Back to Question Center
0

Kā iegūt atbilstošas ​​atpakaļsaišu no TOP PR vietnēm uzņēmumā Google?

1 answers:

Atgriezeniskās saites ir ļoti nozīmīgas katram interneta avotam, neatkarīgi no tā, vai tas ir vietējās uzņēmējdarbības vietne vai liela mazumtirdzniecības tiešsaistes firma. Jūs varat iegūt ārējās saites, komentējot citas tīmekļa vietnes, kas saistītas ar nišu, vai izmantot bloga izlikšanu vai rakstisku iesniegšanu sociālajai grāmatzīmei un sociālajiem tīkliem.Ir galvenie veidi, kā radīt saites. Tomēr ir daudz citu profesionālu veidu, kā izveidot saites tīmeklī.

top pr sites for backlinks

Kāpēc jums ir nepieciešams izmantot TOP PR saites atpakaļsaišu?

Lai iegūtu augstu PageRank un palielinātu vietnes klasifikāciju, jums ir jāveido savas saites TOP PR tīmekļa vietnēs. Katrs vietnes īpašnieks vēlas iegūt saites no augsta PR interneta avotiem, tāpēc visticamāk, jums būs grūtības piekļūt šīm vietnēm. Turklāt parasti šāda veida tīmekļa vietnes savās lapās ļauj izmantot tikai nefollow saites. Nofollow saites nesniegs jūsu vietnei nevienu saites saiti, neatkarīgi no tā, vai tās tiek ievietotas autoritatīvās vai surogātpasta tīmekļa vietnēs. Tieši tāpēc jums vajag dofollow saites, kas var paaugstināt jūsu vietnes klasifikāciju un veicināt meklētājprogrammu optimizācijas centienus.

Tomēr ir daudz TOP PR tīmekļa vietņu, kurās ir pieejami backlinks. Ļaujiet mums pārrunāt dažus no šiem interneta avotiem.

  • Google+

Google+ ir vadošais sociālo tīklu tīkls, kas tiek rādīts PageRank TOP ar gandrīz visaugstāko atzīmi

. Šajā platformā varat veidot gan nofollow, gan dofollow atpakaļsaišu.

Vispirms jums ir jāpiesakās savā Google+ kontā un jāpārbauda. Pārliecinieties, vai pakalpojumā Gmail ir pastkaste. Tad ejiet uz sava profila lapu un noklikšķiniet uz sadaļas "Par". Pēc tam ritiniet uz leju līdz "Saites" un noklikšķiniet uz opcijas "Rediģēt". Jūs varat pievienot savas saites šajā sadaļā, un tās automātiski kļūs par dofollow.

  • YouTube

Šī mediju platforma mūsdienās ir moderns. Katru dienu miljoniem cilvēku to atver izglītības un izklaides nolūkos. Tieši tāpēc ir pietiekami prātīgi izmantot šo PR9 tīmekļa avotu jūsu labā. Šeit jūs varat arī izveidot gan dofollow, gan nefollow saites.

Tā kā YouTube ir mediju platforma ar ierobežotu teksta informāciju, varat pievienot savu emuāru vai vietnes atpakaļsaišu sadaļā "Par" vai "Apraksts". Šīs saites tiek uzskatītas par nofollow, tādēļ neradiet tiešu saikni ar sulu jūsu vietnei. Tomēr, ja jūs ievietojat savu saiti uz sadaļu "Saistītā vietne", tad jums ir visas iespējas iegūt kvalitātes dofollow atpakaļsaišu.

top sites for backlinks

Tā kā ir daudz video emuāru autoru, kuri regulāri ievieto savus videoklipus vietnē YouTube, jūs varat izveidot darījumu attiecības ar viņiem. Viss, kas jums nepieciešams, ir atrast blogger, kurš izveido videoklipus vai tēmu, kas saistīta ar jums, un lūgt viņu sadarboties. Visticamāk, jūs saņemsiet pozitīvu atbildi, jo lielākā daļa emuāru autoru meklē finansiālu atbalstu.

Lai saņemtu dublikātu atpakaļsaišu pakalpojumā YouTube, jums jāpārbauda jūsu konts, izmantojot saiti, un jāiesniedz vietne Google tīmekļa pārziņiem.Tad jums ir jāpiesakās savā YouTube kontā un jāizvēlas funkcija "Kanāla iestatīšana" un visbeidzot noklikšķiniet uz "Skatīt papildu funkcijas". "Saskaņā ar uzlaboto sadaļu jūs varēsit pievienot vietni sadaļai" Saistīta vietne " Source .

December 22, 2017