Back to Question Center
0

Kādi ir veidi, kā iegūt bezmaksas, bet efektīvas dofollow atpakaļsaišu?

1 answers:

Lai iegūtu dofollow atpakaļsaišu ir ļoti nozīmīgs termiņā meklētājprogrammu optimizācija. Tie kalpo, lai paaugstinātu jūsu interneta avota jaudu meklēšanas rezultātos. Ikviens zina, ka Google dod lielāku vērtību, veicot atpakaļsaiņošanas darbības, pārsūtot caur tiem datplūsmu uz tīmekļa lapām.

Digitālajā tirgū ir daudz jaunu cilvēku, kuri meklē vienkāršus veidus, kā izveidot ienākošās saites uz viņu vietnēm. Tomēr, tālu no visām šīm saiknēm, būvniecības metodes atbilst Google vērtēšanas vadlīnijām. Rezultātā nepieredzējuši tīmekļa pārziņi vai nu saņem jebkādus rezultātus saistībā ar datplūsmu un klasifikāciju, vai saņem sankcijas no meklētājprogrammām.

Šajā rakstā es vēlētos dalīties ar jums ar dažām noderīgām un uzticamām metodēm, lai iegūtu dofollow atpakaļsaišu un paaugstinātu savas pozīcijas meklēšanas rezultātu lapā.Cerams, ka šie saites veidošanas paņēmieni palīdzēs jums iegūt lielāku datplūsmu no meklētājprogrammām.

Vispirms apspriežam, kā mēs varam atšķirt dofollow un nofollow atpakaļsaišu.

Kā pārbaudīt, kāda veida atpakaļsaišu jums ir?

Ir būtiski zināt atšķirību starp šiem ārzemju saites veidiem, jo ​​tiem ir atšķirīga vērtība vietnes meklētājprogrammu optimizācijai.

Dofollow saites ir saites, kurām savā struktūrā ir atzīme "do" ("do"), un pārsūtīt saites solu no viena interneta avota uz otru. Šādā veidā no augstiem PR portāliem izveidotās atpakaļsaišu saites rada vērtīgus signālus saistītajam avotam, parādot uzņēmumam Google šī avota autoritāti un tā vērtību lietotājiem.

Lai pārbaudītu, vai jums ir dofollow atpakaļsaišu vai ne, jums vienkārši ir jānoklikšķina uz tā un atlasiet inspekcijas elementu. Piemēram, dofollow saites HTML kods izskatās kā Google un nofollow Google.

Dofollow atpakaļsaišu ir izdevīgāk saites veidošanas laikā, jo tie palīdz jūsu vietnei rast augstus meklēšanas rezultātus un palīdz uzlabot jūsu domēna autoritāti, lapas autoritāti un PageRank. Turklāt viņi saka meklētājprogrammām par jūsu satura augstu kvalitāti un atbilstību.

  • Lietot Commentluv

Commentluv ir populārs WordPress spraudnis, kas kalpo, lai jūsu saites dofollow komentārus Commentluv Enabled Blogs. Jūs varat atrast šādus emuārus manuāli, izmantojot īpašas frāzes Google (piemēram, "tehnoloģiju komentāru emuārus", "veselīgu komentāru emuārus", "" jūsu vēlamo atslēgvārdu šeit, komentējot blogus "un tā tālāk.

  • Viesu norīkošana

Jūs varat veidot atbilstošus dofollow atpakaļsaiņus, izmantojot emuāra ziņas. Vispirms jums jāatrod, kas saistīts ar nozares nozares emuāriem vai forumiem, kuri atļauj viesa norīkošanu. Pēc tam jums ir jāsazinās ar emuāra īpašnieku un jāuzdod viņam par satura publicēšanu ar dofollow saiti. Iesniedziet savu viesu pastu un savā ziņā varat saistīt dažus no saviem jaunajiem rakstiem. Lai atrastu kvalitatīvus viesu emuārus savā nišā, varat veikt Google pētījumu vai izmantot MyBlogGuest meklēšanas platformu Source .

December 22, 2017