Back to Question Center
0

Vai es varu vienkāršot procesu, lai izveidotu atpakaļsaišu, izmantojot backlink skriptu?

1 answers:

Vai esat kādreiz brīnījies, kā iegūt jaunas kvalitātes atpakaļsaišu no attēliem? Tā ir saiknes veidošanas metode, no kuras daudzi tīmekļa pārziņi nezina vai vienkārši nezina par tās iespējām. Tomēr realitātē vienotu tiešsaistes attēlu var būt vērts tūkstoš saites. Īpašu uzmanību pievēršot teksta saišu izveidei, var izlaist vienu no ietekmīgākajām saites veidošanas stratēģijām - attēlu saites veidošanu. Jūs varat nodot daudz noderīgas informācijas, izmantojot vizuālo saturu, piemēram, infographics, video, fotoattēlus un tā tālāk.

Ļaujiet mums tuvāk apskatīt dažas saites veidošanas metodes, kas palīdzēs jums izveidot saites no attēliem.

Kā izveidot attēlus, kas piesaista trafiku un atpakaļsaišu?

Vispirms es gribētu teikt par vizuālo līdzekļu nozīmi. Vizuālajiem aktīviem ir lielāka jauda nekā tikai vārdiem ar attēliem. Ja tie ir pareizi pabeigti, tie nodrošina radošumu, skaidrību vai jaunu izpratni par iecienīto tēmu.

Lai piesaistītu datplūsmu uz jūsu tīmekļa avotu, jums ir nepieciešams radīt pārliecinošus vizuālus līdzekļus, izmantojot lētākos saukļus. Lietotāji parasti dalās ar asprātīgiem paziņojumiem, jokiem un memēmiem. Tomēr, ja jūs neesat dizainers, tas var būt nedaudz problemātisks, lai jūs kopā sakārtotu visas lietas. Tomēr vienmēr ir izeja. Jūs varat izmantot tādus lētus pakalpojumus kā Fiverr, lai izveidotu vienkāršu attēlu. Turklāt jūs varat atrast dažādus koncertus. Viņi vienosies radīt vieglu vienkāršu komiksu jūsu satura gabalā par saprātīgu cenu īsā laikā. Tomēr, ja jums ir nepieciešams kaut kas sarežģītāks, tas prasa profesionālu pieeju, tad jums ir nepieciešams pieņemt darbā dizainu.

Ir grūti pateikt, vai šis attēls piesaistīs daudz satiksmes uz jūsu saturu vai nē, bet tas noteikti palīdzēs saprast izstrādes ideju.

Kā darbojas informācijas mārketings?

Infographic ir spēcīgs instruments, lai iegūtu atpakaļsaišu. Webmasters to izmanto, lai iekļautu lasītājus un padarītu tos lojālus zīmolam. Mazie uzņēmumi parasti ievieto infographics to saturu, lai saņemtu ienākošās saites no dominējošiem tirgus dalībniekiem.

Vispirms jums ir jādara Google pētījums, lai atrastu ar nozari saistītus infographics. Izmantojiet šādus vaicājumus, lai atrastu pareizo saturu - "atslēgvārds" + "infographic"; "Labākā atslēgvārdu infographics"; "Atslēgvārdu infographics. "Tad apskatiet iegūtos rezultātus un atrodiet labāko.

Ja jūsu bizness ir novietots nedaudz neskaidrā nišā, varat izmantot dažus attēlu direktorijus, kur jūs varat atrast visu. Viens no pazīstamākajiem katalogiem ir Visual. ly un Pinterest.

Tiklīdz esat ieguvis piemērotu attēlu, jums būs jāatrod tēma, kas vislabāk atbilst jūsu nišai.Izmantojot iepriekš minētās platformas, jūs varat nofiltrēt domus un atrast ideju par to, kāda veida infographics mēdz kļūt slavens.

Nākamajā posmā jums ir jāsaņem jūsu dati kopā. Tā kā jūsu galvenais mērķis ir iegūt infogrāfiju no daudziem tīmekļa vietņu avotiem, kas saistīti ar nišu, jums rūpīgi jāsavāc informācija. Un, ja jūsu dati nav iespaidīgi, visticamāk netiks publicēti Forbes vai Harvard. edu. Tomēr to var viegli sasaistīt cienījama tīmekļa avoti jūsu nozarē Source .

December 22, 2017