Back to Question Center
0

Kā pareizi izveidot dofollow atpakaļsaišu?

1 answers:

Atpakaļsaišu izmantošana ir būtiska visiem tiešsaistes uzņēmumiem. Webmasters ir diezgan ieinteresētas, lai saņemtu atpakaļsaišu savām tīmekļa lapām, jo ​​tas var veicināt SEO centienus un paaugstināt vietnes rangu. Ņemot vērā pēdējos Google rangu atjauninājumus, vietņu īpašnieki baidās izveidot zemas kvalitātes atpakaļsaišu, jo tas var izraisīt klasifikāciju kritumu un citas Google sankcijas sekvences. Tieši tāpēc visi tīmekļa pārziņi meklē augstu PR interneta avotus, lai izveidotu atpakaļsaišu uz tiem. Šādu autoritatīvu tīmekļa avotu skaits ir ierobežots, un no tiem ir grūti iegūt saites veidošanas iespējas. Tomēr, ja jūsu uzņēmumam nav iespējams veidot darījumu attiecības ar augstām PR tīmekļa vietnēm, tas nav iemesls iesaistīties surogātpasta saišu veidošanas metodēs. Tā vietā jums vajadzētu meklēt citus grūtākus veidus, kā veikt augstu PR atgriezenisko saiti. Šajā rakstā mēs apspriedīsim, kā iegūt atpakaļsaišu no PR10 vietnes Wikipedia.


Gadu gaitā Wikipedia ir kļuvusi par lielu problēmu vairumam tirgotāju, jo gandrīz neiespējami pārcelt šo avotu Google. Tomēr šis mūžīgais konkurents var dot labumu jūsu biznesam, izmantojot kvalitatīvas ienākošās saites. Wikipedia var izmantot satura tirgotāji, lai palīdzētu ar meklētājprogrammu optimizāciju un piedalītos pasaules lielākā izglītības avota misijā.

Cilvēki bieži nepareizi saprot atpakaļsaišu lomu Vikipēdijā. Lielākā daļa no viņiem uzskata, ka ir pietiekami pievienot savu saiti uz sadaļu "ārējās saites", ja saturs ir saistīts ar viņu vietņu industriju. Tomēr patiesībā tas nedod nekādu efektu. Ja jums ir gudra pieeja, lai pievienotu savas atpakaļsaišu Wikipedia, tas dos jums daudz pozitīvu rezultātu. Gluži pretēji, tas var izraisīt daudzus jautājumus, tostarp iekļaut jūsu pievienoto domēnu kā surogātpastu un aizliegt Wikipedia.

Šajā rakstā es dalīšos ar jums daži paraugprakses piemēri Wikipedia atpakaļsaišu veidā. Tātad, ja tas tiks izdarīts pareizi, tas joprojām var būt lielisks ieguvums jūsu vietnes meklētājprogrammu optimizācijai.

Kā pagājušajā desmitgadē ir mainījušās atpakaļsaišu Wikipedia?

Vikipēdija tika uzsākta 2001. gadā kā lielākais izglītības avots pasaulē. Tajā laikā atpakaļsaišu iegāde un citas surogātpasta saišu veidošanas metodes nebija tik populāras. Tāpēc ikvienam bija atļauts veidot dublikātu atpakaļsaišu Wikipēdijā. Tomēr, pateicoties Google lielajai vērtībai par Wikipedia un tās atpakaļsaiņām, tīmekļa pārziņiem bija ātra pieeja SEO efektiem. Kopš tā laika Wikipedia savā lapā ir mainījusi attieksmi pret to, ka tiek izveidotas dofollow atpakaļsaišu. Lai novērstu masveida surogātpasta uzbrukumus un Google vadlīniju pārkāpumu, Wikipedia ļauj ievietot tikai nofollow saites, kas nepārnes nevienu saiti sulu. Turklāt Vikipēdija izveido atgriezenisko saiti ar mērķi bloķēt domēnus, kurus viņi uzskata par surogātpastu.

Lai gan nofollow atpakaļsaišu ietekme uz SEO ir mazāka nekā dofollow tiem, Wikipedia atpakaļsaišu joprojām ir daži no visvairāk pieprasīti digitālajā tirgū. To var izskaidrot ar augstu PageRank no šī avota un Google pareizu attieksmi pret saitēm no šī avota Source .

December 22, 2017