Back to Question Center
0

Vai varat man palīdzēt iegūt SEO priekšrocības atpakaļsaišu izskaidro?

1 answers:

Pirms jebkas cits, pieņemsim apskatīt galveno vārdnīcu par atpakaļsaišu SEO. Jums vajadzētu uzzināt šos parastos apzīmējumus par pašām tīmekļa saitēm un saišu veidošanas procesu mērogā. Apskatīsim pamatjēdzienus par atpakaļsaitiem, kas izskaidroti ar galvenajām definīcijām.

Izskaidrojums par pamatzināšanām

Link sula

Link sula - apzīmē vispārēju aplēsi, nevis noteiktu mērījumu. Saikne ar sulu ir iespējama "jauda", "vērtība" un "iestāde" no saites, kas nodota no vienas tīmekļa lapas uz otru. Šis termins tiek izmantots, lai norādītu uz kvalitātes atpakaļsaišu ar DoFollow atribūtu, kas ievietota HTML kodā. Šādas atpakaļsaišu parasti ir paredzēts, lai nodotu vai izplatītu vienu no vissvarīgākajām tīmekļa saites metrikām, kas pazīstamas kā PageRank rādītājs.

Atpakaļsaišu ar DoFollow

DoFollow saites - ir vienīgais veids, kā izmantot atpakaļsaišu SEO mērķiem. Vienkārši sakot, spēcīga atpakaļsaišu jauda ar DoFollow vērš galvenokārt par to spēju nodot Link Sulas. Šīs saites tiek izmantotas indeksēšanas nolūkos. Es domāju, ka tie palīdz pārlūkot robotprogrammatūras, kas pārlūko jūsu vietni vai emuāru dažādās sadaļās un lapās.Tajā pašā laikā atpakaļsaiti ar DoFollow piedāvā ārēju ceļu, kas vērsts uz galamērķa lapu citur tīmeklī. Tas nozīmē, ka katram tiešajam lietotājam ir atļauts "sekot" šāda savienotā ceļa ceļu.

Atpakaļsaišu ar NoFollow

NoFollow atpakaļsaiņām var izskaidrot cita veida saites, tomēr ar gandrīz nulles svaru un ietekmi SEO. Iegults ar tagu NoFollow, šīs saites nevar pāriet saišu sula. Tādējādi viņiem nav tiešas ietekmes uz lapu ranking pozīciju. Piemēram, NoFollow saites var izmantot, ja nepieciešams iestatīt ārēju savienojumu ar neuzticamu vietni vai emuāru. Tomēr tie joprojām ir noderīgi, lai labāk indeksētu un varētu palīdzēt jums veidot daudzveidīgu dažādu saikņu portfeli ar nevienlīdzīgu varu un mērķi. Īpaši daudzveidība ir jūsu saišu profila visvairāk labvēlīgais īpašums. Es domāju, ka šis signāls ir pietiekami kritisks, lai Google varētu ņemt vērā rangu pozīciju piešķiršanu.

Zemas kvalitātes atpakaļsaišu

Šo atpakaļsaišu kategoriju var izskaidrot kā zemas kvalitātes savienojumus, kas parasti tiek radīti izmisuma mēģinājumā paaugstināt pašreizējās meklēšanas rangu pozīcijas par katru cenu. Es domāju, ka derības par surogātpasta, neatbilstošiem vai pat nelegāliem galamērķiem, šīs saites, visticamāk, kaitēs jūsu kopējiem SEO centieniem, nevis nodrošinās reālus uzlabojumus. Tāpēc jums ir jābrīdina un jānovērš zemas kvalitātes saites, kas parasti rodas lielos apjomos no saites riteņiem (saišu apmaiņas), PBN (privāti emuāru tīkli) vai negodīgi pakalpojumu sniedzēji, kas piedāvā šķietami dabiskas maksas saites pārdošanai.

Iekšējās saites

Šāda veida saites veidošana tiek izmantota, lai izveidotu stabilu pamatu tīmekļa arhitektūrai, tādējādi veicinot labāku un lietotājam draudzīgāku pārlūkošanas pieredzi.Iekšējās saites nodrošina pāreju tajā pašā domēnā - vienkārši atvieglojot pārvietošanu pa dažādām sadaļām un saistītām lappusēm tīmekļa vietnē vai emuāros. Tomēr ņemiet vērā, ka laba loģiskā struktūra joprojām ir diezgan izmērāms signāls, kas ilgtermiņā var veicināt potenciāli augstāku meklēšanas pozīciju pozicionēšanu, vismaz netieši Source .

December 22, 2017