Back to Question Center
0

Vai ir iespējams iegūt atpakaļsaišu no čivināt?

1 answers:

Lai izveidotu savu biznesu tiešsaistē, ir tikai puse cīņas. Pēc tam jums ir jāpadara jūsu vietne redzama meklēšanas lodziņos un, protams, saviem potenciālajiem klientiem. Par laimi meklētājprogrammu optimizācija darbojas šim nolūkam. Īpaši atpakaļsaišu veidi var palīdzēt uzlabot jūsu zīmola atpazīstamību un piesaistīt pastāvīgu satiksmes plūsmu uz jūsu vietnes lapām. Lai iegūtu Google TOP rezultātus, cita starpā jums ir nepieciešams daudz augstas kvalitātes atpakaļsaišu no augsta līmeņa PR vietnēm, piemēram, Google+, Facebook, Twitter un citiem.Šādu augsti autoritatīvu tīmekļa vietņu signāli parāda Google, cik populāra ir jūsu vietne. Čivināšana ir populāra, cienījama un augsta PageRank sociālā platforma, kas var nodrošināt jūsu vietni ar daudzām kvalitātes saišu sulām. Šeit jūs varat radīt daudz augstas kvalitātes atpakaļsaišu, nemaksājot nekādu centu. Viss, kas jums nepieciešams, ir izveidot pievilcīgu čivināt, tajā iekļaut atpakaļ jūsu domēna atpakaļlīnijas, un, ja ir iespējams, vairākas atbilstošas ​​maiņas.

Šajā rakstā mēs detalizētāk apspriedīsim, kā iegūt jūsu vietnē no jūsu čivināt veidotās atpakaļsaišu. Cerams, šī informācija palīdzēs uzlabot jūsu vietnes klasifikāciju un piesaistīt vairāk potenciālo klientu.

Kā izmantot savu Twitter profilu saitēm?

Twitter ir populāra sociālā platforma, kas ļauj izveidot atpakaļsaišu ar to. Tajā ir divas vietas jūsu profilā, lai pievienotu vietnes saiti. Pirmais ir pats galvenais profila lauks, bet otrais ir 160 rakstu zīmēs sadaļā Bio. Turklāt jūs varat iegūt saiti uz vietnēm, kurās tiek iegūti dati no čivināt profiliem. Tīmekļa avoti, kas ņem informāciju no čivināt, ir Twellow, Klout, TwitterCounter, Twitaholic un Favstar.

Ja jums joprojām nav kontu šajos tīmekļa avotos, izveidojiet savu Twitter profilu vai modificējiet, lai tajā iekļautu saites uz jūsu vietni gan vietnes laukā, gan bio. Turklāt, jautājiet saviem klientiem to pašu.

Ir vairāki aspekti, kas jums jāpatur prātā, izveidojot saites Twitter tīklā. Pirmkārt, lielākā saišu summa, ko varat iegūt šajā sociālajā platformā, ir nofollow. Tas nozīmē, ka viņi nepiedalās jūsu vietnes datplūsmā. Tomēr nefollow saites no augstas PR vietnes joprojām ir liela vērtība jūsu vietnei un parāda meklētājprogrammām, ka jūsu domēns pelnījis augstāko rangu meklēšanas rezultātu lapā. Vēl viena lieta, kas jums būtu jāzina par saite, kas izveidota, izmantojot čivināt, ir tā, ka visas saites šeit izskatās kā drukāts URL, nevis saites ar atslēgvārda enkura tekstu. Tieši tāpēc jums ir jānodrošina, lai jūsu URL būtu lasāms, skaidrs un optimizēts.

Saišu izveidošanas process čivināt sastāv no šādām darbībām:

  • Piesakieties savā čivināt kontā un čivināt jūsu saiti

Jūs varat izmantot daži izklaidējošs un saistošs teksts, nevis tikai saite. Tiklīdz būs publicēts jūsu čivināt, šī informācija būs pieejama jūsu sekotājiem.

Ir svarīgi izmantot hashtags pirms katra būtiskā un liela apjoma atslēgvārda, kuru vēlaties rangs pēc SERP, jo lietotāji meklē Twitter ieviešanas hashtags. Starp citu, jūs varat arī atšifrēt savas saites.

  • Padariet savu sekotāju retweet savu tweets

Jūsu tweets būtu ķerties, asprātīgs un pat apdraudēt, lai lietotāji retweet to pašu. Ja jums šķiet, ka trūkst talantu rakstīšanas tehnikā, tad vienkārši lūdziet saviem sekotājiem atkārtot saiti sākotnējā čivināt.

  • Pārlūkot TweetMeme

TweetMeme ir tīmekļa avots, kas meklē un atkārtoti izlasa interesantākās tweets. Tātad jūsu galvenais mērķis ir parādīties šīs vietnes lapās, izveidojot neaizmirstamu čivināt Source .

December 22, 2017