Back to Question Center
0

Kā es varu izveidot saites uz manu vietni, piemēram, automātisko atpakaļslēgu ģeneratoru?

1 answers:

Mūsdienās ikviens zina kvalitātes saites profila nozīmi katrā tīmekļa vietnes rangu attīstībā. Un nav jāteic, ka kvalitāte vienmēr pārspēj daudzumu šeit - aizmirst tos vecos laikus, kad liels atpakaļskaitīšanas skaits bija galvenie faktori, nevis to faktiskā kvalitāte. Turpmāk es jums pastāstīšu par visefektīvākajiem trim kvalitātes saites veidiem, vai arī es uzdrošinos teikt - tāpat kā automātisku atzvanīšanas ģeneratoru un bez kompromisiem. Tātad, redzēsim, kā jūs varat iegūt kvalitātes atpakaļsaišu, vai arī mēs varam teikt, ka jūs varat teikt, ka esat automātiski izveidojis dublēšanas ģeneratoru, mēģinot veikt saišu apmaiņu, kā arī izveidojot viesu emuāru ziņojumus, lai iegūtu organisko saiti ar augstu PR (lapas rangs) un DA (domēna autoritāte ) saņēma pretī.

automatic backlink generator

Link Exchange

Šī vecā saites apmaiņas metode (citādi, saites riteņi) tiek plaši izmantota, lai izveidotu lielu skaitu kvalitātes atpakaļsaišu. Saites apmaiņa ir pazīstama arī pēc iespējamā kvantitatīvā automātiskā backlink ģeneratora. Parasti šī metode ļauj iegūt daudz saites, piemēram, starp jūsu vietni un citām vietnēm (i. e. , emuāru lapas, ko apstrādā jūsu kolēģi Emuāru autori vai, iespējams, citas tīmekļa vietnes, kas vēlas un ir gatavas piedalīties šajā abpusēji izdevīgā shēmā).

Protams, dodoties uz saišu apmaiņu, ir daudz priekšrocību, izņemot potenciālo risku, ka meklētājprogrammas var iegūt rangu soda naudu - abām darījuma pusēm. Es domāju, ka jebkurā gadījumā jums vajadzētu būt drosmīgam vismaz izmēģināt to vienu reizi - tikai tāpēc, ka tas ir pareizais veids, kā cilvēki gūst savstarpējas priekšrocības. Tātad, galveno uzmanību pievēršot saviem daudzsološajiem ieguvumiem, nevis iespējamiem zaudējumiem, kas saistīti ar saišu apmaiņu, jums arī ieteicams ievērot piesardzību. Es domāju, ka, izveidojot atsevišķu emuāru vai tīmekļa vietni, lai pirmo reizi pārbaudītu šo shēmu, būtu pilnīgi labi izveidots lēmums izprast spēles praktiskos noteikumus iepriekš, neiegādājot tūlītēju sodu.

get backlinks

Viesu emuāra ziņas

Link apmaiņa var šķist diezgan bīstama lieta, pat mēģināt to vienu reizi, vai ne? Tad jūs varētu arī apsvērt cits kvalitātes saites veidošanas veids - rakstot viesu emuāra ziņas. Kad tas ir izdarīts pareizi, viesmīlības emuārings arī var kļūt par saprātīgu iespēju, kas ļauj jums rīkoties kā automātisks atpakaļsaišu ģenerators pats. Izbaudiet reālo viesa amatu spēku - nesavaldējiet savu laiku, rakstot pilnīgi atbilstošu augstas kvalitātes saturu. Tiklīdz jums ir iepriekšēja vienošanās, kuru publicēs populārajā emuārā vai kādā citā trešās puses tiešsaistes avotā ar pietiekamu lapu un domēna autoritāti, ir pienācis laiks ieguldīt laiku un pūles rakstveidā.

Kad jūsu raksts vai viesa ziņa ir gatava, viss, kas jums nepieciešams, ir iesniegt to, lai saņemtu dabisku organisko atgriezenisko saiti. Starp citu, lielāko meklētājprogrammu (piemēram, Google pati) atļauju šī metode droši vien ir drošākā. Tātad, jums vajadzētu mēģināt nopelnīt kvalitātes atpakaļsaišu ar viesa ziņām anyway. Galu galā, tiek plaši izmantots, lai sūknētu mērķtiecīgāku datplūsmu tieši vietnei, šī metode ir labi pazīstama gan iesācējiem, gan profesionāļiem Source .

December 22, 2017