Back to Question Center
0

Vai es varu saņemt augstus PR atpakaļsaišu no saišu pārdošanas uzņēmumiem?

1 answers:

Šodien tas var likties biedējošs daudziem SEO un profesionāliem tīmekļa izstrādātājiem, kad runa ir par diezgan izplatītu diskusiju par kvalitātes atpakaļsaišu un meklēšanas optimizāciju. Kāpēc Tāpēc, ka pārāk bieži uzdevums iegūt augstu PR atpakaļsaišu, nekaitējot vietnei vai emuāram, ir noteikti izaicinošs uzdevums. Visbiežāk galvenais SEO mērķis ir palielināt VKS līmeni, palielināt datplūsmu, kā arī paaugstināt vietnes reklāmguvumus. Un, ja jūs vēlaties iegūt augstu PR atpakaļsaišu no saišu pārdošanas uzņēmumiem - ir daudzi no šiem puišiem, kuri savus "pakalpojumus" piedāvā tīmeklī - šeit ir tikai daži auksti fakti par apmaksātu saišu izveidi. Lieta ir tāda, ka Google dažkārt var atklāt jebkādas aizdomīgas darbības, kas rodas jūsu vietnē vai emuārā (i. e. , masveida zemas kvalitātes maksas atpakaļsaišu radīšana, slēpto enkuru izmantošana, surogātpasta saturs un jebkādi citi līdzekļi vai sarežģītas sliktas melnā cepures un pelēkā cepuru SEO sistēmas). Ņemot vērā visnelabvēlīgāko scenāriju, kad saņemat augsta līmeņa PR saites no pārāk negodīgiem pakalpojumu sniedzējiem (i. e. , zemas kvalitātes katalogi, automatizēta foruma abonēšana, saites saimniecības un saites riteņi - a. k. a. saišu apmaiņa) - viss varētu arī iznīcināt. Es domāju, ka jūsu vietni var aizliegt tiešsaistes meklēšanā vienreiz un uz visiem laikiem. Tātad, ņemot vērā šādu nopietnu risku zemāk, ir viss, kas jums jāzina par samaksātajām atpakaļsaiņām, galvenie sodīšanas sodu veidi un to, kā vislabāk izvairīties no tiem, vismaz visbiežāk sastopamie.

Galvenie soda izciešanas veidi

Pirms jebkas cits, pieņemsimies pret to - daži ranga sodi var graut tikai daļu no jūsu interneta satiksmes, un pārējā tos parasti uzliek visai vietnei. Ņemot vērā visbiežāk pieļautos pārkāpumus, veicot atpakaļsaišu pirkšanu vai pārdošanu, pastāv trīs dažādi sodīšanas veidi: daļēja atbilstība, vietējā mēroga sods un pilnīga likvidēšana.

  • Daļēja atbilstība - ir manuāls sods, kurā vietne vai emuārs tiek lejupielādēts meklēšanas rezultātos. Bieži vien tas notiek, kad Google konstatē dīvainu nekvalitatīvas surogātpastu darbību, kas parasti saistīta ar manipulācijām ar pārāk daudziem atslēgvārdiem un atslēgvārdu frāzēm - tikai, lai sūknētu lielāku datplūsmu un nenodrošinātu reālu vērtību ar lapas saturu.

  • Site-Wide Soda - tas būtu ļoti nopietna ietekme ar diezgan smagām sekām. Ar potenciālu spēju samazināt līdz pusei no jūsu tīmekļa datplūsmas, šis rangu soda veids parasti tiek piemērots, kad tiek izmantotas pelēkās cepures atpakaļsaišu, piemēram, ar slēptiem enkūriem, pilnīgi nebūtiska vai pat pilnīgi juridiska junk satura, piemēram, aptiekas, laulības pārkāpšana vai azartspēles. Ja jums ir darīšana ar zemas kvalitātes saišu pārdevēju, kas lūdz jūsu vietni saņemt augstu PR atpakaļsaišu - gandrīz nav laika - ir pienācis laiks satraukties. Tā kā jūs droši vien sāksit sarkano karogu ar Google un piesakās uz sodu.
  • Pilnīga likvidēšana - runā pati par sevi. Es domāju, ka atteikšanās no exploitative backlink tirdzniecības var viegli padarīt lieta vēl sliktāka. Es domāju visneveiksmīgāko notikumu gaitu, kad jūsu vietne vai emuārs tiek aizdomās par smagu pārkāpumu, izmantojot šos neētisku saites veidošanas triku vai tirdzniecības shēmas - un vienkārši tiek izslēgts no meklēšanas indeksa. Visbiežāk šāds nelaimīgs iznākums rada gan zemas kvalitātes saiti, kas pārdod "uzņēmumus", gan to izmisīgos "klientus" Source .
December 22, 2017