Back to Question Center
0

Kas padara labu Amazon atslēgvārdu rīku ar patiešām izmērāmu veiktspēju?

1 answers:

Visi, kas pazīstami ar meklētājprogrammu optimizāciju, zina, ka ir gandrīz neiespējami kļūt par veiksmīgu tiešsaistes tirgotāju Amazon bez atslēgvārdu rīka, kas padara lietas daudz vieglāk. Kurš ir tik svarīgs pareizā izvēle? Vienkārši tāpēc, ka jums neizbēgami būs jāuzrauga galvenie mērķa produkta atslēgvārdi, jāizpēta jaunas ilgtermiņa meklēšanas kombinācijas un jāmeklē potenciāli uzvarētās produktu iespējas, kuras līdz šim neesat iekļāvis savā sarakstā.

Kopumā galvenais mērķis, iespējams, ir jebkurš uzticams Amazon atslēgvārdu rīks, lai noteiktu zema konkurence par daudzsološākajiem pircēju atslēgvārdiem, salīdzinot ar augstu pirkuma nodomu, lai palīdzētu attīstīt vairāk potenciālo klientu reālajos pircējos. Bet kā izvēlēties pareizo risinājumu, kas būtu ideāli piemērots jūsu vajadzībām un biznesa mērķiem? Nu, tas ir atkarīgs.

Lieta ir tāda, ka patiešām labs tiešsaistes palīgs ir domāts, lai palīdzētu jums atrast pareizos atslēgvārdus un ilgstošas ​​meklēšanas frāzes, kas izveidotu maksimālu lietotāja nodomu. Tādā veidā ir paredzams, ka jūs sūkāt lielāku meklēšanas apjomu. Galu galā, lai iegūtu lielāku skaitu sekmīgi izpildīto darījumu Amazon tirgū, savukārt dod zaļo gaismu, lai jūsu labāku rangu reklāmas laikā. Būtībā katrs labs atslēgvārdu pētniecības risinājums - neatkarīgi no tā, vai tas ir viens atslēgvārdu pētīšanas rīks, tiešsaistes platforma ar universālu rīkkopa, profesionāla izsekošanas / automatizācijas programmatūra vai īpaši pielāgota "pagrieziena atslēga" piedāvājums - ir paredzēts, lai sniegtu jums šādus pakalpojumus un priekšrocības:

  • Lielākais sēklu atslēgvārdu daudzums.
  • Savlaicīga meklēšanas apjoma metrika.
  • CPC vispārējā likme.
  • Long-tail atslēgvārdu ieteikumi.
  • Precīzi novērtēts atslēgvārdu konkurences līmenis.
  • Konkurētspējīgs ieskats un pakāpes izsekošana.

SkyRocket

Šis pilna tauku Amazon atslēgvārdu rīks var palīdzēt jums radīt maksimālo daudzumu, kas ir uzvarēt atslēgvārdus, un long tail produkts meklēt vaicājumus savam produktu sarakstam, lai vienmēr būtu atjaunināts, un ir labākas izredzes uz to, ka tie atrodas tuvāk iepirkšanās meklēšanas sākumam tur. Cita starpā SkyRocket var palīdzēt jums viegli ģenerēt līdz pat 200 atbilstošākajiem atslēgvārdiem, kas ir cieši saistīti ar konkrētu ASIN, sniedzot praktiskus ieteikumus par galvenajiem mērķa atslēgvārdiem, kuru dēļ ir vērts apsvērt jūsu produktu pārdošanu, kā arī palīdzēt jums noteikt prioritāros elementus, kas vajadzīgi jūsu tirgu sarakstu optimizācija.

Atslēgvārdu inspektors

Vēl viens labs risinājums kļūt par jūsu pastāvīgo Amazon atslēgvārdu rīku, kas pilnībā spēj apstrādāt visus ieteiktos atslēgvārdus un pārējās daudzsološās meklēšanas kombinācijas, kas saistītas ar jūsu produktu / kategoriju. Izmantojot plašu datubāzi, kas aptver apmēram 40 miljonus meklēšanas vienumu, ko dzīvie pircēji izmanto Amazon, atslēgvārdu inspektors zina visu par vislabākajiem atslēgvārdiem, kuru tuvākie pretinieki ir ierindoti. Un jūs nekad neizjauksiet ar pārāk lielām summām vai neapstrādātu datu kopumu kopumu - pat jūsu konkurentu atslēgvārdu saraksts, kas ir iepakots ar tūkstošiem dažādu meklēšanas vienumu, var kļūt par parocīgu izklājlapu, kurā ir tikai labi iedalītie un sakārtoti dati. Un neaizmirstiet, ka jūs varētu izmantot arī šo plašu rīku, lai vadītu savas PPC kampaņas un uzlabotu reklāmas rezultātus augstākā līmenī Source .

December 22, 2017