Back to Question Center
0

Kādas ir piemērotas atpakaļsaišu iespējas spēcīgam saites veidošanas profilam?

1 answers:

Šis raksts ir izstrādāts, lai palīdzētu jums saprast vienas no būtiskākajām mūsdienu meklētājprogrammu optimizācijas taktikām - saite.

Atpakaļsaiti ir būtiski, lai izveidotu labu tiešsaistes tiešsaistes klātbūtni. Tīmekļa pārziņi un saišu veidotāji regulāri apspriež metodes, kā iegūt ienākošās saites, kā padarīt tās ekoloģiski izskatu un kā atrast augstas kvalitātes saites veidošanas iespējas. Lieta ir tāda, ka jums ir nepieciešams izveidot kvalitātes un organisko saišu profilu, izvairoties no meklētājprogrammu sodiem. Jums ir jārūpējas par tīmekļa avotu autoritāti un reputāciju, no kurienes jūsu saites nāk, jo tas parāda vietnes reputāciju meklētājprogrammās. Jūsu ienākošās saites nosaka jūsu vietnes rangu, tāpēc saites veidošana ir būtiska mārketinga un meklētājprogrammu optimizācijas kampaņu sastāvdaļa.

Šodien mēs koncentrēsimies uz to, kas ir atpakaļsaišu un kāpēc tās ieņem vadošo lomu mājas lapas popularizēšanā.

Tātad, kas ir atpakaļsaišu?

Atzveltne ir hipersaite, kas nāk no vienas vietnes uz otru. Ir divu veidu atpakaļsaišu dofollow un nofollow. Dofollow saites ir tie, kas mums ir vajadzīgi mūsu saišu profiliem. Šīs saites piemīt vērtīgumam saistītajam interneta avotam tā saukto "saišu sulas formā". "Google robotprogrammatūras analizē dofollow atpakaļsaišu un augstāku vietnes rangu, kas tika minēts. Nofollow atpakaļsaišu arī vajadzētu ievietot jūsu saites profilā, lai parādītu Google, ka jūs izveidojat savienojumu ar dažādiem tīmekļa avotiem ne tikai, lai iegūtu saišu sulu. Šīm saitēm ir nofollow tags un nepieder nevienam no saistītajiem avotiem. Tie nav redzami meklējamo robotiem un parasti tos nevar sekot vidēji lietotāji. Viņi vienkārši kalpo par zīmolu pieminēšanu. Tomēr, ja jums ir pareizā pieeja jūsu saišu veidošanas kampaņai, jūs varēsiet aizstāt nofollow atpakaļsaišu ar dofollow tiem.

Kāpēc atpakaļsaistes kalpo kā vērtēšanas kritērijs Google?

Kad Google analizē saiti, kas novirza atpakaļ uz jūsu vietni, tā saista jūsu vietnes vērtību ar tīmekļa avota autoritāti, uz kuru saite ir ieslēgta. Google piesaista to kā vietnes balsojumu. Ja balsojums nāk no cienījama vietnes, tas var pozitīvi ietekmēt vietnes rangu un otrādi, ja balsojums nāk no surogātpasta, zemas kvalitātes tīmekļa avota, tas negatīvi ietekmēs jūsu vietni. SEO.

Kopumā parastā saišu veidošanas shēma izskatās šādi: "Ja kāds konkrēts tīmekļa avots uzskata, ka satura gabals ir pietiekami vērtīgs, lai to saistītu, un šis avots ir labi indeksējams un autoritatīvs, tad saistīta vietne ir laba vietne arī ".

Lieta, kas jums nepieciešams, lai ņemtu vērā jūsu atpakaļsaišu stratēģiju

Lai izveidotu kvalitatīvu atpakaļsaistes profilu, jums jāpievērš uzmanība vietnes kvalitātei, kurā jūs vēlētos veidot saites. Tāpēc jūsu saites veidošanas kampaņas apakšējā rindā jums ir jāveic visaptveroša tirgus nišas izpēte un jāatrod interneta avoti, kas vērtu jūsu uzmanību. Labākais risinājums ir sazināties ar augstas PageRank vietnēm un emuāriem, kas attiecas uz jūsu nozari.

Viens no labākajiem veidiem, kā iegūt atpakaļsaišu, ir viesa norīkošana. Jūs varat viegli iegūt atpakaļsaišu uz jūsu vietni, ievietojot saiti uz jūsu viesu pastu. Diemžēl liela apjoma surogātpasta aktivitātes, kas saistītas ar šo saikni ar celtniecības paņēmienu, aptraipīja viesmīļa reputāciju. 2012. gadā Google izveidoja Penguin atjauninājumu, kas iznīcināja to tīmekļa vietņu klasifikāciju, kuras izmantoja surogātpasta saišu veidošanas paņēmienus.

Tāpēc mūsdienās saites veidotāji iesaka izmantot vienīgo oriģinālo tekstu, piesaistot to no:

  1. Frāze, kas tekstu izskatās dabiski un precīzi neatbilst mērķtiecīgam atslēgvārdam.
  2. Frāze, kas nesakrīt ar jūsu zīmola nosaukumu.
  3. Raksta nosaukums, uz kuru jūs atsaucas.

Tā vietā, lai slēptu jūsu atpakaļsavienojumu ar SEO optimizētu enkura tekstu, sniedziet saviem lasītājiem vairāk informācijas, lai viņi saprastu, kāpēc viņiem ir jāievēro jūsu saikne un kā viņi var gūt no tā labumu Source .

December 22, 2017