Back to Question Center
0

Vai man vajadzētu sākt saišu izveidi ar direktorijām, lai iesniegtu vietnes atpakaļsaišu vietni, pirms kaut kas cits?

1 answers:

Mūsdienās galvenie meklētājprogrammu optimizēšanas faktori ārpus lapas ir kļuvuši daudz sarežģītāki nekā citi vietnes SEO veidi. Faktiski kvalitātes saišu izveide (ieskaitot darbības, kas vajadzīgas, lai iesniegtu vietnes atpakaļsaišu iesniegšanu) ir tieši saistītas ar ārpus lapu SEO, kas ir būtiska visa mīkla par meklētājprogrammu klasifikāciju pēc svara. Tas nozīmē, ka ikvienai vietnei vai emuāram ir jābūt spēcīgam atpakaļsaistes profilam, kas veicina vispārējo izaugsmi attiecībā uz augsta līmeņa iestādes izveidi, kā arī galveno mērķi dominēt Google SERPs. Protams, lauvas saišu veidošanas stratēģiju daļa parasti prasa daudz laika, un dažreiz var būt pat nepieciešama neliela naudas ieguldīšana. Tomēr, ja ir izveidots cieša saiknes profils, tas ir vērts jebkurā gadījumā, kas vienmēr atmaksāsies, jo īpaši no ilgtermiņa perspektīvas viedokļa.

Quick Link Jūsu Link Building

Kā es jau teicu, kvalitātes saites profila veidošana ir viena no jūsu galvenajām prioritātēm. Protams, ja jūs nolēmāt iesniegt vietnes atpakaļsaišu vietni vai pat jau ir viss, kas tur atrodas, labs jums! Bet tas nebūtu pietiekami, lai izbaudītu jauku kickstart jūsu vietnes aizmugures profila profilam. Vai esat mēģinājuši gan nozares, gan vietējo uzņēmumu katalogus iesniegt vietnes atpakaļsaišu vietnes? Un ja jūs joprojām vilcināsit, kādas pieejas vispirms izmēģināt - šeit viņi ir. Zemāk es esmu gatavojas uzskaitīt top link ēkas taktiku, kas var nekavējoties sniegt jums dažus izmērāmus rezultātus SEO.

Vietējo uzņēmumu katalogi

Nav nepieciešams teikt, ka, izmantojot vietējos direktorijus, lai iesniegtu vietnes atpakaļlinks, iespējams, ir labākais veids, kā sākt veidot atpakaļsaišu. Ja jūs strādājat ar šiem pamatiem no paša sākuma jūsu tīmekļa vietnes vai emuāra pēcuzstādīšanas perioda laikā, jūs jau esat pārvietojies uz pareizā ceļa. Nevilcinieties maksāt kādu laiku un pūles, lai pārliecinātos, ka esat uzskaitīti visos lielākajos vietējos katalogos. Iekļaujiet visu nepieciešamo informāciju, piemēram, uzņēmuma atrašanās vietu, darba laiku, kontaktinformāciju utt. Tādā veidā jūs ne tikai iegūsiet vērtīgu aizmugurējo saiti, bet arī uzlabosiet vietējo meklētāju redzamību tiešsaistē, kā arī veicat kopējo uzņēmējdarbības veiktspēju mērogā.

Rūpniecības specifiski direktorāti

Apskatīsimies - šāda veida uzņēmumu katalogi var šķist nespēks, it īpaši, salīdzinot ar vispārējiem uzņēmumu sarakstiem. Tomēr rūpniecības katalogiem nekad nevajadzētu aizmirst, jo tie joprojām ir lielisks veids, kā pastiprināt saišu veidošanas potenciālu, tiklīdz jūsu vietne vai emuārs tiek rādīti. Tomēr ņemiet vērā, ka iesniegšana šajos katalogos prasīs mazliet vairāk laika, bet nebaidieties. Visbiežāk šādiem ierakstiem jums būs jāaizpilda reģistrācijas procedūra, pirms jūs beidzot iesniedzat vietnes atpakaļsaišu vietni, taču jūsu paredzamie ieguvumi ir vērti katram no tiem, kas tiek tērēti tur, noteikti.

Apakšējā rinda

Meklējot saites veidošanas iespējas ar tīmekļa katalogiem, ņemiet vērā, ka jums ir jābūt visai sava uzņēmuma informācijai, kas ir labi konsolidēta un pilnībā atbilstu katram uzņēmējdarbības datiem, kas uzskaitīti citur Tīmeklis. Pretējā gadījumā jūs varat saskarties ar noteiktām problēmām no galveno meklētājprogrammu puses, kā arī pareizi indeksēt. Beidzot, strādājiet pastāvīgi un pārliecinieties, ka jums ir dubultā pārbaude, vai esat labā un pilnīgi atbilstošā vietā, pirms pabeidzat katru iesniegšanas procedūru, lai saņemtu šīs pelnītās atpakaļsaišu apmaiņā Source .

December 22, 2017