Back to Question Center
0

Vai varat man parādīt, kā Google klasifikāciju korelē ar manu atpakaļsaišu datubāzi?

1 answers:

Pēdējo desmit gadu laikā lielākā daļa vietņu īpašnieku un tīmekļa pārziņu ir radījuši milzīgu surogātpasta un sarežģītu atpakaļsaišu masu - viss, lai iegūtu augstākas pozīcijas Google izlaidumos. Rezultātā pirms apmēram pieciem gadiem lielākā meklētājprogramma sniedza pirmo Penguin algoritmu atjauninājumu - sākt sodīt un de-indeksēt vairākus PBN (privātos emuāru tīklus), automatizētas saišu ģenerēšanas saimniecības, saites riteņus (apmaiņas), kā arī palielināt sarkans karogs ar viesmīlīgu blogošanu saites veidošanas nolūkos. Tāpēc pat neliela novirze no Google galvenajām vadlīnijām par neatbilstošām, surogātpasta vai manipulatīvām atpakaļsaišu tagad var izmest jūsu vietni vai emuāru soda cietumā.

Google paziņo par labām saitēm no sliktiem

Pirmā lieta, kas parāda stingru korelāciju starp jūsu atpakaļsaišu datubāzi un reālo pozīciju Google, ir tas, ka Mūsdienu interneta pasaule ir burtiski satverta ar saitēm. Myriads no tiem ir izveidoti tiešsaistes roboti. Daži no tiem ir paredzēti lielapjoma pārdošanai vai paredzēti individuāli pielāgotiem apmaiņas darījumiem. Tajā pašā laikā dažas saites var tikt pilnīgi pielāgotas, lai tās izskatās pēc iespējas dabīgākas, pārējās ir vecās skolas redaktora saites. Tātad galvenais Google uzdevums ir pārbaudīt katras tīmekļa vietnes vai emuāra atpakaļsaišu datu bāzi - lai saprastu, kas spēlē godīgu spēli un patiesībā ir pelnījis,.

Atpakaļsaišu datu bāze un reālās darbības

Patiesībā, kad lielākajām meklētājprogrammām, piemēram, Google pati redz saiti, kas parāda ceļu uz jūsu vietni vai emuāru, jums ir tikai trīs faktiskās opcijas katrai atpakaļsaistei ir. Es domāju, ka to var atzīt par derīgu un vērts padomāt par Google galveno meklēšanas algoritmu. Vienlaikus viss var palikt nemainīgs - un dažas saites var atzīt par pilnīgi spēkā neesošām - bez jebkādas ietekmes no SEO viedokļa. Galu galā arī jūsu vietne vai emuārs, iespējams, tiktu sodīts, ņemot vērā, ka ir aizdomas, ka daļa jūsu saišu datu bāzē (vai tikai vienā atsevišķā saiknē) ir manipulatīva vai mākslīga.

Cold Fakti par klasifikāciju un atpakaļsaišu datu bāzi

Tātad pastāv zināmas attiecības starp faktisko pozīciju SERPs un katras vietnes atpakaļsaišu datu bāzē. Bet cik tas var būt cieši? Šeit ir saraksts ar aizzīmes punktiem, lai parādītu, kuras ārējās saites var darīt ar jūsu klasifikāciju mērogā.

  • augstākās pozīcijas SERPs korelē ar saišu avotu skaitu vidēji apmēram 30;
  • šī korelācijas aplēse var likties vēl iespaidīgāka, ņemot vērā, ka arī mazākās korelācijas nav pārsteidzošas - ņemot vērā to, ka Google var paļauties uz apmēram 200 rangu signāliem;
  • vairāk nekā 99% no visām tīmekļa vietnēm un emuāriem, kas pārskatīti nesenajā gadījumu izpētē, izrādījās, ka tiem ir vismaz viena ārējā saite ārzemēs;
  • apmēram 22% no atsevišķām lapām atradās labi, bez vispārējām atgriezeniskām saitēm;
  • , kam ir vairāk saišu, var saistīt ar augstāku pozīciju pozīcijā, bet likmes par to skaitu, nevis kvalitāti, ne vienmēr nozīmē, ka jūsu vietne tiks parādīta meklēšanas augšā Source .
December 22, 2017