Back to Question Center
0

Kā augstie atpakaļsaišu veidi var jums palīdzēt padarīt jūsu saturu redzamus jūsu potenciālajiem klientiem?

1 answers:

Link ēka ir lieliska iespēja satura rangu. Lai izveidotu kvalitatīvas ienākošās saites, ir galvenais, ja runa ir par vietnes redzamības uzlabošanu. Link ēka bija, ir un būs galvenais Google vērtēšanas faktors. Tāpēc mūsu raksts tiks veltīts efektīvām augsta līmeņa atpakaļsaišu iegūšanas metodēm.

Saites veidošana ir tā, kur jūs izveidojat saites uz citiem tīmekļa avotiem, kas noved atpakaļ pie jums. Saites ēkā jūs varat arī izveidot ienākošās saites savā vietnē, kas norāda uz dažādiem ārējiem domēniem. Radot daudz šāda veida atpakaļsaišu, jūs varēsit izveidot tīklu. Ja lielākā daļa ārējo saišu, kas norāda uz jūsu vietni, nāk no augstiem autoritatīviem domēniem, jūsu vietne palielināsies un meklēšanas rezultātos paaugstinās augstāk.

Ir daudzas dažādas ienākošo saišu iegūšanas metodes. Daudzas no šīm metodēm ir apslāpušas un jūsu vietni var aizliegt. Tieši tāpēc jums ir jāpievērš uzmanība baltajam cepurim SEO metodēm, lai veiktu saišu izveidi.

Kā ran saturu Google?

Visnopietnākais brīdis, ar kuru nākas saskarties, ir vietnes autoritātes un zīmola izpratnes paaugstināšana. Tas nav tik grūti, kā jūs domājat. Jums ir nepieciešams izveidot garus rakstus, kas aptver tēmas, kas attiecas uz jūsu auditoriju. Piemēram, uz pētījumiem balstīta kvalitāte, padziļināti satura materiāli, kas pilnībā atbild uz jūsu potenciālo klientu jautājumiem.

Turklāt jums ir jāizveido augstas kvalitātes, atbilstošas ​​atpakaļsaišu uz šo saturu. Organiskās iegūšanas saites ir svarīgas satiksmes radīšanai. Ir gandrīz neiespējami rangēt saturu bez saitēm uz to.

Kā iegūt augsta ranga atpakaļsaišu?

Jūsu atpakaļsaišu ir jābūt pareizi strukturētām, jo ​​optimizācijas procesā jūsu vietne var negatīvi ietekmēt.

Parastā kļūda, ko tīmekļa pārziņi veic saites ēkā, pārspīlē precīzās atbilstības enkura tekstu. Jums jācenšas izmantot dažādus atslēgvārdus enkuriem, lai meklētājprogrammās parādītu jūsu zīmola daudzveidību. Turklāt jums ir jāizvairās no precīzas atbilstības vai komerciālajiem enkuriem.

Cita veida atpakaļsaišu, kas jums jāpievērš īpaša uzmanība, ir satura saites. Viņi nāk no niša saistītus emuārus un viesu ziņas. Svarīgi, lai, veidojot satura saites, tiktu izmantoti dabiski, mērķtiecīgi un zemi konkurences meklēšanas vienumi ar garu asu variantiem.

Satura līmeņa uzlabošana var būt laikietilpīgs process. Tomēr pēc tam, kad esat izveidojis ievērojamu pamatu, varat sākt veidot kvalitatīvas, jaudīgas atpakaļsaišu ar precīzas atbilstības enkuriem. Kā es teicu iepriekš, jums ir jāizvairās no atkārtot enkura tekstu, jo meklēšanas robots var to piesaistīt kā mēstules.

Ir daudz soļu, kas jums jāievēro, lai izveidotu augstas kvalitātes atpakaļsaišu tīklu. Šie pasākumi ietver atpakaļsaišu pieprasīšanu; veidot pozitīvas attiecības ar nišu saistītajiem emuāru autori un tīmekļa pārziņiem; post atsauksmes ar ārējām saitēm; izveidojiet savu emuāru un padariet to slavenu; dalīties ar jūsu kontaktu populārās sociālo mediju platformās Source .

December 22, 2017