pienācīgu dizaina risinājumu kopumu, tāpēc, ja jūs esat gatavs un gatavs vairāk strādāt pie kvalitatīvas informācijas lapas, labāk apsveriet iespēju saņemt maksas abonementu.
  • Canva ir vēl viens labs avots, kas var palīdzēt jums izmantot bezmaksas infografijas dizaina veidnes. Un viņi ir lieliski! Iegūstiet labumu no profesionāli pielāgotas infographikas, lai radītu vēl vairāk atpakaļsaišu, potenciālo klientu, akciju un sekotu.

  • Kennig Infographics ir visvieglākais infographic maker rīks jūs varat iedomāties. Ir lielisks dizains, kas izvēlas vienu no vairāk kā pieciem simtiem profesionāli izstrādātu dizaina risinājumu - tikai dažu klikšķu laikā.
  • Fiverr ir pēdējā iezīme iespēja tiem, kas meklē, kur iegūt atpakaļsaišu no infographics. Fiverr gatavojas kļūt par labāko risinājumu, ja vēlaties iegūt ārpakalpojumus no infografēšanas dizaina - sākot ar 5 dolāriem par augstas kvalitātes infogrāfiju, kas īpaši izveidots jūsu vietnei vai emuāram Source .
December 22, 2017