Back to Question Center
0

Vai varat man parādīt jebkādu praktisku veidu, kā izveidot atpakaļsaišu ar EDU vietnēm?

1 answers:

Nav nepieciešams apgalvot, ka pat viena EDU vietnes saite varētu būt vērtīgāka jūsu vietnei vai emuāram, nevis parastajam portālam ar augstu PageRank rādītāju. Diemžēl kļūst saistīta ar izglītības avotiem nav tik vienkārši, kā jūs domājat. Bet man ir vairākas darba metodes, lai pabeigtu uzdevumu - veidojot kvalitatīvu izglītības saturu, lai iegūtu šo pelnīto atpakaļsaišu no dot EDU domēna. Turpmāk es esmu gatavojas pārskatīt šo shēmu soli pa solim.

Kvalitatīva izglītojoša satura izstrāde

  1. Jūs varat iegūt atgriezenisko saiti no EDU tīmekļa vietnes - attīstīt labas attiecības, piemēram, ar universitātēm vai koledžām, lai piedāvājam viņiem kādu skaņas saturu. Tomēr ņemiet vērā, ka tas būs laikietilpīgs uzdevums, kas jums jādara pašam. Tāpēc, pirms kaut kas cits, jums būs jādomā par to, ja jūs pats spēsit uzrakstīt augstas kvalitātes mācību saturu vai uzticēsiet profesionāliem rakstniekiem - vai nu ārpakalpojumu sniegšanu kvalificētiem ārštata darbiniekiem vai arī, lai pieņemtu darbā pilnīgi kvalificētu satura tirgotāju.
  1. Protams, ir daži citi izvēles veidi, kas varētu aizņemt mazliet mazāku laiku. Tomēr lielāko daļu no tiem var viegli interpretēt kā surogātpastu, ja tas netiek izdarīts pareizi. Tātad, es uzskatu, ka labāk mēģināt nopelnīt no EDU tīmekļa vietnes aizmugurējo saiti ar kvalitatīvu saturu.
  1. Iestatiet savu uzmanību, lai izveidotu augstas kvalitātes un unikālu rakstu, kas būtu diezgan pievilcīgs mērķauditorijai - šoreiz jūs visticamāk nodarbosies ar koledžas studentiem, pasniedzējiem vai personālu atbildīgie locekļi. To darot, atcerieties, ka jums vajadzētu nodrošināt speciālistu saturu, ko faktiski var izmantot izglītības mērķiem - tas prasīs jums padziļinātu pētījumu vai vismaz vērtīgu dzīves iemaņu kopumu.

Ir pienācis laiks pievērsties biznesam un sākt izklaidi. Pastāv vairāki praktiski veidi, kā attīstīt labas attiecības ar pareizajiem cilvēkiem. Lūk, kā jūs varat piesaistīt viņus, lai ievietotu savu ekspertu saturu un saiti uz jūsu vietni vai emuāru:

Izveidot projektu

Vispirms es iesaku apsvērt izstrādāt abpusēji izdevīgu projektu, sadarbībā ar augstskolu vai koledžu profesoriem. Viss, kas jums šeit nepieciešams, ir tikai noskaidrot, kādas tēmas būtu top aktuālas intereses un liela vērtība tiem visiem - gan pedagogiem, gan vietējiem studs. Tādējādi, iepriekš viss ir vienojies - jūs varat brīvi sākt rakstīt mācību saturu, kas jāpublicē savā klasē, kas apstiprināts šim nolūkam.

Labdarības partnerība

Pēc tam mēģiniet izveidot labdarības partnerību - nopietni, daudzi koledžas vienmēr vēlas un gatavi ievietot savus sponsorus. Viss, kas jums šeit nepieciešams, ir piedāvāt abpusēji izdevīgu vienošanos - pārliecinieties, ka jūsu saturs pievēršas pareizajam jautājumam, piemēram, pašai jūsu pašreizējai partnerībai vai jebkurai citai koledžas diskusijai, kurai nepieciešama plaša sabiedrības uzmanība.

Universitātes emuāru kopiena

Jūs varētu arī sazināties ar top universitāšu emuāru autori - un vienkārši ieteikt piedāvāt viesu emuāra ziņas savās mācību lapās, lai iegūtu atpakaļatbalsu no dot EDU domēna. Vienkārši domājiet, kā jūs varat padarīt viņu ar prieku, lai ievietotu savu saturu - apsveriet iespēju aplūkot profesionālās zināšanas, padomus par darba meklēšanu, pēcdiploma kontaktus vai veiksmes stāstus utt.

Secinājums

Turpiniet sekot līdzi ikvienai nesenai atpakaļsaitei EDU vietnēs, tiklīdz tā ir pieejama tiešsaistē. Tajā pašā laikā es iesaku "pingvējot" katras jaunizveidotās saites avotu, izmantojot pingmyurl. com vai kādu citu līdzīgu tiešsaistes rīku. To darot, jūs zvanīsit meklēšanas pārmeklēšanas robotiem, lai padarītu jūsu jaunās atpakaļsaišu ātrākus, tādējādi pieprasot noteikti ātrāku rangu Source .

December 22, 2017